Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] poradnik na darmowy gold do wota


rafcioza12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Również nie mam dostepnych żadnych ofert z Sponsor Pay zrobiłem grepolis ale na polskim dostałem 89 pkt :/

 

Co ciekawe doszło mi z 70 pkt za ankiety i z numerami telefonu z Matomy :O

  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

UP

Hehe, no wygląda to troche śmiesznie, konto założyło mi automatycznie, więc teoretycznie wystarczy, że 17 osób wejdzie na tą stronę z reflinka i dostaniesz kupon na.... (UWAGA).... 50 dolców! Sprawdzę to z ciekawości, na 99% to fake, ale te 17 znajomych się znajdzie. Przy okazji mam pytanie. Czy jest jakakolwiek szansa na bana za cokolwiek płacąc kartami Ultimate Game Card? Nie wiem, chociażby za wycofanie przelewu (?) czy coś w tym stylu. Mam czołg premium w garażu, i nie chcę ryzykować ani troszeczkę :)

Edit: Raczej UP UP, Krzysiek mnie wyprzedził ;]

Opublikowano

UP

Hehe, no wygląda to troche śmiesznie, konto założyło mi automatycznie, więc teoretycznie wystarczy, że 17 osób wejdzie na tą stronę z reflinka i dostaniesz kupon na.... (UWAGA).... 50 dolców! Sprawdzę to z ciekawości, na 99% to fake, ale te 17 znajomych się znajdzie. Przy okazji mam pytanie. Czy jest jakakolwiek szansa na bana za cokolwiek płacąc kartami Ultimate Game Card? Nie wiem, chociażby za wycofanie przelewu (?) czy coś w tym stylu. Mam czołg premium w garażu, i nie chcę ryzykować ani troszeczkę :)

Edit: Raczej UP UP, Krzysiek mnie wyprzedził ;]

Co do tych kart to chyba są legalne (jeżeli o to ci chodzi) bo można je wygrać normalnie w jakiś konkursach albo dostać w magazynach o komputerach/grach

Opublikowano

Co do tych kart to chyba są legalne (jeżeli o to ci chodzi) bo można je wygrać normalnie w jakiś konkursach albo dostać w magazynach o komputerach/grach

Wiesz, przelewy też są legalne, ale przykładowo lecą bany jak je cofniesz, a te karty też jakoś się pewnie kupuje, więc czy można zrobić coś podobnego z nimi?

Opublikowano

Bo łamiesz warunki umowy. Jak wykonujesz przelew to ty dajesz im pieniądze a oni tobie złoto lub czołg, nie możesz tak po prostu się "wycofać" a jeśli to zrobisz to zabierasz im te pieniądze a oni tobie konto (na jakiś czas). A te karty są przeważnie w gazetach typu "komputer świat", "CD Action". Płacisz za nie no i przy okazji za tę kartę.

Opublikowano

Ja wczoraj znalazlem link z tej strony do https://epicfreepriz...om/?ref=2192597 niby wystarczy tylko dodac 17 znajmoych i dostaniesz karte ale cos podejzana jest ta strona nie wiem czy moze ktos sprawdzil czy dziala ??

Zaraz się tym zajmę ;p

Nie mogę do nikogo wysłać tego linka bo jest zablokowany i oznaczony jako niebezpieczny albo spam. Nie polecam

Opublikowano

Pobrałem sobie tego CyberGhost'a i zmieniłem IP na niemieckie, i było pełno ofert po jakieś 4-6 pkt. ale w minutę, jest może problem z językiem ale ofert naprawdę dużo. Polecam ten program.

Opublikowano

Wiecie w jakim kraju są Video do obejrzenia ?? Bo w Niemcach i Holandii nie ma

@Up ja robie 2 h i mam 94

Główne hobby - Jazda Oplem Signum 3.2 v6 2003.
League of Legends - Plat (nickname KiesieK v3)
Minecraft - głównie serwery modowane, pod nickiem "KiesieK"
PC: CPU i5 6600k @ 4.5GHZ, MOBO Z170A Gaming Pro Carbon, CPU Cooler Cryorig H5 Ultimate, RAM Geil Dragon 2x8GB 3000MHZ, GPU Asus Strix GTX 1060 @~2137mhz boost, PSU SilentiumPC Vero M1 600W, Case SilentiumPC Aquarius X70W, HDD 2xBarracuda 500 i 320, BRAK SSD - planowany SM961.<p> 

Opublikowano

Nie wiem co wy macie za problem z wbijaniem tych pkt. Ja zbieram od 16 stycznia i mam już 497 :D

 

Ja mam taki problem że od 4 dni nie dostałem żadnych punktów chociaż zrobiłem bardzo dużo tych aniekt -.- Kompletny szajs...

10sfaxw.png

Opublikowano

Sporo pkt możesz się dorobić na refach :P Ja robilem sposobem, że starter 5zł i matomy co prawda nei wszystkie wchodziły no, ale co jakiś czas weszło to 84 pkt :D

Opublikowano

Jak ustawiacie w tym cyber ghoscie vpn na niemcy czy holandię? Ja mogę wybrać tylko szybkie wyszukiwanie i zawsze mi amsterdam wyskakuje ;3 Macie może jakieś crackowane wersje, keye czy coś? :D

Opublikowano

Jak ustawiacie w tym cyber ghoscie vpn na niemcy czy holandię? Ja mogę wybrać tylko szybkie wyszukiwanie i zawsze mi amsterdam wyskakuje ;3 Macie może jakieś crackowane wersje, keye czy coś? :D

jeżeli zakładałeś darmowe konto podczas instalacji, na twój e-mail został wysłany klucz aktywujący konto premium na miesiąc. Z tym kontem masz do wyboru więcej państw i nieograniczony transfer.

Opublikowano

Doszedłem do wniosku że można dostać bana za to. Kupowanie golda inaczej niż od WG jest złamaniem regulaminu a poza tym nie można udowodnić tego w legalny sposób. Trzeba by kogoś od WG zapytać.

Opublikowano

Sprawdzał już ktoś tą stronę?

 

https://epicfreeprizes.com/?ref=54277

@EDIT Jak chce się dostać te kupony to trzeba tam jedną ankietę wypełnić -,-. Ja nie musiałem refferali robić odrazu miałem 18 pkt

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Doszedłem do wniosku że można dostać bana za to. Kupowanie golda inaczej niż od WG jest złamaniem regulaminu a poza tym nie można udowodnić tego w legalny sposób. Trzeba by kogoś od WG zapytać.

 

Przecież kupujesz tego golda od WG, używając kuponów typu psc -,- .

9c5e8497803a7cb2gen.jpg


Dzięki znajomemu mam teraz zaje**stą nazwę :F


 

Opublikowano

Jeżeli używacie opcji "matomy" z telefonem (najlepszy starter z orange z 5zł), to polecam po zakończeniu każdej oferty, jak jest ekran "dziekujemy" zrobić "print screen", nic was to nie kosztuje, a późnej macie dowód, że zrobiliście te ofertę. Ja tak zrobiłem, mam 9 takich print screenów, i teraz do nich napisałem, że zakończyłem już oferty na ten numer telefonu, ale nie otrzymałem pktów, mam przynajmniej dowód, że je skończyłem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...