Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa Masakra] [3] [40 slotów] [2 Wyspy] [2 Druzyny] [WhiteLista] ! ! ! ! !


T.h.e.V.i.p.e.r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

________________________

[KwadratowaMasakra]

[_3_]

 

 

TYP: KwadratowaMasakra+SkyBlock

Sloty: 40

IP: MineJump.pl

Potwory: Tak

Zwierzęta: Tak

Premium: Nie

Nether: Tak

BialaLista: Tak

 

Administracja

____________________

Poprostuxyz

____________________

MinecraftFresh

____________________

ktos312

____________________

 

 

 

IP TS3 : MineJump.pl

 

 

 

Aby dostac sie na WhiteList napisz podanie

 

 

Imie:

 

Wiek:

 

Staz w Minecrafcie:

 

Posiadasz Skype/TS:

 

5 zdań o sobie:

 

Nick:

 

[Pamiętaj Jest tylko 20 miejsc]

________________________

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imie: Filip

Wiek: 17

Staz w Minecrafcie: od 1 wersji.

Posiadasz Skype/TS: Posiadam Skype i TS, lecz mikrofon został wczoraj rozdeptany... ;p

5 zdań o sobie: Interesuje się grafiką komputerową, stawianiem serwerów Minecraft oraz Metin2. Jestem kulturalny, doświadczony, uczciwy i odpowiedzialny. Umiem zarządzać serwerem, pilnować na nim porządku, utrzymywać na nim dobrą atmosferę. Znam się dobrze na edycji pluginów. Lubię pomagać. Chętnie, w miarę możliwości, dołączyłbym do teamu.

Nick: Lorcain

Opublikowano

Imię: Kuba

Wiek: 13

Staż w minecrafcie: ok. 3 lat

Posiadasz Skype/TS: Posiadam Skype ale nie mam mikrofonu :P

5 Zdan o sobie: Stawianie serwerów minecraft jest dlamnie pestka zam komedy 10/10. Jestem kulturalny i miły. Umiem być administratorem.

Nick: TheZiomek1112

Moje Poradniki


 


Jak zwiększyć FPS ?


 


Jak Dodać Mody do MineCraft ?


 


Następny TuT niedługo =]


 


Zapraszam do zobaczenia moich Poradników ! =]

Opublikowano

Imie: Kuba

 

 

Wiek: 14 lat

 

 

Staz w Minecrafcie: Od początku (Alpha)

 

 

Posiadasz Skype/TS: Ts nie (Mogę sciągnąć) skype tak

 

 

5 zdań o sobie: Lubie cycki oraz majnkrafta? Interesuje się grafiką komputerową. Kocham FotoSzopa. Mam komputer. Lubię żartować (Jak widać) ;D

 

 

Nick: Centurion1555

MPC Love<3

Opublikowano

Nie przyjmujcie wszystkich jak popadnie:)

 

Imie: Wojciech

 

Wiek: 15

 

Staz w Minecrafcie: od 1.3 beta

 

Posiadasz Skype/TS: Oczywiscie

 

5 zdań o sobie: Nazywam się Wojciech. Mam 15 lat. Mieszkam w Krakowie.

Moje hobby to piłka nożna. Gram też w inne gry po za minecraftem

 

Nick: BolVt

Opublikowano

:) Imię:Kasia

Wiek:13

Staż w minecraftcie:1.8.1

posiadasz skype/TS:Posiadam Skype oraz TS3 ale mi sie zawiesza TS3 dla tego go nie używam

5 zdań o sobie:jestem dobrym budowniczym chciałabym grać na tym serverze ponieważ lubie budować oraz aby inni widzieli moje budowle.jestem miła i postaram sie z nikim nie kłócić bede pomagała administracji jak tylko będe mogła.

Nick:Lola

 

 

:)ODPISZ SZYBKO!!!!!

 

CHCIAŁABYM SZYBKO DOSTAĆ SIĘ NA TEN SERVER!!! :mellow:

 

A NO I SORY ZA TO ŻE NAPISAŁAM TYLKO 2 ZDANIA ALE MAM NADZIEJĘ ŻE TO WYSTARCZY I SORY TEŻ ZA TO ŻE POPEŁNIAM BŁĘDY ALE I SIĘ KLAWIATURA MI COŚ PSUJE!!:)

Opublikowano

________________________

[KwadratowaMasakra]

[_3_]

 

 

TYP: KwadratowaMasakra+SkyBlock

Sloty: 40

IP: Podamy póżniej

Potwory: Tak

Zwierzęta: Tak

Premium: Nie

Nether: Tak

BialaLista: Tak

 

Administracja

____________________

Poprostuxyz

____________________

MinecraftFresh

____________________

ktos312

____________________

 

 

 

IP TS3 : Podamy póżniej

 

 

Aby dostac sie na WhiteList napisz podanie

 

 

Imie:

 

Wiek:

 

Staz w Minecrafcie:

 

Posiadasz Skype/TS:

 

5 zdań o sobie:

 

Nick:

 

[Pamiętaj Jest tylko 40 miejsc]

________________________

Aleksandra

12 lat

od 1.8.1

posiadam skype

Jestem dobrym budowniczym i mam nadzieje że moje budowle będą mogły cieszyć oczy graczy na tym serverze.

Jestem miła i napewno z nikim nie będę sie kłucić.

Lubie wykonywać polecenie i postaram sie jak najbardziej pomagać administracji.

Jestem ogarnięta i napewno będę sie starać o porządek na serverze.

Lubie rysować oraz robić posągi rużnorakich skinów.

Chcieałabym jak najszybciej dosteć sie na ten server. :)

KiryKiry

Opublikowano

Imie: Łukasz

 

 

Wiek: 19

 

 

 

Staz w Minecrafcie: ok 2 tygodnie

 

 

Posiadasz Skype/TS: posiadam TS

 

 

5 zdań o sobie: Nazywam się Łukasz. Mam 19 lat. Zajmuje sie amatorsko grafika(glownie avatary). Do gry w MC zachecily mnie filmiki Blowa. Nie

chamstwa i cheaterstwa. Podczas gry nigdy nie utrudniam jej innym, w miare mozliwosci staram sie tez pomagac.

 

 

 

 

Nick: Reiy

860331433165800174608.png

Opublikowano

Imie:Piotr

 

Wiek:14

 

Staz w Minecrafcie: 2 lata

 

Posiadasz Skype/TS: mr.p0ldek

 

5 zdań o sobie: Kocham sporty. Piłka nożna, ręczna i siatkowa - to kocham

;) Słucham większosci Rocku, Metalu, lecz lubie tez inne ;P Zawsze jestem chętny do pomocy. Nie jestem czituchem. Posiadam oryginalnego MC. 100% ortografii.

 

Nick:Fordzio100

Opublikowano

Imie:Michał

 

Wiek: 14

 

Staz w Minecrafcie: od 1.6.6

 

Posiadasz Skype/TS: mam

 

5 zdań o sobie: Interesuje się grami komputerowymi. Kocham MC. Mało troluje. Nie cheatuje . Umiem sie dzielić

 

Nick: mieczos

76561198046924593.png
Opublikowano

Imie:Daniel

 

 

Wiek:14

 

 

Staz w Minecraft:około 2 lata

 

 

Posiadasz SkypeTAK/TAK

 

 

5 zdań o sobieMam na imięc Daniel.Mam 14 lat. chciałbym zagrać na tym serverze ponieważ ja

<3 takie servery . Bardzo ogarniam takie servery . Gram także w Cs,CrossFire,Lol'a.

 

 

Nick:DKhooof

mca.png
Opublikowano

Imię: Kuba

Wiek: 13

Staż w minecrafcie: ok. 5 lat

Posiadasz Skype/TS: Posiadam Skype ale nie mam mikrofonu :P

5 Zdan o sobie: Stawianie serwerów minecraft jest dlamnie pestka zam komedy 10/10. Jestem kulturalny i miły. Umiem być administratorem.

Nick: TheZiomek1112

jakim cudem 5 lat jak ta gra ma mniej ?!

Opublikowano

Moje Podanie:

Imię: Norbert

Wiek: 14

Staż w Minecrafcie: od wersji alpha

Posiadasz Skype/TS: Skype

5 zdań o sobie:Nazywam się Norbert mam 14 lat interesuje się grami komputerowymi oraz sportem. W Minecraft'a gram już od półtora roku i bardzo mi się spodobał. Stałem się prawdziwym fun'em mc. Oglądając Kwadratową masakrę bardzo chciałem na niej zagrać, ale wiedziałem że to nie możliwe dlatego postanowiłem poszukać jakiegoś servera który ma podobny klimat jak na kwadratowej masakrze także bardzo prosze o przeczytanie tego podania oraz Pozdrawiam ;]

Nick: McFudzu

 

 

Podanie Kuzyna:

Imię: Michał

Wiek: 14

Staż w Minecrafcie: od wersji alpha

Posiadasz Skype/TS: Skype

5 zdań o sobie:Nazywam się Michał mam 14 lat interesuje się informatykom oraz sportem głównie (piłką nożną). W Minecrafta gram od półtora roku i bardzo sie nim zainteresowałem. Dlatego bardzo chciałbym dołączyć do waszego serwera.

Nick: Triner

Mam nadzieję, że podanie się spodoba i Pozdrawiam ;)

Opublikowano

Imie: Dawid

 

Wiek: 17

 

Staz w Minecrafcie: 2.5 lat

 

Posiadasz Skype/TS: Skype (dawido.50d) TS tak

 

5 zdań o sobie: Nie mam premium bo po co. Ogarniam. Pisze bardzo długie zdania. itp

 

Nick: Dqq

Opublikowano

Podanie:

 

Imię: Kamil

Wiek: 16

Staż w minecraft: Beta 1.6

Skype/TS: Skype ale mikrofon nie działa. więc musiałbym pisać

5 zdań o sobie: W minecraft gram tylko na mutiplayer. Nie gram często, więc moge mieć problemy z nowościami ale nadgonie. Chciałbym zagrać, ponieważ nie miałem okazji wcześniej grać na takim serwerze a pomysł jest ciekawy. Lubie pomagać innym (Pomagać nie znaczy, że robić wszystko za kogoś. Jednak jeśli coś nie jest bla mnie problemem to czemu nie).

Nick: Kamilogik

Opublikowano

Imie:Borys

 

Wiek:11

 

Staz w Minecrafcie:3 lata

 

Posiadasz Skype/TS:Skype Straszak15

 

5 zdań o sobie:Mam na imię Borys i jestem miły, uprzejmy i ogarnięty.Lubię grać w piłkę nożną i zbieram kule ze śniegiem.

:D

 

Nick:straszak15

mca.png

 

Sześcienna Masakra IP:25.152.171.176

Hamachi ID:StraszakPrivate1 2 3 i tak do 5 Hasło:Prywatka

Opublikowano

Imie: Mateusz

 

Wiek: 13 lat

 

Staz w Minecrafcie: Od wersji alpha.

 

Posiadasz Skype/TS: Tak.

 

5 zdań o sobie: Lubię grać na serwerach tego typu, mam poczucie humoru i jestem przyjaźnie nastawiony do innych.

 

Nick: BialyMurzyn

Opublikowano

Imię: Dariusz

Wiek : 14 lat

Staż w minecrafcie : Gram od 1.0.0

Skype/TS: Posiadam

5 zdań o sobie : Nudzą mnie serwery minecraft no - pvp, więc szukam jakichś fajnych. Pierwszy raz spotykam się z serwerem tego typu , więc może być zabawnie :D. Chicałbym zagrać na waszym serwerze, ponieważ zaprosił mnie kolega. Posiadam optifine, ponieważ czasami są tabliczki których nie da się rozczytać (jeśli muszę to usunę). Korzystam z REI minimap, jeśli mam usunąć to powiedzcie.

Nick : Nieogar

Opublikowano

jakim cudem 5 lat jak ta gra ma mniej ?!

 

Nierozumiesz napisalem ok5lat to nieznaczy ze 5lat

Moje Poradniki


 


Jak zwiększyć FPS ?


 


Jak Dodać Mody do MineCraft ?


 


Następny TuT niedługo =]


 


Zapraszam do zobaczenia moich Poradników ! =]

Opublikowano

Imie: Adam

Wiek: 17

Staz w Minecrafcie: 1 roczek

Posiadasz Skype/TS: TS tylko ale jak będzie trzeba to mogę ściągnąć skype

5 zdań o sobie: Interesuję się Informatyką. Uczę się w technikum informatycznym. Tworzę grafikę nie wiem na jakim poziomie (nie będę sam się oceniał). Oprócz komputerów interesuję się różnymi sportami głównie piłką nożną (jestem kapitanem drużyny amatorskiej ligi - już 2 liga po awansie). Po za tym jestem miły z poczuciem humoru :)

Nick: Tosiek

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...