Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa Masakra] [3] [40 slotów] [2 Wyspy] [2 Druzyny] [WhiteLista] ! ! ! ! !


T.h.e.V.i.p.e.r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imię: Kuba

Wiek: 13

Staż w minecrafcie: ok. 5 lat

Posiadasz Skype/TS: Posiadam Skype ale nie mam mikrofonu :P

5 Zdan o sobie: Stawianie serwerów minecraft jest dlamnie pestka zam komedy 10/10. Jestem kulturalny i miły. Umiem być administratorem.

Nick: TheZiomek1112

Moje Poradniki


 


Jak zwiększyć FPS ?


 


Jak Dodać Mody do MineCraft ?


 


Następny TuT niedługo =]


 


Zapraszam do zobaczenia moich Poradników ! =]

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imie: Miłosz

 

 

Wiek:13

 

 

Staz w Minecrafcie: prawie 2 lata :>

 

 

Posiadasz Skype/TS: Tak

 

 

5 zdań o sobie:Jestemem Ogarnięty.Interesuje sie piłka nożna lekkoatletyką oraz grafiką.Lubie grac w gry typu minecraft,battlefield,cod itd.Lópie Asasynuf.

:D

 

 

Nick: madaxas

 

Nierozumiesz napisalem ok5lat to nieznaczy ze 5lat

WTF Napiales okolo 5 lat czyli to moze byc 4,5 -.- Czyli grałes w minecraft wtedy kiedy nawet jeszcze go nie bylo...

88705450978566678444_thumb.jpg


Opublikowano

 

Dziecko opanuj sie... 5 lat w minecraft muahahaha...

A do tego 13 lat i "umiem być administratorem"... admin to nie tylko znajomosc komend ale rowniez optymalizacja i zarzadzanie serwerem o czym pewnie nie masz zielonego pojecia.

Opublikowano

Nierozumiesz napisalem ok5lat to nieznaczy ze 5lat

Ale to i tak tyle Minecraft nie istnieje, Minecraft istnieje od 2009 roku...

Opublikowano

Imie:Paweł

 

Wiek:13

 

Staz w Minecrafcie:Od InfDev

 

Posiadasz Skype/TS:Skype : scyzorek01 , TS : Tak

5 zdań o sobie:Jestem normalnym nastolatkiem . Jak każdy lubię wychodzić z kolegami na dwór grać w gry oraz różne takie. Bardzo zależy mi na tym aby dołączyć do waszego grona i mieć zaszczyt zagrania na waszym serwerze . Nie będę griefować budowli . Piszę poprawnie jak polak ( bez błędów ortograficznych ).

 

Nick:Scyzorek5

Opublikowano

Imie: Wiktor

 

Wiek: 12

 

Staz w Minecrafcie: Gram od wersji 1.6.6

 

Posiadasz Skype/TS: Tak, nawet mumble :P

 

5 zdań o sobie: Nazywam się Wiktor i mieszkam w Dzierżoniowie. Jestem dosyć ogarnięty. Umiem współpracować z innymi. Nie używam żadnych cheatów. Lubie placki.

 

Nick: witek6003

Opublikowano

Imie: Dominik

 

Wiek:14

 

Staz w Minecrafcie: Gram od wersji 1.7.3

 

Posiadasz Skype/TS: Tak posiadam

 

5 zdań o sobie: Interesuję się sportem,głównie piłką nożna.Lubię czasami posłuchać rapu.Mieszkam obok Gdańska.Lubię często wychodzić z kumplami pograć w nogę.Jestem w miarę ogarnięty i umiem się z innymi dogadać

:)

 

Nick: dedemw12

Opublikowano

Imie: Dawid

 

Wiek: 12

 

Staz w Minecrafcie: Gram od wersji 1.7.3

 

 

Posiadasz Skype/TS: Posiadam skype.

 

 

5 zdań o sobie: Interesuje się piłką nożną.Jestem miły i pomocny.

W minecraft'a gram 2 lata. Jestem ogarnięty .

 

Nick: Veristor

Opublikowano

Imie:Krystian

Wiek:16

 

Staz w Minecrafcie:2 lata

 

Posiadasz Skype/TS:Tak skype to krystian.cyrek1 i ts też mam.

 

5 zdań o sobie:Pochodze z Elbląga i chodze do technikum Informatycznego.Mam Premium do Minecraft. Kiedyś nagrywałem filmy na YouTube.Ogarniam gre w Minecraft

Nick:HesyR

mca.png
Opublikowano

Imie:Adrian

 

Wiek:18

 

Staz w Minecrafcie: Rok

 

Posiadasz Skype/TS: Skype

 

5 zdań o sobie:

Uczę sie za informatyka (komputerowe projektowanie

i zarządzanie systemami.

Interesuję się różnymi grami, oraz prowadzę swój kanał na YT.

Kocham jazdę motocyklami, oraz różnego rodzaju sportów związanych

z motocyklami.

 

Posiadam także swój serwer Minecraft (nie stety nie opłacony)

Znam się świetnie na różnych pluginach.

 

Nick:Adidas0069

1377531174-U173186.png


Opublikowano

Viper, ja miałbym jakieś propozycje typu żeby nie odbywało się to na "SkyBlocku" ponieważ gracze będą kradli i podkopywali klocki pod sobą, nie oszukujmy się!

Myślę że odpowiedni tryb rozgrywki byłby prowadzony według tego spisu:

 

 

Nether: on

Poziom: Normal

Zwięrzęta: Tak

Potwory: Tak

Świat powinien znajdować się mniej-więcej jak w pierwszej edycji serwera "Kwadratowej Masakry"

 

Oczywiście nie obeszło by się bez pluginu typu "BorderGuard" z ustawieniami na około 250 kratek w formacji kwadratu.

 

 

VIPER DODAJ MNIE NA SKYPE, NAZWĘ MASZ NA MOIM PROFILKU CZYLI "KUPAKURCJUS"

MPC Love<3

Opublikowano

Imie: Kacper

 

Wiek: 16

 

Staz w Minecrafcie: od pierwszej

 

Bety ;d

 

 

Posiadasz Skype/TS:skype:

 

 

krzyzan521123, Tsa za bardzo nie

 

 

uzywam ;d

 

5 zdań o sobie: Moje hobby to

 

 

enduromotocross, Minecraft itp.

 

 

Chodze do 3 klasy gimbazy

xD. M

 

 

ysle ze ogarniam bo skarg nigdy nie

 

bylo ;d. Prowadzilem kilka swoich

 

serwerow ;d. CHCE ZAGRAC NA

 

 

DOBREJ K.M!!!

 

Nick:Lime06

Opublikowano

Imie:Mateusz

 

 

Wiek:15

 

 

Staz w Minecrafcie: 3lata

 

 

Posiadasz Skype/TS:TS nie Skype tak

 

 

5 zdań o sobie:Mam na imie Mateusz.Mam 15lat.Interesuje sie grafikom komputerową.Chodze do 2klasy gimnazium.Lubie placki

 

 

Nick:Dragon3552

Opublikowano

Imie: Natalia

Wiek: 11

Staz w Minecraft: od wersji 1.8.1

Posiadasz Skype/TS : Skype

5 zdań o sobie : Pochodze z Rybnika. Moim zainteresowaniem jest koszykówka. Interesuje się komputerami. Lubie dużo gier. Bardzo długo szukam serwera Kwadratowej Masakry.

Nick : NSzymborek

Opublikowano

Imie:wiktor

Wiek:12

 

Staz w Minecrafcie:okolo 2-3 lat

 

Posiadasz Skype/TS:Tak posiadam skype i ts

 

5 zdań o sobie:Jestem milym ogarnietym graczem ktory szuka dobrej zabawy .Nie grifuje nie uzywam chackow i innych wspomagaczy.Jestem spokojny ale kiedy ktos mnie wkurzy to robie sie nieciekawy.Moim hobby jest taniec breakdance cwicze go od 3 lat i jestem prawie najlepszy w grupie.Warto jeszcze dodac ze lubie nalesniki .

 

Nick:CebulkaMC

Opublikowano

Imie: Tomasz ;D

Wiek:15

 

Staz w Minecrafcie: 1.5 roku

 

Posiadasz Skype/TS: Criblox

 

5 zdań o sobie: Kocham Piłkę nożna i siatkowa oraz Minecrafta. Zawsze jestem chętny do pomocy. Nigdy nie Czituje. Znam 90% ortografi

 

Nick: Criblox

Opublikowano

I co znowu bedzie tak jak kiedys napisales temat a serwa nie ma :> ?

 

O co ci chodzi ?

Po co zapowiadac serwer ktorego nie bd ?

 

Viper, ja miałbym jakieś propozycje typu żeby nie odbywało się to na "SkyBlocku" ponieważ gracze będą kradli i podkopywali klocki pod sobą, nie oszukujmy się!

Myślę że odpowiedni tryb rozgrywki byłby prowadzony według tego spisu:

 

 

Nether: on

Poziom: Normal

Zwięrzęta: Tak

Potwory: Tak

Świat powinien znajdować się mniej-więcej jak w pierwszej edycji serwera "Kwadratowej Masakry"

 

Oczywiście nie obeszło by się bez pluginu typu "BorderGuard" z ustawieniami na około 250 kratek w formacji kwadratu.

 

 

VIPER DODAJ MNIE NA SKYPE, NAZWĘ MASZ NA MOIM PROFILKU CZYLI "KUPAKURCJUS"

Spokojnie postaram sie dodać najbardziej ogarnięte osoby :)

Jeśli taka sprawa bd miała miejsce to typ rozgrywki bd zmieniony

Opublikowano

Imie:Dawid

 

 

Wiek:14

 

 

Staz w Minecrafcie:1roczek i 5 miesiect

 

 

Posiadasz Skype/TS: Posiadam skype Ts moge zainstalowac

 

 

5 zdań o sobie: Nazwyam się Dawid . Pochodze z niewielkiej miejscowosci Radom w wojewodztwie mazowieckim . Interesuje sie piłką siatkowa oraz Informatyka . Znam ortografie w 95%

^^. Bede wystarczajaco spedzał czas na servie .

 

 

Nick: minecraftpre1

 

 

 

Dobry pomysl na server pozdrawiam

 

 

 

KIEDY STARTTT!!!!

Opublikowano

Imię: Kuba

 

Wiek: 16

 

Staż w Minecrafcie: Gram od wersji beta 1.3

 

Posiadasz Skype/TS: Oba ale używam TS.

 

5 zdań o sobie: Pewnie jak każdy lubię grać w Minecrafta

:D . Jestem lekkim trolem czyli, troluje nie do przesady więc myślę że mnie będzie ze mną problemów. Lubię grać z dużą ilością zabawnych osób , w grupie zawsze lepiej. Chcę się dostać na ten serwer gdyż podoba mi się Kwadratowa Masakra i uwielbiam oglądać Funny Moments. Interesuje się grami na PC oraz PS3.

 

Nick: Zgrex

Niestety Sygnatura Uciekła :(


Opublikowano

Imie: Piotr & Kuba

 

Wiek: 14 & 15

 

Staz w Minecrafcie: Ja od wersji BETA 1.2, Kuba zaś od Beta 1.4

 

Posiadasz Skype/TS: Obaj posiadamy.

 

5 zdań o sobie: Jestem ogarniętym graczem, który szanuje innych. Nie zabijam bez powodu. Nie używam cheatów, i innych ułatwiaczy. Jestem w miare ogarnięty jak na mój wiek. Staram się pisać po Polsku, bez błędów ort.

 

Nick: 667663 & Holsik83

Proszę o dodanie obu nicków.

,,Bo bez adrenaliny życie jest nudne" ~Ja.

4tx441.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...