Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa Masakra] [3] [40 slotów] [2 Wyspy] [2 Druzyny] [WhiteLista] ! ! ! ! !


T.h.e.V.i.p.e.r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imie: Bartłomiej

Wiek: 12

 

Staz w Minecrafcie: od 1.0.0v

 

Posiadasz Skype/TS: Tak

 

5 zdań o sobie: Jestem dość ogarnięty. Posiadam mikro. Lubie dobrą zabawe i grę. Mój charakter jest najbardziej ogarnięty w moim wieku. I like This topic ! :D

 

Nick: NotowanyPL

 

Pozdro

NotowanyPL

Opublikowano

Imie: Jakub

Wiek:14

 

 

Staż w Minecrafcie: y jeszcze trochę i będzie 2,5 roku ;p

 

 

Posiadasz Skype/TS: Mam ale mikro nie działa

 

 

5 zdań o sobie: Bardzo lubie układać kostki rubika. Uwielbiam różnego rodzaju sporty . Znam sie na serwerach na kilku byłem administratorem.Lubie "majnkrafta" :) Muzyka : Rap ,rock,metal

 

 

Nick:Viperek994

Opublikowano

Imie:Jan

Wiek:15

Staz w Minecrafcie:Od minecraft classic

Posiadasz Skype/TS:posiadam to i to

5 zdań o sobie:zawsze szukalem tego typu serwera,umiem grac zespolowo

Nick:Freeman_Gordon9

Opublikowano

Imie:Hubert

 

Wiek: 14

 

Staz w Minecrafcie:około 2/3 lata

 

Posiadasz Skype/TS:Podam jeśli mnie dodacie do white-list'y.

5 zdań o sobie:Lubię piłkę nożną jak i Minecraft'a.Interesuję się grami komputerowymi.Lubię także słuchać muzyki.Uwielbiam Kwadratową Masakrę!Byłem adminem na kilku serwerach

 

Nick:PanK0T (pamiętajcie nie przez O tylko 0) :)

Opublikowano

Imie:Dominik

 

Wiek:12

 

Staz w Minecrafcie:Od 3lat

 

Posiadasz Skype/TS: TAK

 

5 zdań o sobie:Jestem Ogarnięty . Lubię grać i budować w minecrafcie. Pomagam jak ktoś potrzebuje. Nie niszczę budowli.

 

Nick:DMGZ

Opublikowano

Imie:Rafał

 

 

Wiek:12

 

 

Staz w Minecrafcie:2 lata

 

 

Posiadasz Skype/TS:Mam skyp'a

 

 

5 zdań o sobie:Interesuje sie grami komputerowymi.Jestem ogarnienty.Nie troluje.Nie grifuje.I bardzo chce zagrac na tym servie !!!

 

 

 

Nick: Benjamin

Opublikowano

Imie:Rafał

 

 

Wiek:14

 

 

Staz w Minecrafcie:od bety 1.5_1

 

 

Posiadasz Skype/TS:KaczySmiech.xd1 skype i ts tez mam

 

 

5 zdań o sobie:Cześć Mam na imie Rafał,Jestem Miły zabawny lubie serwery typu kwadratowa masakra chodze do 1 gim,Interesuje sie informatyka ,

 

 

Nick:KaczySmiech

c9fe75fe.jpg

By Mr.KaczySmiech

Opublikowano

Imie: Tomek

 

Wiek: 13

 

Staz w Minecrafcie: od bety 1.3

 

Posiadasz Skype/TS:Tak

 

5 zdań o sobie: Mam na imię Tomek . Mieszkam w Warszawie . Mam 15 lat. Bardzo lubie jeść Placki i Jestem ogarnięty i nie używam hacków.

 

Nick: GibbonQUQ

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...