Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa Masakra] [3] [40 slotów] [2 Wyspy] [2 Druzyny] [WhiteLista] ! ! ! ! !


T.h.e.V.i.p.e.r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imie:Adrian

 

Wiek:15

 

Staz w Minecrafcie:Troche czasu ta gra mi zabrała.

 

Posiadasz Skype/TS:Tak posiadam tsa i skype

 

5 zdań o sobie:Witam lubię dobrą zabawę , uprawiam różne sporty . Gram nie tylko w mincrafta od czasu do czasu lubię popykać w gierki na xboxie 360 . Dlaczego warto mnie dodać ? Warto mnie dodać dlatego że jestem osobą towarzyską i napewno do czegoś się przydam

:D . Pozdrawiam

 

Nick:adrian110

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imie: Kamil

 

Wiek: 14

 

Staz w Minecrafcie: W Minecrafta gram dlugo , i dużo wiem

:)

 

Posiadasz Skype/TS: Posiadam to i to .

 

5 zdań o sobie: Nazywam się Kamil . Mam 14 lat

:D . Nagrywam różne serie na YouTube , jeśli serwer mi się spodoba o ile zostane

dodany to nagram kilka odcinków z tego serva

:D

 

Nick: HeeCreator

Opublikowano

Imie: Remik

 

Wiek: 11

 

Staż w Minecrafcie: od bety

 

Posiadasz Skype/TS: tak skype remik.kijek

 

5 zdań o sobie: Mam na imię Remik. Lubię grać w minecraft'a na multi. Interesuje się informatyką i grami. Lubię serwery typu kwadratowa masakra. A tak że lubię oglądać filmiki na YT.

 

Nick: Kanakun

mca.png
Opublikowano

WhiteLista

1: Lorcain

2: Centurion1555

3:BolVt

4: Lola

5: KiryKiry

6: Reiy

7: Tosiek

8: madaxas

9: Scyzorek5

10: witek6003

11: dedemw12

12: Adidas0069

13: Lime06

14: NSzymborek

15: Criblox

16: Zgrex

17: HeeCreator

18: minecraftpre1

19: Triner

20: McFudzu

Opublikowano

Imie:Mateusz

 

Wiek:15

 

Staz w Minecrafcie:Od 1.4_01 Alphy

 

Posiadasz Skype/TS:Posiadam TS i Skype

 

5 zdań o sobie:Jestem miłym graczem,ogarniam.Grałem juz kiedyś na tym serwerze(nie na tym rodzaju) i myślę że będzie miła i spokojna atmosfera

;)

 

Nick:BLack

Opublikowano

Dziecko opanuj sie... 5 lat w minecraft muahahaha...

A do tego 13 lat i "umiem być administratorem"... admin to nie tylko znajomosc komend ale rowniez optymalizacja i zarzadzanie serwerem o czym pewnie nie masz zielonego pojecia.

 

Znalazlo sie dciecko paczcie sie go myslisz ze co wiek 13 lat to juz co głupi czy co, jeśli ty nieumiesz graćw minecrafta lub niewiesz co to administrator to się wcale nie odzywaj, piszesz to najwyrazniej dlatego, ze mi zazdroszcisz , że umiem lepiej grac od cb w minecrafta

Moje Poradniki


 


Jak zwiększyć FPS ?


 


Jak Dodać Mody do MineCraft ?


 


Następny TuT niedługo =]


 


Zapraszam do zobaczenia moich Poradników ! =]

Opublikowano

Viper, mam pytankoo, bo na serwie chciałbym mieszkać z kumplem którego nie ma na white-list.

Mógłbyś go dodać na whist-list?

 

Imie:Adrian

 

 

 

Wiek:14

 

 

 

Staz w Minecrafcie:Od początku (Alpha)

 

 

Posiadasz Skype/TS:Skype, TS3 nie ;(

 

 

5 zdań o sobie: Jestem hardkorem, kolegą Centurion1555, lubię to co lubię, nie lubię cheaterów?

 

Nick:Naczos

 

Znalazlo sie dciecko paczcie sie go myslisz ze co wiek 13 lat to juz co głupi czy co, jeśli ty nieumiesz graćw minecrafta lub niewiesz co to administrator to się wcale nie odzywaj, piszesz to najwyrazniej dlatego, ze mi zazdroszcisz , że umiem lepiej grac od cb w minecrafta

 

Ty jesteś posrany, około 5 lat... napisałeś debilu jeden, wyjdź z tego forum bo masz może 11...

MPC Love<3

Opublikowano

Imie: Mateusz (Po co wam imię? :D)

Wiek: 11 lat

 

Staz w Minecrafcie: Od wersji 1.7.3

 

Posiadasz Skype/TS: Posiadam TS i Skype

 

5 zdań o sobie: Jestem ogarnięty, chyba że ktoś mnie bardzo mocno wku...rzy. Myślę za nim coś zrobię. Chciał bym zagrać na tego typu serwerze, ponieważ mój serwer typu Kwadratowej Masakry to masakra, ponieważ nie ma pluginów. Mam MineCraft'a premium. Proszę o dodanie. ^,^

 

Nick: zmuli

Opublikowano

Imie: Daniel

 

Wiek: 15

 

Staz w Minecrafcie: 1 rok

 

Posiadasz Skype/TS: tak i tak

 

5 zdań o sobie:

Więc tak

Kocham Beatboxować robię to około tygodnia

Lubie Freestyle ale dopiero też zaczynam:P

Jestem można powiedzieć skejtem gdyż jeżdżę zawodowo na Weit Board

Często siedzę na kompie i wychodze z kumplami

nie jestem osobą palącą pijącą mimo Tak zwanej Mody

Potrafie się zachowywać ale lubie pożartować

Jestem świetny w walkach trenuje kix boxing 4 lata karate 5 lat:P

Zależy mi na dojściu na serwer gdyż nie mam co robić a nagrałbym pare leat's play

 

Nick:Belvi

 

 

Proszę także o jakiś kontakt właściciela:P

 

Dodam także że chciałbym szybciej wbić na serwa by zrobić promo z niego co i jak by tam byłO:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...