Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SOPHERLANDIA [Unikalny Skyblock - Wojny między wyspami][Serwer dedykowany][80 slotów][No-Premium][Musisz to zobaczyć! Wchodź :)]


.uszer

  

192 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz, aby na serwerze wprowadzono mob spawnery?

    • Tak
      161
    • Nie
      21
    • Nie mam zdania
      10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cfb0545b34d47.png

09-01-2012

  • Odświeżyliśmy troszkę spawn
  • Poprawiony plugin AuthMe
  • Spolszczone komunikaty o śmierci (te nie spolszczone)
  • poprawiona konfiguracja Questów

12-01-2012

Dodano Arene PVP

Kilka małych poprawek na spawnie

51a2abf80d11d.png

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

O 20:00 wielki pokaz sztucznych ogni ;] (Dlaczego o tej godzienie? Większość osób po tym czasie wychodzi na impreze, w tym Administracja).

Opublikowano

Zjeb*** serwer dostałem bana bez powodu a potem jak mój brat pogadał z administratorem ze nie uzywałem hacków on nie odbanował bo sie trzyma regulaminu co za człowiek i serwer po prostu głupi banuja bez powodu ogromne

NIE POLECAM

Opublikowano

Zjeb*** serwer dostałem bana bez powodu a potem jak mój brat pogadał z administratorem ze nie uzywałem hacków on nie odbanował bo sie trzyma regulaminu co za człowiek i serwer po prostu głupi banuja bez powodu ogromne

NIE POLECAM

 

Hmm.. ban był świadomie nałożony oraz był słuszny. Administracja zawsze trzyma się regulaminu, bez wyjątków.

Dlaczego dostałem bana za używanie botów, a ich nie używałem.. Proszę o unbana

 

Wszedłeś na serwer i przyznałeś się do używania botów.

Opublikowano

Serwer miał przerwe techniczna, przepraszam, że Was wcześniej nie poinformowaliśmy. Wyngarodzimy Wam to dzisiejszym nowym eventem oraz otwarciem mapy - Adventure Map 1. Event odbędzie się o 19:00!

 

Co dodaliśmy?

- questy, w pełni sprawne. Będziemy się starać dodawać co tydzień min. 10 nowych questów, tak więc Wam ich nie zabraknie. Warto wykonywać questy, można szybko zarobić!

- nowe wiadomości śmierci

- nowe wiadomości dołączenia/ opuszczenia serwer

- dodanie wiadmości jeżeli serwer jest pełen

- zmiana wiadomości, gdy jest włączona whitelista

- aktualizacja kilku pluginów

- zmiana kodu w kilku pluginach - naprawa bugów

- zmiana pluginu na backup - sprawniejszy

 

Zapraszam na serwer, serwer online oraz można już wchodzić!

 

Co do rekrutacji na Helperów oraz na JuniorModeratorów:

- odpowiemy na wszystkie wiadomości jutro w godzinach wieczornych,

- można dalej składać podania, info w grze na spawnie!

Opublikowano

Hmm.. ban był świadomie nałożony oraz był słuszny. Administracja zawsze trzyma się regulaminu, bez wyjątków.

 

Wszedłeś na serwer i przyznałeś się do używania botów.

 

mylisz mnie z moim bratem (DuDu,Zazo,Green)

ja botów nie używalem.

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Serwer, że tak się wypowiem zrąbany jak każde inne...

Admin nie ogarnięty, Ogólnie zbugowany

Ale największe zarzuty to mam co do admina...

Nie warto grać jak i nie warto uczęszczać na eventach...

 

Nie polecam!

Opublikowano

mylisz mnie z moim bratem (DuDu,Zazo,Green)

ja botów nie używalem.

 

Napisz mi na e-maila z wyjaśnieniem. E-mail: [email protected]

 

Serwer, że tak się wypowiem zrąbany jak każde inne...

Admin nie ogarnięty, Ogólnie zbugowany

Ale największe zarzuty to mam co do admina...

Nie warto grać jak i nie warto uczęszczać na eventach...

 

Nie polecam!

 

Jak Admin może być zbugowany? ;o To, że nie wygrałeś w evencie to nie moja wina. Większość się dobrze bawiła, 2 osoby wygrały (Pula nagród to 2500 Sopher Coins).

Opublikowano

Ogólnie zbugowany to do czego innego się odnosiłem, nie admina

Na evencie zwyciężyłem ale to was zbytnio nie obchodzi ^.-

Nie odpowiadasz na zadane pytania, mimo że na czacie w pół pustka...

Opublikowano

Ogólnie zbugowany to do czego innego się odnosiłem, nie admina

Na evencie zwyciężyłem ale to was zbytnio nie obchodzi ^.-

Nie odpowiadasz na zadane pytania, mimo że na czacie w pół pustka...

 

Hmm.. Napewno nie zwyciężyłeś, może zająłeś 3 miejsce, za które nie było nagrody. Chat obserwowałem, mało można było dostrzec, bo co chwila każdy palił się w lawie. Jeżeli masz jeszcze jakieś zarzuty co do mojej osoby/ serwera to zapraszam o skargę na e-mail: [email protected]

Opublikowano

Hmm.. ban był świadomie nałożony oraz był słuszny. Administracja zawsze trzyma się regulaminu, bez wyjątków.

 

Wszedłeś na serwer i przyznałeś się do używania botów.

wbiłem na serwer se jaja robiłem ale potem ok i zawsze jak wbijam na skyblocka to chwale się botem który wygląda tak biorę plastelinę na myszkę i mi kopie i co parę minut przychodzę zmieniać kilof co w tym złego nawet tego nie użyłem i joda nie wyjaśnił sprawy tylko zbanował a potem golden napisał odemnie ze to plastelina na myszkę a joda nie odbanuje go bo przestrzegam regulaminu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...