Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Kennen - Wymarzony AD - Carry |


Keniger

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"ignite- dobijanie", rozjebales system. Jak Ty uzywasz ignite'a do dobijania................ Dalej juz nie mam ochoty czytac.

V2tsZWpPX19fZXV3X19fNTQ2X19fTlVMTF9fXzNfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fNF9fXzNfX18wMDAwMDBfX19zb2xv.png
  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

"ignite- dobijanie", rozjebales system. Jak Ty uzywasz ignite'a do dobijania................ Dalej juz nie mam ochoty czytac.

To nie czytaj, jak cos nie pasi.... Narka :P

 

Ignite używa sie również do kontrowania heala ;o

OndteAw.png
Opublikowano

Up to jest ap lol

 

Top, jakbys mogl to zrob filmik, mysle ze kennen ap jest lepszy, kiedys byl fajnym adc, nie wiem jak teraz. Btw. Od kiedy 1st item pd?

Na ad kennenie jest potrzebny att speed i to bardzo, bo inaczej jakoś dziwnie się bije, dlatego 1st pd. Potem powinno się już iść w bloodthristera :)

<>

Opublikowano

Co zrobisz sobie attackspeedem -,- ? Dmg tez jest potrzebny

Zaprzeczyłeś własnemu poradnikowi.

Rushujesz PD, a twierdzisz że IAS jest useless.

 

Zresztą z kim ja gadam... z kimś kto gada że ma 1700, twierdzi że kupuje konto, i daje nick kumpla <lol>

Opublikowano

Wypowiem się tylko w kwesti estetycznej.

Mógłbyś dodać SS z masterkami ;) Nie każdy może wiedzieć jak władować.

Do tego jakieś rozróżnienie kolorami, ale bez przesady ;)

Tyle ode mnie.

Pozdrawiam

Opublikowano

"ignite- dobijanie", rozjebales system. Jak Ty uzywasz ignite'a do dobijania................ Dalej juz nie mam ochoty czytac.

No cicho tego uzywa sie do dobicia ... Do 3lv

 

Koleś przyznaj sie ze konto nie jest twoje i tyle, bo sa na to dowody. Ale sory ty jestes za fajny na taki hejt ignored 100%.

PitekKC_eune_58_4_logo.png

Opublikowano

ten tut nie kaze wam grac adc kennem ,on pokazuje jak

wy sie spinacie ,bo on niby powiedzial ze jest op i nic innego nie oplaca sie brac

ad kennen jest dobry

nic wiecej ,tutu 7/10

­

Opublikowano

Może i adc kennen był dobry, tylko że po nerfie jego range jest słabym ADC. Lepiej go robić po APC, napewno bardziej namiesza w TF. Co do buildu to się nie wypowiem, ponieważ jest on śmieszny. Masz nunu na lane i nadal składasz PD pierwsze?

Gram aktualnie na

Nick :

Klasa :

Poziom :

Królestwo : Jinno

Opublikowano

czy ja tam napisałem że skaładamy to po koleji ? o.O

Nie kurwa tylko takie itemy powinny się tam znaleźc

OndteAw.png
Opublikowano

@up ale wielokrotnie hejtowane bylo ze pd pierwszy a ty dopiera teraz o tym mowisz ze nie pierwszy

koles zaloz sobie nowe konto albo nie kontynuuj tego tematu

mozesz oczywiscie poprosic adma o close

ale kazy tut na tym froum zostanie zhejtowany

nie wazne w jaki wejdziesz, kazdy tut do postaci zostanie zhejtowany

"I taka jest prawda"

Opublikowano

Kennen AD ? A komu to potrzebne ? A dlaczego ? Po co ?

Granie Kennem AD to jest nie wykorzystywanie jego potencjału . AP Kennen moim zdaniem działa o wiele lepiej , ale grajcie jak checie , to wasza sprawa czy zgnijecie w elo hell :>

Opublikowano

Ulti kennena się marnuje bez zhoyi...

No chyba że na tym Waszym 1,2k elo adc może sie bezkarnie wbić w środek teamfightu :D

twoja nie wskazuje bys mial ponad 1.2k elo

 

Kennen AD ? A komu to potrzebne ? A dlaczego ? Po co ?

Granie Kennem AD to jest nie wykorzystywanie jego potencjału . AP Kennen moim zdaniem działa o wiele lepiej , ale grajcie jak checie , to wasza sprawa czy zgnijecie w elo hell :>

to tylko propozycja jak grac adc kennem ,nie mowi ze kennen ap jest slaby ,tylko jak grac adc kennem

adc kennen jest dobry , w robi swoje ,a stuny takze

mozecie mowic ze jest slaby ,dla innych jest mocny i tym sie carruja i tyle

­

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...