Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WL] KWADRATOWA POLANA - W stylu Kwadratowej Masakry ! [NO PREMUIM] WEJDZ I ZOSTAN NAJLEPSZYM !


`Isomnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Hubs0n

Imie: Hubert

Wiek: 14 lat

Ile grasz w MC: grubo ponad rok

Dlaczego akurat my: Chciałbym zagrać na tym serwie, gdyż nie mam nic innego do roboty, po za tym dobrze się zapowiada. :P

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:kamix150

 

Imię :Kamil

Wiek :11-12 lat

Ile grasz w MC :od 1.8.1

Dlaczego akurat my :) :strzelałem w pierwszy lepszy server i akurat trafiło na ten :)

kamix150_eune_25_0_logo.png

Opublikowano

Nick: Diilmach

Imię : Kamil

Wiek : 17 lat

Ile grasz w MC : rok

Dlaczego akurat my : zachecila mnie prezentacja, a co bedzie w srodku to zobaczymy;)

31087.gif

32745.jpg

5392.jpg

32034.png

12223.png

28214.jpg

18162.gif

4367.jpg

19416.gif

Opublikowano

Imię :Rafał

Nick z gry:Owned25

 

Wiek :14

Ile grasz w MC :2lata

Dlaczego akurat my

:)

:Lubię takie serwery pomagam ludziom.Dziele się itemami.

Opublikowano

Dodani ! Zapraszam

 

EVENT !

 

 

Szansa na drop diamentu 10% zlota 12% Szmaragdu 3% !!!

31772390831271465870.jpg

Jeśli czegoś potrzebujesz napisz na PW. :*

Opublikowano

Ludzie nie wchodzcie na tego serwa.Gralem 20 min jakis typ zaczal mnie klepac puzniej uciekl mojego kolege zabil a ja go raz uderzylem i dostalem Bana za killaure co za serwer.OMG !

Opublikowano

Nick: blezur

Imię : Bartek

Wiek : 13

Ile grasz w MC : Od Wersji 1.8.1

Dlaczego akurat my :) : Lubie Tego Typu Serwery..

 

Nick: blezur

Imię : Bartek

Wiek : 13

Ile grasz w MC : Od Wersji 1.8.1

Dlaczego akurat my :) : Lubie Tego Typu Serwery..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...