Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WL] KWADRATOWA POLANA - W stylu Kwadratowej Masakry ! [NO PREMUIM] WEJDZ I ZOSTAN NAJLEPSZYM !


`Isomnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Kwadratowa Polana

Informacje.png

 

strzalka.gif TYP: Hardcore

strzalka.gif Sloty: 10

strzalka.gif IP: s42.mineserv.eu:9624

strzalka.gif Potwory: ON

strzalka.gif Zwierzęta: ON

strzalka.gif PvP: ON

strzalka.gif Premium: OFF

strzalka.gif Nether: ON

strzalka.gif BialaLista: ON

 

Administracja2.png

Właściciel :Relled

Administrator : AdamGPL

Technik : @@@SZUKAMY@@@

 

pluginy.png

Potrzebne :)

 

InformacjeDot.png

 

Cały czas siedze w temacie więc napewno dodam na WL

:)

SZUKAMY ADMINA i TECHNIKA !

:) ZAPRASZAM !

Witam ! Wiem że wiele było takich serwerów, ale TYLKO na naszym serwerze (tego typu) znajdziesz ogarniętą administrację, zgrany team, super technika.

Dlaczego akurat na ten serwer masz wejść ?

Tak jak wyżej, serwer z dnia na dzień staje się bardziej dopracowany. ;)

 

Serwer niestety działa na 1.4.5, co jest winą mineserv.eu, postaramy się z tym uporać . :)

Narazie proszę o zmienianie wersji na 1.4.5 tym programem :

http://craftsite.pl/minecraft-version-changer-1-02/4948

 

Tylko na 2 dni został wyłączony border i lifeMC. Rozumiemy nowych graczy że ciężko jest napoczątku.

 

Tylko u nas znajdziesz bonus za zaproszone osoby. :)

Zaproś 5 osób i otrzymaj nie powtarzalne nagrody !

 

W podaniu znajdują się tylko najpotrzebniejsze informacje.

 

Wzór podania na WL:

Nick:

Imię :

Wiek :

Ile grasz w MC :

Dlaczego akurat my :) :

Pozdrawiam i zapraszam z otwartymi rękoma na serwer.

 

:)

 

Od godziny 22:00 - 07:00 (codziennie) zostaje podniesiony drop diamentów i emeraldów ze stone z 1% na 10%!

31772390831271465870.jpg

Jeśli czegoś potrzebujesz napisz na PW. :*

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imię : Patryk (Nick w mc: Dizzyx1999)

Wiek : 14 (rocznikowo :P)

Ile grasz w MC : Beta 1.3

Dlaczego akurat my: Bo śnieg! Hmm.. Lubie serwerki tego typu, akurat wasz przypadł mi do gustu, ładna przejrzysta reklama. :D

Opublikowano

Dodani ! :D

 

Zapraszam.

 

 

 

@Jak napisałem proszę o zmiane wersji minecrafta. :)

Podałem link do Minecraft Craft Version Changer. ;)

Nie daje skana bo zaufana strona. :)

31772390831271465870.jpg

Jeśli czegoś potrzebujesz napisz na PW. :*

Opublikowano

Imię : Tomek (Nick W MC : MineCraftMount)

Wiek : 15

Ile grasz w MC : 1.5 roku

Dlaczego akurat my : Dlaczego wy ? Nie Wiem xD Nie no żarcik bo chcę pograć na tego typu serwerze :>

Opublikowano

Zapraszam !:)

 

Dano nowe rzeczy ! Pierwsze 2 osoby dostają SUPER VIPA !:)

31772390831271465870.jpg

Jeśli czegoś potrzebujesz napisz na PW. :*

Opublikowano

Nick w grze: adamoko1gpl

Wiek:13 lat

Ile grasz w minecraft?:Rok i pół.

Dlaczego akurat ja?: Będe pomagał nowym graczom czasami trollował i będe zazwyczaj miły (będe trollował jak ktoś na to zasłuży ;) )

Opublikowano

Imię : Maksymilian (Nick: MrMaKsI99R)

Wiek : 13Lat

Ile grasz w MC : 3Lata . (Od wersji 1.2_0_1 Beta)

Dlaczego akurat my :) : Chciałbym zagrać na tego typu serwerze .. Wydaję mi się, że ten serwer spełnia oczekiwania .. Mam nadzieje, że nie będzie na nim żadnych dzieci typu : Griftowanie, Spamienie, Płakanie o itemy .. ^^

Opublikowano

Kilka zmian ! Kto stracił eq ,to przepraszam.

 

Zapraszam. :) Jest na 1.4.5 ale bardzo miła atmosfera . ;)

31772390831271465870.jpg

Jeśli czegoś potrzebujesz napisz na PW. :*

Opublikowano

Ref.

 

Piszcie ! W temacie siedze caly czas wiec zostacie odrazu dodani. :)

31772390831271465870.jpg

Jeśli czegoś potrzebujesz napisz na PW. :*

Opublikowano

Nick:BLack

Wiek: 15

Imię:Mateusz

Ile grasz w MC ? :Od wersji 1.4_01 Beta

Dlaczego akurat my ? : Ponieważ lubię serwery takiego typu i myślę, że będzie mi się miło grało na tym serwerze :)

Opublikowano

Imię : Denis

Wiek : W styczniu wybije czternastka :3

Ile grasz w MC : Od wersji 1.5_03

Dlaczego akurat my : A jakoś tak losowo wybrałem :3 Ale tak na serio to musze przetestować czy mówisz prawde co do tej miłej i zgranej administracji xD A pozatym dawno nie grałem na takim serwerze, więc z chęcią bym sobie pograł :)

Nick: gDeise

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Opublikowano

Nick to gDeise

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Opublikowano

Imię : Marcin

Wiek : 15

Ile grasz w MC : 1.2.4(aplha)

Dlaczego akurat my:bo gralem na wielu typach tego serwer i mam nadzieje ze na tym tez bedzie mi sie dobrze gralo

Opublikowano

Imię :Kacper

Wiek :14

Ile grasz w MC :1,5lat

Dlaczego akurat my :) :Gdyż lubie takie serwy a reszta to dno

Nick:youarekox

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...