Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WL] KWADRATOWA POLANA - W stylu Kwadratowej Masakry ! [NO PREMUIM] WEJDZ I ZOSTAN NAJLEPSZYM !


`Isomnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Craftserve zamienił wersje servera na 1.3.2...

 

  • Będzie przerwa techniczna...

 

Za wszystkie problemy przepraszamy. Jak wbije relled spytam sie go co sie stało z serverem

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

PRZEPRASZAM !

 

Zalogowałem się właśnie na ftp ! :/

Mineserv świruje ;/

 

Dobra już jest na 1.4.5 :)

 

PROSZE O PODOAWANIE NICKÓW :)

 

SERWER ON ! ZAPRASZAM DO GRY ! :)

31772390831271465870.jpg

Jeśli czegoś potrzebujesz napisz na PW. :*

Opublikowano

Nick : KacpixD

Imię : Kacper

Wiek : 11 (Jestem ogarnięty :P)

Ile grasz w MC : Nie pamiętam ale coś około roku.

Dlaczego akurat my :) : Oglądałem serię SKKF'a i polubiłem tego typu serwery.

 

P.S Serwer na którą wersję ? :D

258241432985440392180.png

Opublikowano

Imię : Kamil

Nick: Ziomek433

Wiek : 13

Ile grasz w MC : Od pierwszej Alphy.

Dlaczego akurat my : Lubie tego typu serwery, lubię grać z kolegami :)

Opublikowano

Nick: Nokitiab

Imię : Paweł

Wiek : 15

Ile grasz w MC : Od bety 1.5_0.1

Dlaczego akurat my :) : Nie mam gdzie zagrać, a ten serw wydaje się być dobrym serwerem do zagrania.

56237goku+vs+vegeta_2.jpg Dajcie mi co chcecie, bo to jest nieważne.

Sorry, sygnatura coś nie chce działać.

Opublikowano

Imię : NeQ

Wiek : 14

Ile grasz w MC : 2,5 l.

Dlaczego akurat my : W końcu będzie coś w stylu Kwadratowej i bd NAGRYWANIA!

87164478848518422776.png

Opublikowano

Podanie na mnie

 

Nick : Rezor111

Imię : Paweł

Wiek : 13

Ile grasz w MC : 2 lata

Dlaczego akurat my : Chciałem z kolegą pograć na tego typu serverze.

 

Podanie na kolege

 

Nick : IwoPL

Imię : Iwo

Wiek : 13

Ile grasz w MC : 1 rok

Dlaczego akurat my : Chciałem pograć na takim serverze , zawsze mi się to podobało :)

Opublikowano

Nick:Modzik

Imię :Dawid

Wiek :14Lat

Ile grasz w MC :ok.1rok

Dlaczego akurat my :) :Ponieważ Lubie grać na tego typu Serwerach i Chcem Sprobowac Tego Serwera.

 

 

 

Nick:Prokol

Imię :Tomek

Wiek :14Lat

Ile grasz w MC :2Lata

Dlaczego akurat my :) :Ponieważ Nie grałem Na Tego Typu Serwerach i chce ZObaczyc jak To Jest.

 

 

To 2 Osoby Pisały

Opublikowano

Imię : Kuba

Nick: TheYunnan

Wiek : 16

Ile grasz w MC : Od Halloween Update

Dlaczego akurat my :) : Mało jest porządnych serwerów tego typu i mam ogromną nadzieję że to jest ten którego szukam :D Byłem już na kilku takich i większość niestety upadała po kilku dniach, czego tutaj po opisie widzę że mogę wykluczyć.

Opublikowano

Nick:_Wasyl_

Imię :Konrad

Wiek :17

Ile grasz w MC : Od wersji na przegladarke

Dlaczego akurat my :) : Dlatego, gdyż lubię servery aka kwadratowa masakra. I dlatego, że chciałbym z nudów sobie na takim serverze omm... pograć

Zamiast % daj buziaka ;w;

Opublikowano

Nick:matis00

 

Imię :Mateusz

Wiek :prawie 13lat

Ile grasz w MC : od bety której niepamiętam tych cyferek :]

Dlaczego akurat my :) :Ponieważ chcę zagrać na serverze podobnym do km i który nie upadnie po 1 tygodniu.

matise00.png

Opublikowano

Nick: jaqbziom

 

Imię: Jakub

Wiek: 15 lat

Ile grasz w MC: Długo. Indev, infdev itp.

Dlaczego akurat my :) : Chcę zagrać na serwerze, w którym ludzie sobie pomagają, a także można w spokoju zagrać bez obawy, że coś zostanie zniszczone.

QmxhY2tXaGl0RTEyMzQ1X19fZXV3X19fMTEyX19fTlVMTF9fXzNfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fMTFfX18yX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png
Opublikowano

Imię : Patryk

Nick: Wopti

Wiek : 15

Ile grasz w MC : około 2 lata

Dlaczego akurat my :) : z tego co widzę to macie ogarniętą administracje, i lubię serwery tego typu

Opublikowano

Nick: eXbl3nd

Wiek: 14 ;p

Imię: Kacper

Ile grasz w MC: Od bety 1.2

Dlaczego akurat my: Chcę zagrać na takim serwerze typu kwadratowa masakra,

a mało jest takich serwerów + większość takich upada po 1. tygodniu...

 

Jestem chętny do zostania Adminem/Technikiem, ogarniam pluginy i ludzi w "trimy-ga"!

Mój skype: xjoshi

GG: 33335032

Steam: baran2525

Telefon: To chyba nie potrzebne

xD.

pr02.jpg
Opublikowano

Nick: Krzychu1999

 

Imię : Krzysztof

Wiek : 13 Lat

Ile grasz w MC : Prawdopodobnie gram w Minecrafta już od roku.

Dlaczego akurat my :) : hmmm... Lubię serwery tego typu, jestem ogarnięty, nie niszczę budowli innych, lubię współpracować z innymi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...