Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] M2bob 1.7.6 za free (Po aktualizacji 2.0.0)


kantor012

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Uratuje sytuacje bo o 18:00 mają być blasku WSZYSCY SŁUCHAJCIE

 

jest mod który się nazywa m2mod.tk tym też się tak da :/ tylko picka ustawić się nie da

1.pobrać xxx

2.zrobić kopie oryginalnego folderu metin2

3.zainstalować m2mod.tk do kopi oryginała .

4.włączyć m2mod.tk w kopii

5.zalogować się

6.w czasie gry kliknąć F6 i macie cały panel hacka

 

 

to jest mój hack ratunkowy zwłaszcza że baski mają dopić jeśli wam pomogłem proszę o LIKE .

Opublikowano

Tak, po co milion tematów na temat tego samego? nie można w jednym dyskutować? Nie wiem co robią moderatorzy, ja bym warnował z mostu takiego, ile można...

 

Było pisane milion razy ze nie działa, to nei działa, zapłać - będziesz miał...

 

6 kont na blaski ;3333

Opublikowano

osobiście wolę M2Boba , ale widziałem że nie którym działa wersja 1.7.6 dla tego chcę by ktoś mi go wysłał na gg , a ja zerknę na niego zwłaszcza w plik m2bob.uk

 

dobra znacie innego hacka oprócz: M2BOBA i M2Mod.Tk którym można po dropić blaski ??

Opublikowano

Na innych serwerach ok, ale na s26 nie działa, wie ktoś które pliki z 2.0.0 podmienić do 1.7.6 żeby się łączyło z s26 ??

Opublikowano

Comodo, bardzo dobry, ale chyba płatny.

 

Edit:

 

Oczyściłem go z keyloggera, ustawiłem dane itp.

Mimo wszystko serwer 26 nie działa.

Opublikowano

Włączam i wyskakuje error, nie mozna znaleźć ścieżki, a ja bym potrzebował tą wersje co z m2bob.eu sie pobierało tą 1.7.6,

Jakby ktos mu wrzucic tutaj tą wersje 1.7.6 byłbym wdzięczny

Opublikowano

Ale usunąłem tego co nie działał i chce jeszcze raz pobrać tego co nie działał i wtedy pozamieniac. Tylko Niewiem skąd pobrac tą wersje 1.7.6 tą co nie działała i wyskakiwał komunikat żeby nową wersje pobrac

Jest mi ktos w stanie pomoc ??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...