Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak grać w Non-Premium w przeglądarce (np: w szkole)


leszczu8023

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

KOLEJNY UPDATE!

- Zmieniono czat (jest teraz w miejscu FAQ - i tak tego nikt nie czyta :D)

- Zmieniono serwer z którego jest odczytywany plik MinecraftLauncher.jar (domyślcie się dlaczego :D)

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hehe ciekawe, kumpel właśnie mi coś mówił, że na przeglądarce w szkole w minecrafta gra :D

Szanuj innych, za tymi pikselami są ludzie.

"Z racją jest jak z dupą - każdy ma swoją"

Opublikowano

Na informatyce nic nie robimy a takto mozna sobie pograc naprawde jestes wielki :)

 

JEB*C MINESKY.PL !!! PJONA!

2rwqg40.jpg

Opublikowano

UPDATE 4.0 InDev:

 

  • Zmieniono wygląd (znowu, ale opiera się w dużej mierze na poprzedniej wersji i jest w stylu "okienek")
  • Dodano system logowania i rejestracji - w profilu można zapisać do 5 swoich nicków
  • Zmieniono host pliku Minecraft.jar
  • Dodano możliwość reklamy serwera - jest na dole strony (pisać na PW - dogadamy się :D)
  • Dodane "Splashe" z oryginalnego Minecrafta (ten żółty pochyły napis :D - on naprawdę się zmienia losowo :P)
  • Czat jest teraz lepiej "zlepiony" z stroną
  • Całkowicie zrezygnowano z FAQ i Changelogu - możliwe że wróci w formie podstrony

Niektóre elementy (np: rejestracja i profil) mogą wyglądać "amatorsko" ale to jeszcze nie koniec :D

Opublikowano

Refresh

 

Zmiana w 4.0.1

- Automatyczna zmiana języka (na razie jest tylko angielski i polski)

 

Znasz inny język i chcesz przetłumaczyć stronę? Napisz mi na PW to się dogadamy :D

Opublikowano

Ciekawe, ciekawe, na informatyce nie muszę się już nudzić :D

A minecraft w miarę podobny do tego normalnego :)

 

Bo to jest normalny Minecraft :P

 

BTW:

 

MiniUpdate:

- Dodano Google +1 (używajcie tego przycisku aby zwiększyć ranking strony w Google :D)

- Dodano Pasek cookies (po to aby się nikt nie czepiał :P - sam jestem temu przeciw)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...