Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak grać w Non-Premium w przeglądarce (np: w szkole)


leszczu8023

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przydatne, niektórym zyczu się tnie więc by mogli na tym zagrać ;)

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

!!!Uwaga!!!
Od przyszłej aktualizacji Javy trzeba wykonać pewien
zabieg, ponieważ zostały zablokowane applety z innych witryn (w tym NonCraft):


1. Wejdź do Panelu Sterowania i uruchom Java Control Panel
(lub [Przycisk Start] + [R] i wpisz tam javacpl.cpl)
2. Przejdź do zakładki Security i przesuń suwak na sam dół
3. Wciśnij OK i uruchom ponownie przeglądarke

Opublikowano

Nowe zmiany!

  • Dodany czat
  • Dodano listę użytkowników online (tylko zarejestrowani!)
  • Dodano listę serwerów graczy ({LINK}) (dodawać serwery mogą tylko zarejestrowani użytkownicy)
  • I wiele więcej!...
Opublikowano

Dzisiaj został usprawniony system użytkowników dlatego baza danych użytkowników została wyczyszczona, dlatego też proszę o ponowną rejestrację na tej stronie.

To jest jednorazowa zmiana i nie powinna się już powtórzyć.

Zmiana ta zwiększa bezpieczeństwo waszych danych.

Opublikowano

Hahah epickie!

Koleś jesteś wielki xD

Na telefonie mam przeglądarke z flashem to zobacze może moge grać na telefonie w tego zwykłego minecrafta :P

Czad by był bo bym sobie był dobrym admem na serwie xD

LIcze na kolejne poradniki :)

Opublikowano

Hahah epickie!

Koleś jesteś wielki xD

Na telefonie mam przeglądarke z flashem to zobacze może moge grać na telefonie w tego zwykłego minecrafta :P

Czad by był bo bym sobie był dobrym admem na serwie xD

LIcze na kolejne poradniki :)

Ta strona nie używa Flasha tylko Javy (komputerowej (J2SE) a nie tej co w telefonach (J2ME)).

 

Możesz za to (o ile masz Androida na telefonie) wgrać program do zdalnego administrowania (jest gdzieś w Sklepie Play :D ).

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

To jesy super! Choć mam Minecraft Premium, a w szkole obeszłem zabezpieczenia i gram z normalnego launchera :D 0.o. To Jest naprawde fajne śmiga a przedewszystkim w końcu mój kuzyn pogra na sowim kalkulatorze

Nie pisz że AMD to gówno gdyż w wielku testach wypadło (i wypada nadal) lepiej od Intela

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...