Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyciąganie maksymalnej ilości FPS w Minecraft


Bum662

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak mam tam ustawić ile RAMu przypisuje do minecrafta? heh uruchamia mi się okienko z logowaniem do mc premium xD więc wpisuje nick, hasło oczywiście błędne, i daję graj w trybie offline.

odpowie ktoś?

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

na moim 7-letnim kompie podskoczyło mi o +30 fpsów (a mam 40 :D )
Dzięki koleś, jest dużo takich podobnych poradników, ale dam + za chęci ^ ^

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzięki. Odświeżam temat bo zasypany ;d

 

Można prosić o zdjęcie kilku pkt warna? chyba 93 mam ...

Moje tutki:

"Bad Video Card Drivers" - Błąd w mc? Zobacz do mnie aby dowiedzieć się jak to naprawić!

Chcesz wyciągnąć maksymalną ilość fps w minecraft? Kliknij

tu!

Opublikowano

Od razu mi Wskoczyło więcej FPS. Działa jak marzenie. Od Razu chce się grać!

23kawee.png   
Remember me, for centuries~

Opublikowano

Dobry materiał tylko trzeba było się naczytać :D

E tam, wszystko w miarę szczegółowo i zwięźle opisałem ;d

Moje tutki:

"Bad Video Card Drivers" - Błąd w mc? Zobacz do mnie aby dowiedzieć się jak to naprawić!

Chcesz wyciągnąć maksymalną ilość fps w minecraft? Kliknij

tu!

Opublikowano

no no no Gz. DObra robota juz mam 100 a mialem 40 ;D nie wiem jak na to wpadles ale mi sie podoba. leci like

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Prawdziwy boost do fps(miałem 10-20 fps teraz mam 100-200 (x10)) to:

1. Otwórz notatnik wpisz w nim:

 

@echo off
java -client -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+DisableExplicitGC -XX:+UseAdaptiveGCBoundary -XX:MaxGCPauseMillis=500 -XX:-UseGCOverheadLimit -XX:SurvivorRatio=12 -Xnoclassgc -XX:UseSSE=3 -Xincgc -Xmx2048M -cp Minecraft.exe net.minecraft.LauncherFrame
exit
2.Zapisz to tam gdzie masz minecraft.exe (musi być *.bat np.: boost.bat)
3.Włącz boost.bat
4.Włącz minecraft.exe
5.Proszę masz szybkiego minecraft'a na dłuży czas!
Liczę że pomogłem w temacie.
Opublikowano

Ameryki nie odkryłeś.. Ja wyciągam 30fps na 12-letnim komputerze za 4000zł... Zobaczymy ile wyciągnę za miesiąc na komputerze za 1000zł na parametrach dzisiejszych czasów..

CPU: Intel Pentium G2030 @ 3.0GHz x2 | GPU: Gigabyte Radeon HD 7790 | RAM: 4GB DDR3


lamborginiaventadorsyg1.png


Lamborghini Aventador

Opublikowano

Mnie osobiście poradnik się nie przydał,bo sam bez tych rzeczy wyciągam 120 fps. Ale poradnik zrobiony czytelnie i przejrzyście. Jest OK.

23kawee.png   
Remember me, for centuries~

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...