Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]MyTylkoGramy - Serwer z pasją i przyszłością ! [Parkour]+[Wojny Gildi] |> 1.4.6 <| [80 slotów][Dedyk-32GB][NO-Premium][Autorskie Pluginy] !


benido6

Serwer MyTylkoGramy !  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na serwerze ??

    • Tak !
      45
    • Nie !
      9
  2. 2. Co? wprowadzi? na serwer ?

    • Tak (napisz co w temacie) !
      18
    • Nie !
      36
  3. 3. Czy podoba ci si? pomys? na serwer ?

    • Tak !
      44
    • Nie !
      10

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A ja nie polecam serwera. Dlaczego? Ależ proszę oto moje argumenty:

  • Administracja to 15/16 letnie dzieci - znam ich, wiem, że są w stanie zmieniać nick i udawać kogoś całkowicie innego (pomijając fakt, że głosy na TS3 mają takie same)
  • Nie mają zielonego pojęcia o konfiguracji pluginów - jedynie podstawy, skonfigurowanie czy spolszczenie to już czarna magia..
  • Autorskie pluginy? Przez 3 tygodnie nauczyliście się javy? ;)
  • Administracja ogarnięta? Czytaj 1 pkt ^..

Mógłbym tak wymieniać w nieskończonośc ale to nie ma najmniejszego sensu. Zamiast tracić czas w wyczekiwaniu na upadek serwera poszukajcie czegoś na dłużej. Dziękuję, dobranoc!

0RMbv6e.png


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


!!!!!!!!!!!!!! KLIKNIJ !!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

zombiecraft zgłoszeni za reklame !

 

vibray co ty wgl gadasz jak ja mam 15 lat , i się nie podszywam , a pluginy ogarniam !

Opublikowano

To wg Ciebie. Wg mnie Ty jesteś zboczeńcem podniecającym się na widok siostry. Masz zamiar sie licytować dalej?

 

Wracając do tematu.. Mam 2 świadków, którzy w każdym momencie mogą potwierdzić kim jest benido6 i jego brat 70stick. Ogarniać pluginy to bardzo szerokie pojęcie. Wgrać gotową paczkę każdy potrafi. I benido dobrze wie o czym teraz mówię..

0RMbv6e.png


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


!!!!!!!!!!!!!! KLIKNIJ !!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Ja tylko wyrażam swoja opinię. Po to chyba założyłeś ten temat, co nie? A no i ty mi w temacie kłamstw nie piszesz bo żadnego nie mam ;)

0RMbv6e.png


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


!!!!!!!!!!!!!! KLIKNIJ !!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Bardzo, bardzo miły server. Przepraszam za jakże archaiczne określenia, ale inaczej tego się nie da okreslić.

 

+ Bardzo rozwinięty klasy

+ Ciekawe skille i system expienia

+ Stały nadzór nad serwerem,nawet nie próbujcie wbijać z nodusem,nie przejdzie.

+ Heroes.. nic dodać nic ująć

 

POLECAM.

Opublikowano

Jeśli 1 wejdziesz na serwer dostaniesz vipa i najaktywniejsza osoba w temacie tak samo zostanie nagrodzona !

 

Czekamy do 17:00!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...