Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]MyTylkoGramy - Serwer z pasją i przyszłością ! [Parkour]+[Wojny Gildi] |> 1.4.6 <| [80 slotów][Dedyk-32GB][NO-Premium][Autorskie Pluginy] !


benido6

Serwer MyTylkoGramy !  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na serwerze ??

    • Tak !
      45
    • Nie !
      9
  2. 2. Co? wprowadzi? na serwer ?

    • Tak (napisz co w temacie) !
      18
    • Nie !
      36
  3. 3. Czy podoba ci si? pomys? na serwer ?

    • Tak !
      44
    • Nie !
      10

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer w pół nieobiecany jak miał być

Parkourów aktualnie brak, Survival games także...

Ranga VIP nawet nie zrobili, albo mają problem podarować, czyli uważam to wszystko za kpiny

Gracze czitują... a adminom to wszystko jedno (mają własne zajęcia)

Słusznie, że gracze odrazu po wejściu natychmiastowo wychodzi

 

Serwer niegodny Grania

Opublikowano

Serwer w pół nieobiecany jak miał być

Parkourów aktualnie brak, Survival games także...

Ranga VIP nawet nie zrobili, albo mają problem podarować, czyli uważam to wszystko za kpiny

Gracze czitują... a adminom to wszystko jedno (mają własne zajęcia)

Słusznie, że gracze odrazu po wejściu natychmiastowo wychodzi

 

Serwer niegodny Grania

Obiektywna ocena :) Myśle że admini to ogarną ;P

 

 

Temat nie był tak nisko więc pozwoliłem sobie podbić ;)

 

buaahahahha ! Aż prosi się o stwierdzenie: "A nie mówiłem?" Admini to dzieci, nie mają pojęcia o robieniu serwera ! Dedyk 32GB? To czemu minecraft nie jest odpalony na DOMYŚLNYM porcie? Nawet nie traćcie czasu na czekanie. Te dzieci próbowało stawiać serwer na moim dedyku kilka razy i za każdym razem to była jedna wielka klapa :)

0RMbv6e.png


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


!!!!!!!!!!!!!! KLIKNIJ !!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Serdecznie polecam serwer godny zaufania adminstracja możę nie ogarnięa w 100 % ale jest z niądobry kontakt . często online //czipendejs

xmMfHrm.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...