Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Świńska Grypa W Polsce


energy

+  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jeste? gotowy na A/H1N1?

    • Jestem ubezpieczony przed ni? ju? od tygodnia
      11
    • Mam zamiar co? wymy?li? ju? niebawem
      7
    • My?le o tym ale nie ?pieszy mi si?
      17
    • Poczekam a? stwierdz? epidemi? w TV
      56

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u mnie w rumi na razie jest cicho na temat Świńskiej grypy xD

*SYGNATURA KTÓRA BĘDZIE ODPOWIADAĆ MAJKELOWI*

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ślask zarazony najbardziej;d

ja juz 4 tygodnie grype;/ i nei chce jechac do lekkaza ale ludzie umieraja wtedy kiedy maja jakies slabe wnecznosci..

czyli byles chory na serce wieksze szanse ze umrzesz

Opublikowano

Mycie rąk dużo da. Uchroni cię od zarazków, dzięki czemu będziesz bardziej odporny.

Jedzcie też dużo owoców, polecam jabłka ( mniam ), ważywka - marchewki. Oczywiście myjcie je dokładnie.

Pijcie zawsze coś ciepłego, nie narażajcie się na chorobę ( byle jaką, każda choroba osłabia ). Zawsze sobie parzę rumianek na noc, ale to przyzwyczajenia. Rozumiecie.. mamine sposoby, ale niezawodne.

Niby coś to tam daje, ale i tak wirus przenosi się drogą kropelkową. Ktoś Ci kaszlnie i już możesz mieć wirusa. Najlepiej unikać zatłoczonych miejsc (autobusy itp.).

Co do tych zachorowań to po co panika... Jedzie się do lekarza jak się źle czuje, albo się leży w łóżku. Jak się leczyć będziecie to nie umrzecie :P.

Jakiś ludź usunął...

Opublikowano

@dawid9

frekwencja mojej szkoly w pazdzierniku wynosila 78,6% a moga zamknac dopiero jak polowy szkoly nie bedzie (przynajmniej u mnie tak jest)

 

z mojego miasta sa chore 2 osoby na AH1/N1

 

a objawy mialy 3 osoby ze szkoly

 

miasto na zachodzie liczace ok. 11k mieszkancow

BUX.TO to scam!

Nie zarabiaj na innych!

1712760.jpg

Opublikowano

Podobno te szczepionki są zdrowe ale podobno wycofali a z tą kobietą straszny przypadek taka ładna kobieta a łazi tera jak Małpa ;/

Opublikowano

@UP

te szczepionki nie są zdrowe gadali o nich w informacjach

zzy9.jpg

29456.jpg

Silkroad= zeus GOKUxXPLxX:70lv Titan= Xx_FokuS_xX:55lv RuSRO=? Metin2= EwenementJP:78lv


  • "Nigdy nie kłuć się z idiotą, nie warto, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu,
    a później pobije doświadczeniem"
  • "Gdyby po ziemi stąpały ideały... Gdyby czyn był godny chwały... Gdyby wielkie nominały
    każdą kieszeń oblężały..."

Opublikowano

mi tam swinska grypa zwisa i powiewa mam ja gdzies... a co do epidemi to mieszkam w UK i tam to juz ludzie panikuja do przesady z jakis miesiac temu poszedlem do lekarza bo zle sie czulem ( i tez sie chcialem wywinac ze szkoly... ale to 2 historia :P ) mialem poprosty normalna grype powiedzialem lekarce objawy ona powiedziala ze z/w i nagle przychodzi w masce i muwi ze mam swinska grype <_< bez zadnych badan i niczego (jedynie zmierzyla temperature takim bekowym termomertem :P) powiedziala ze jestem chory i dodala ze jak sie poczuje gozej to pod zadnym pozorem niemam wychodzic z domu bo moge zarazic innych i osoby mieszkajace w moim domu jak sie poczuja zle to maja dzwonic do kliniki/szpitala, a teraz co 2 osoba co niebylo w szkole to przychodzi z papierem od lekarza ze NIBY miala swiska grype. dla mnie to jedna wielka przesada z ta panika

Opublikowano

mhm, u mnie w mieście (Tychy) jest ok. 8 nosicieli :| a żeby było bardziej chu*** to Szwagier mojej dziewczyny ma świńską :| lipa totalna...

zastanawiam się, kiedy dopadnie to mnie ....

Opublikowano

A ja aktualnie jestem chory ale byłem u lekarza i powiedział że to nic strasznego ;P

U mnie w mieście nic nie słychać o tej grypie ;D

 

A co do ankiety to odp.2 :)

Żyj tak abyś miał czego żałować gdy umierasz

07be881a3e09b3d3.jpg

Pasjonat
Opublikowano

Wybrałem odpowiedz "Poczekam aż stwierdzą epidemię w TV"

Nie przejmuje się tym narazie ponieważ świnska grypa jest daleko od mojego miasta.Dopiero jak ogłoszą to będe sie tym martwil ;)

Opublikowano

Nie oglosza, bo wplyw na to ma tez ilosc uczniow w szkolach, a teraz ida swieta wiec uczniowie powracali do szkol, bo i tak zostalo 20 dni do przerwy swiateczniej B)

Opublikowano

kurde ja sie na nia zaszczepilem i czasami mam jakby halucynacje? co w tym jest? powiedzcie moge umrzec czy nie plx boje sie o swoje zycie i o mountha oraz D&G jak umra to mi nigdy nikt nie poda hasla do mojej poprzedniej postaci

Opublikowano

@Up ma racje ile w ostatnim miesiącu shitu zjarałeś ? :D

 

 

@Topic wale świńską grypę co ma być to będzie .

icecubea.png

Opublikowano

Ta grypa to jeden wielki zal..

wiecej halasu o tym wszystkim niz skutkow. to ze ukraina ma fail'a a jest naszym sasiadem to nie oznacza ze Polska bd tez to miala...

O golnie mnie to wali ;] Bog i tak postanowil jak umrzesz i nie wiadomo- jutro,dzisiaj, zaraz czy w samolocie czy przez grype itd ;]

szkoda ze nie ma odpowiedzi w ankiecie: bd sie martwil jak mnie zlapie ^^

sygna1o.jpg

Opublikowano

Są gdzieś jakieś aktualne wyniki osób które zachorowały ?

U mnie na zakaźnym leży jedna ...

Kleryk z klasztoru 10 km od mojego miasta też chory.

Masakra jakaś ;x

Chociaż ostatnio się uspokoiło

1317454587-U195480.png

Opublikowano

mhm, u mnie w mieście (Tychy) jest ok. 8 nosicieli :| a żeby było bardziej chu*** to Szwagier mojej dziewczyny ma świńską :| lipa totalna...

zastanawiam się, kiedy dopadnie to mnie ....

Nie pierdol glupot stary, tez jestem z Tychow i nie ma jeszcze nikogo zarazonego!

Opublikowano

Mało wiecie o "prawdziwym świecie",

Jeżeli ktoś by chciał poczytać o ciekawych sprawach itp.

to polecam Wolne Media, a i polecam poczytać na temat: Chemistrale, Codex Alimentarius, O zakładach koncentracyjnych nowo wybudowanych i oczywiście o naszym ukochanym WHO (wolnemedia.net/?tag=szczepionki-who). To jedynie wybrane tematy, ja już śledze i analizuje takie różne media od roku i powiem że świat upada....

A dla zainteresowanych polecam także otworz-oczy.org

 

Pozdrawiam Rexikon

Opublikowano

Mało wiecie o "prawdziwym świecie",

Jeżeli ktoś by chciał poczytać o ciekawych sprawach itp.

to polecam Wolne Media, a i polecam poczytać na temat: Chemtrails Codex Alimentarius, O zakładach koncentracyjnych nowo wybudowanych i oczywiście o naszym ukochanym WHO (wolnemedia.net/?tag=szczepionki-who). To jedynie wybrane tematy, ja już śledze i analizuje takie różne media od roku i powiem że świat upada....

A dla zainteresowanych polecam także otworz-oczy.org

 

Pozdrawiam Rexikon

 

Kurka sorki za dubla, mała pomyłka ;/

Opublikowano

a ja tam żre jak żarłem rąk i tak nie myje przed obiadem i jem nie umyte owoce i nie myje rąk po odtykaniu zwierząt <img src="http://www.mpcforum.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/biggrin.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="biggrin.gif" /> a co do świńskiej to życie

To straszny z ciebie brudas. Widziałeś ty kiedykolwiek mydło śmierdzielu? Pewnie jak przechadzasz się zatłoczoną ulicą, ta w mgnieniu oka pustoszeje z powodu twojego odoru "Eau de Szambo".

 

A jeśli chodzi o grypę, to mam to w dupie. Totalnie mnie to nie obchodzi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...