Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Świńska Grypa W Polsce


energy

+  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jeste? gotowy na A/H1N1?

    • Jestem ubezpieczony przed ni? ju? od tygodnia
      11
    • Mam zamiar co? wymy?li? ju? niebawem
      7
    • My?le o tym ale nie ?pieszy mi si?
      17
    • Poczekam a? stwierdz? epidemi? w TV
      56

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ej tam przeżywacie - na każdego przyjdzie pora jak nie teraz to w 2012 :P

żadne ubezpieczenia nie pomogą bo kasa za skórkę to i tak już wam się nie przyda - ktoś inny za nią browca obali

co do szczepionki to niech ją ch... jak bym wiedział to bym się nie szczepił - odchorowałem ją strasznie - zafundowałem sobie za 17 funciaków chorobę na tydzień - myślałem że już po mnie

... jestem jaki jestem - piszę jak piszę - mam gdzieś 5* - nie lubisz mnie to twój problem - jesteś nieudacznikiem wyżyj się i daj mi negatywa ...

GM cieszysz się z 5% - najpierw przeczytaj czym jest spam a potem nagradzaj bucu jeden

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja już sie ubezpieczyłem...

Wybudowałem podziemia pod całym miastem, mam już tam prąd wode i wszystko co trzeba.

 

nie wiem co za dałn nazwał to świnską grypą.

1317454587-U195480.png

Opublikowano

eee tam czego wy sie boicie wiecie jak jest szansa że to akurat wy sie zaraźcie ale i tak wam polecam zrobić zapasy wywiesić przed domem tabliczkę z zakaz w stępu zabarykadować sie zerwać kontakty :wacko: :wacko: :wacko: hehe

zzy9.jpg

29456.jpg

Silkroad= zeus GOKUxXPLxX:70lv Titan= Xx_FokuS_xX:55lv RuSRO=? Metin2= EwenementJP:78lv


  • "Nigdy nie kłuć się z idiotą, nie warto, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu,
    a później pobije doświadczeniem"
  • "Gdyby po ziemi stąpały ideały... Gdyby czyn był godny chwały... Gdyby wielkie nominały
    każdą kieszeń oblężały..."

Opublikowano
eee tam czego wy sie boicie wiecie jak jest szansa że to akurat wy sie zaraźcie ale i tak wam polecam zrobić zapasy wywiesić przed domem tabliczkę z zakaz w stępu zabarykadować sie zerwać kontakty :wacko: :wacko: :wacko: hehe

 

Boją bo takim osobom jak mi np. pięknie sie żyje teraz i nie chce żadnego syfu, nawet jak sie wyleczysz z tego syfu to przez mutacje zostanie coś w twojej genetyce i będziesz miał np. dzieci niepełnosprawne.

 

Jak jest szansa że zarazimy się? - Warszawa jest 300km odemnie np.

2006-2010

Opublikowano

Dzisiaj w nocy obudzilem sie caly mokry i nagle czuje ze cos mam na plecach o.O zobaczylem to w lustrze i okazalo sie ze wyrosla mi reka na plecach.....

 

ale spoko juz sie przyzwyczailem, nawet fajnie to wyglada.

 

Uwazajcie na siebie!

Jestem dinozaurem

Użytkownik od 22 wrz 2007
Opublikowano
Dzisiaj w nocy obudzilem sie caly mokry i nagle czuje ze cos mam na plecach o.O zobaczylem to w lustrze i okazalo sie ze wyrosla mi reka na plecach.....

 

ale spoko juz sie przyzwyczailem, nawet fajnie to wyglada.

 

Uwazajcie na siebie!

 

Hardcore!! ;O

 

A co do odpowiedzi to ostania bo co się będę ..ubezpieczę się jak epidemia będzie już w Niemczech :D

userbarwb.png
Opublikowano
Dzisiaj w nocy obudzilem sie caly mokry i nagle czuje ze cos mam na plecach o.O zobaczylem to w lustrze i okazalo sie ze wyrosla mi reka na plecach.....

 

ale spoko juz sie przyzwyczailem, nawet fajnie to wyglada.

 

Uwazajcie na siebie!

Poprawiłeś mi humor ^^

 

Dobra to może i ja się wypowiem.

Mieszkam w Lubinie (Dolnyśląsk).

Warszawa, Gdańsk i te inne gówniane metropolie są trochę daleko, jednak także zapezpieczyłem się.

Oprócz lekcji wszędzie noszę maske.

Radze także chronić się przed tym gównem bo potem będziecie żałować.

perfection.png

 

Sig by Thtsn ;)

Opublikowano

szczerze to w wiekszości są narażeni mieszkańcy dużych miast a np ja mieszkam na zadupiu hehe to mi (cenzura)... ;p

zzy9.jpg

29456.jpg

Silkroad= zeus GOKUxXPLxX:70lv Titan= Xx_FokuS_xX:55lv RuSRO=? Metin2= EwenementJP:78lv


  • "Nigdy nie kłuć się z idiotą, nie warto, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu,
    a później pobije doświadczeniem"
  • "Gdyby po ziemi stąpały ideały... Gdyby czyn był godny chwały... Gdyby wielkie nominały
    każdą kieszeń oblężały..."

Opublikowano

Oby nie było tak jak w średniowieczu (czarny dead) ;] Się ten syf jeszcze zmutuje i hola. Co do szczepionek, podobno kilka osób po nich zmarło (pozdrawiam osoby które się zaszczepiły) ;) Moje zdanie jest takie, co ma być to będzie i naprawdę chuja możemy zdziałać.

90921442.png
Opublikowano

@2xUP

w części się z tobą zgadzam a co do drugiej części to powiem tylko nawzajem ;p

zzy9.jpg

29456.jpg

Silkroad= zeus GOKUxXPLxX:70lv Titan= Xx_FokuS_xX:55lv RuSRO=? Metin2= EwenementJP:78lv


  • "Nigdy nie kłuć się z idiotą, nie warto, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu,
    a później pobije doświadczeniem"
  • "Gdyby po ziemi stąpały ideały... Gdyby czyn był godny chwały... Gdyby wielkie nominały
    każdą kieszeń oblężały..."

Opublikowano

1 odp

ale tak to pewnie jakiś "żart" żeby wywołać panikę

choć szkoły mogą zamknąć po 20% nieobecności uczniów i jakieś coś będzie

Opublikowano

już miałem podejżenie 2tygodnie w domciu bo kaszłałem xDddd

 

 

@UP w gimnazjum u brata zdziesiątkowało całą szkołe xD z 1000osób jest około 300/400

Opublikowano

Świńska Grypa w Polsce !!!!

 

Zmarł jakiś 37 latek (do wieku nie jestem pewien)

 

Wirus AH1N1 wykryto po serii testów :(

 

Już jest u nas !!!!

 

Ciekawe co mają zamiar zrobić użytkownicy, którzy zaznaczyli opcje "Poczekam aż stwierdzą epidemię w TV"

gg1212503410113.jpg

Gierki, w które aktualnie gram to:

-Left 4 Dead

-Left 4 Dead 2

-Fallout 3

-Battlefield Bad Company 2

-Gta IV

Opublikowano
Świńska Grypa w Polsce !!!!

 

Zmarł jakiś 37 latek (do wieku nie jestem pewien)

 

Wirus AH1N1 wykryto po serii testów :(

 

Już jest u nas !!!!

 

Ciekawe co mają zamiar zrobić użytkownicy, którzy zaznaczyli opcje "Poczekam aż stwierdzą epidemię w TV"

 

 

ja mam na to wyjebane i sie tym nie przejmuje. Wielkie halo...

Jestem dinozaurem

Użytkownik od 22 wrz 2007
Opublikowano
CYTAT(Bania1062 @ Nov 14 2009, 06:35 PM) *

Świńska Grypa w Polsce !!!!

 

Zmarł jakiś 37 latek (do wieku nie jestem pewien)

 

Wirus AH1N1 wykryto po serii testów sad.gif

 

Już jest u nas !!!!

 

Ciekawe co mają zamiar zrobić użytkownicy, którzy zaznaczyli opcje "Poczekam aż stwierdzą epidemię w TV"

 

 

 

ja mam na to wyjebane i sie tym nie przejmuje. Wielkie halo...

ja dokładnie tak samo a co do reszty to pewnie już sie w domach zamykają hehe a tak na serio więcej gadania niż to warte

zzy9.jpg

29456.jpg

Silkroad= zeus GOKUxXPLxX:70lv Titan= Xx_FokuS_xX:55lv RuSRO=? Metin2= EwenementJP:78lv


  • "Nigdy nie kłuć się z idiotą, nie warto, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu,
    a później pobije doświadczeniem"
  • "Gdyby po ziemi stąpały ideały... Gdyby czyn był godny chwały... Gdyby wielkie nominały
    każdą kieszeń oblężały..."

Opublikowano

Jednak Koks ma racje jak jak bedziesz mial to umrzesz raz sie zyje ^^

 

naprawde świńska ta grypa ;P

 

ale sie nie zabezpieczam ;/

Koniec z Metinem ; ) Było fajnie, ale wyszłem z tego Nałogu

 

Pozdro All ; )

  • 2 tygodnie później...
Gość Mounthains
Opublikowano

W gdańsku zmarła właśnie 7 czy 8 ofiara tej grypy.

 

 

Zaczynam się bać Oo R.I.P :blink:

Opublikowano

Kto wie jak umarły te osoby. Przez świńską grypę czy przez szczepionki ? Szczepionki owe wywołują bodźce alergiczne. Zmarło już kilka osób przez nią.

 

Energry - myj rączki przed jedzeniem i przyjściu z dworu. Mówię poważnie i bądź dobrej myśli. Polak potrafi ;)

Nie wiesz kim jestem, ale wiesz że powróciłem.

,, Nie powiem nie płaczcie, bo nie wszystkie łzy są złe " - J.R.R Tolkien.

Opublikowano

@UP

mycie rąk raczej nic nie da

zzy9.jpg

29456.jpg

Silkroad= zeus GOKUxXPLxX:70lv Titan= Xx_FokuS_xX:55lv RuSRO=? Metin2= EwenementJP:78lv


  • "Nigdy nie kłuć się z idiotą, nie warto, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu,
    a później pobije doświadczeniem"
  • "Gdyby po ziemi stąpały ideały... Gdyby czyn był godny chwały... Gdyby wielkie nominały
    każdą kieszeń oblężały..."

Opublikowano

Mycie rąk dużo da. Uchroni cię od zarazków, dzięki czemu będziesz bardziej odporny.

Jedzcie też dużo owoców, polecam jabłka ( mniam ), ważywka - marchewki. Oczywiście myjcie je dokładnie.

Pijcie zawsze coś ciepłego, nie narażajcie się na chorobę ( byle jaką, każda choroba osłabia ). Zawsze sobie parzę rumianek na noc, ale to przyzwyczajenia. Rozumiecie.. mamine sposoby, ale niezawodne.

Nie wiesz kim jestem, ale wiesz że powróciłem.

,, Nie powiem nie płaczcie, bo nie wszystkie łzy są złe " - J.R.R Tolkien.

Opublikowano

Zabezpieczyc to wy sie mozecie przed stosunkiem damsko-meskim w wieku 14lat zeby niespodzianek nie bylo :>

 

Zauwazcie, ze 99% osob, ktore zmarlo z powodu takiej, a nie innej grypy chorowalo na inne choroby

Na grype ppl umierali od zawsze, niewazne czy byla to normalna grypa, swinska, krokodyla, zyrafy, to jest naglosnione, bo kasa sie konczy (ogladaliscie jakis program informacyjny xyz czasu ago?)

@Down

 

To idziemy na browara? Wlasnie sprzedalem naiwnym ludzion szczepionki przeciw tej grypie wiec kase mam

Problem w tym, ze teraz ci ludzie zostali zarazenie wirusem HIV :<

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...