Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Twlan 1.5 - OpenSource - Silnik na zwykłą stronę


MultiGamer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam mały problem wgrałem baze mysql itp, ale wciąż wyskakują mi jakieś błedy , został mi chyba tylko ten xD

Luknij: Revolution-Speed.ugu.pl/index.php

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dark-Ages.ugu.pl jakos dziala ; P

 

 

/Smutny zaraz zobacze dzieki

 

wie ktoś jak to sie robi na hostingu ugu ?

na cba wchodziło sie przez stronke i tam byla taka opcja tu takiej nie ma.,,

 

czyli muszę przez program ? wie ktos jak sie nazywa jakis ?

Opublikowano

adresstrony/daemons/event.php w przeglądarce wystarczy wpisać i ciągle tak robić trzeba bez job corna :D

 

 

chyba że na wps to wystarczy skonfigurować plik odpalający event i będzie 24/7 jak ja mam na serwerze :P

Opublikowano

adresstrony/daemons/event.php w przeglądarce wystarczy wpisać i ciągle tak robić trzeba bez job corna :D

 

 

chyba że na wps to wystarczy skonfigurować plik odpalający event i będzie 24/7 jak ja mam na serwerze :P

No ja mam vps tylko jakos nie wiem jak opalic ten plik na sh ;]

table_name,9,10,11 from information_schema.tables

 

Opublikowano

Odpalilem Crona ale jakos nie dziala dalem odpanie po 1 min ale i tak dupa.

table_name,9,10,11 from information_schema.tables

 

Opublikowano

Witam, mam mały problem wgrałem baze mysql itp, ale wciąż wyskakują mi jakieś błedy , został mi chyba tylko ten xD

Luknij: Revolution-Speed.ugu.pl/index.php

 

 

Napraw pałac bo nie moge nic przejmować jak wchodze w pałac to mi takie coś wyskakuje :

 

ďťżďťż

Parse error: syntax error, unexpected '[', expecting ']' in /virtual/r/e/revolution-speed.ugu.pl/actions/snob.php on line 163

Opublikowano
]Parse error[/b]: syntax error, unexpected '[', expecting ']' in /virtual/r/e/revolution-speed.ugu.pl/actions/snob.php on line 163

 

To są podstawy MySQl ! Już przeglądałem to. Tam jest wskazana dokładna linia gdzie jest błąd :) Sprawdź i popraw.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...