Skocz do zawartości

"Wyspa Przetrwania" [DEDYK 24/7] [W-L] [Typ "Kwadratowa Masakra sezon 2"] [✯ELITARNY✯] [Mala Wyspa "Slumsy"]]

pompek121

Rekomendowane odpowiedzi

mpc.jpg

"WYSPA PRZETRWANIA"

O co w tym chodzi?

Serwer powstał z inicjatywy kilku "debili" ;D

Gra jest wzorowana na mapie i klimacie z serii YT pana "SKKF"

Z tym że mamy coś jeszcze

Co?

WYZWANIA

dla graczy

którzy umieją przetrwać na wyspie

w towarzystwie oryginalnych ludzi!

ALe o wyzwaniach troszkę więcej pod koniec;

REKRUTACJA;

WARUNKI:

-Głos(Po mutacji,Bez szumów i zakłucaczy typu odkurzacz)

-Wiek i stan umysłu (Przynajmniej 13 l. A stan umysłu to; Brak grifowania,Brak Wyzywania,Przestrzeganie zasad)

-Dobre i ładnie wykonane podanie

Pozdro ;D

PODANIE;

wzór;

-(Nick lub imię)

-Forma komunikacji (Skype itp; może być na priv)

-Kilka słów o sobie;

-Czy jestem Osobą ogarniętą i dlaczego?

To tyle ;D

WYZWYANIA;

(Zostaną edytowane)

• Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

-(Nick lub imię) Cicha903 (Iza)

-Forma komunikacji (Skype itp; może być na priv):skype Cicha903

-Kilka słów o sobie;No cóż niestety nie mam mutacji ( i sądze ze nie bede mieć :P),gram w minecrafta jakieś 20mies. Oprócz grania w tą gre,siedze na WoTcie oraz gram w szachy.

-Czy jestem Osobą ogarniętą i dlaczego?: Jestem ogarniętą osobą dlatego że nigdy nie griferuje,nie dre sie do mikrofonu (tak jak to co po niektórzy robią) noi staram sie pomagać innym jak moge.

Moge liczyć na w miare szybką odpowiedz ?

Nick: Jojek

Forma Komunikacji: Skype (patryk.matma)

Kilka słow o sobie: Wydaje mi się, że mimo tego mojego wieku :P jestem osobą w miare normalną. W minecrafta gram od bety 1.2.5. Lubię długie spacery po lesie wraz z moim Jednorożcem Andrzejem. Lubię pączki :3

Czy jestem osobą ogarniętą i dlaczego ?: Wydaje mi się że da sie ze mną pograć dłuższy czas znam umiar w żartach i wygłupach. Staram się pomagać i być wsparciem dla innych. Nie niszczę budowly innych graczy.

mam pytanko dotyczące ilosci slotow ;3

-(Nick lub imię):Wicioo

-Forma komunikacji (Skype itp; może być na priv):Skype/ts3

-Kilka słów o sobie;Gram w minecraft ok.1,5 roku.Oprocz tego trenuje piłke nożną

;)

-Czy jestem Osobą ogarniętą i dlaczego?:Jestem ogarniety,nie sprawiam żadnych problemów,lubię pomagać innym.Nie griefuje ;P.

PODANIE;

wzór;

-Nick: Bobu

-Forma komunikacji: Skype: Bobu1393

-Kilka słów o sobie:Czesc, mam na imie Tobiasz.Mam 19 Lat, interesuje sie muzyka, grami, i wieloman innymi rzeczami :)

-Czy jestem Osobą ogarniętą i dlaczego?:Dlatego ze, bez powodu nikomu nie przeszkadzam, nie wulgaryzuje dla "szpanu" NIE griefuje, jestem pomocny

Nick: Szczypi0or

Forma Komunikacji: Skype - szczypi0or

Kilka słow o sobie: Jestem sympatyczny, ogarnięty i pomocny. Mam jakies tam poczucie humoru :) Staram się wprowadzać zawsze miłą atmosferę

Czy jestem osobą ogarniętą i dlaczego ?: Tak. Jestem ogarnięty. Nie griefuję, nie kradnę i nie zabijam bez powodu. Także nie nadużywam przekleństw, ale tu różnie bywa xD

Nick Radii

imię Radek

-Wiek 13.17.12 kończę

-Forma komunikacji skype radek.trzaska2 i gg ale nie używam

-Kilka słów o sobie;jestem miły,pomocny,sympatyczny

-Czy jestem Osobą ogarniętą.tak jestem ogarnięty.nie griefuję nie przeklinam bez powodu

Nick Radii

imię Radek

-Wiek 13.17.12 kończę

-Czy jestem Osobą ogarniętą.tak jestem ogarnięty.nie griefuję nie przeklinam bez powodu

Nick Radii

imię Radek

-Wiek 13.17.12 kończę

mam 13 lat a 17 grudnia kończę

sory za to

Nick: AvirO

Forma Komunikacji: Skype - AvirO1

Kilka słow o sobie:jestem pientnasolatkiem ktury czasami oglonda south park i sie smieje jak glupi do fety hehehehhe yy no i jestem sobom

Czy jestem osobą ogarniętą i dlaczego ?:umię grac i niewyzywam innyh poniewasz to jest glupie i niekturzy ludzie placzom pszes to i dlatego nie wyzywam i nie krzycze do mikrofonu poniewasz innym moge oderwac uszy dlatego jestem ogarnientom osobom

post-430583-0-63310800-1355181662.jpg

-(Nick lub imię) mam na imię Robert Moj nick to SerusssMc

-Wiek 13

-Forma

komunikacji (Skype itp; może być na priv) nie.podam17 login ze skype

-Kilka słów o sobie;Jestem ogarnięty miły gram długo w MinecraftaPoza komputerem interesuję się piłką nozną

-Czy jestem Osobą ogarniętą i dlaczego?Gram od alphy

:)

Nie griefuje itp nie zabijam jestem miły grałem duzo razy na tych typach serwera

Nick: Kanciasty43

Forma komunikacji: skeyp, ts

Kilka słów o sobie: Lubie servery tego typu gdzie nie ma totalnego chaosu a każdy ze sobą współgra ;)

Czy jestem osobą ogarniętą i dlaczego: Owszem jestem ogarnięty ;3 nie mam potrzeby do robienia zamętu na serverze ;)

OWSLA-530x200.jpg

OGŁOSZENIA

DODANI:

DumbaS

CzłowiekHonoru

ksasdf

cicha903

witek252

JojekPL

Avior01

kazama123

Bobu13

Wszystkie osoby dodane proszę przesłać prawidłowy login

"Skype" i login w grze Minecraft na wiadomość prywatną!

A w odpowiedzi zwrotnej otrzymacie IP i informacje

:D

zwrotnej

PS;IP nie podam w temacie bo jest to serwer z W-L

Nick-Cvaniaczek112

Wiek-15 lat

Kontakt-Skype: liczi1111 GG:22587153(Zwykle GG)

Kilka słów o Sobie-Jestem Jacek pochodzę z Częstochowy. W MC gram od roku. Miałem kilka własnych serwerów. Chciałbym pograć dla relaksu.

Jesteś Ogarnięty?-Oczywiście że jestem. Jestem osobą odpowiedzialną. Od Małego miałem Psy opieka nad którymi nauczyła Mnie odpowiedzialności.

Spełaniam również wszystkie wymagania:)

Nick: goldpliz

Kontakt: GG:11264289 (tam moge podać skype)

Kilka słow o sobie: Nie griefuje, nie wyzywam (bez powodu), jestem ogarnięty, gdy trzeba jestem poważny a gdy trzeba zabawny. Chętnie bym zagrał na tym serverze ponieważ wydaje się, że rekrutacja nie przebiega tak ze kazdy kto napisze się dostanie, więc powinny być same ogary.

Validating > Member > ProUser > Postmaker

-----------------------

-(Nick lub imię) Engineer459

-Wiek 15 lat

-Forma komunikacji (Skype itp; może być na priv) : Skype : darknesss321 oraz skype:)

-Kilka słów o sobie; Nazywam się Wojciech. Mam 15 lat mieszkam w Krakowie.

Moje hobby to piłka nożna. Wiecej danych nie ujawnie

-Czy jestem Osobą ogarniętą i dlaczego? Tak, gdyż potrafię panować nad emocjami oraz nie mszcze się

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum "Wyspa Przetrwania" [DEDYK 24/7] [W   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...