Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

== 1 W POLSCE SERWER PARKOUR [NoPremium][Dedyk][24/7][WL:ON] ===


Mrostry0407

Minecraft Parkour  

170 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba si? zapowied? ?

  2. 2. Zagrasz na serwerze?

  3. 3. Który item jest najpotrzebniejszy?

    • Pochodnia
    • Ukrywacz graczy
    • Pióro teleportacyjne
    • Ksi??ka, której nikt nie czyta :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ej, ile razy można prosić o unrogister mojego nicku: MrCz0p3Q z powodu wbicia na niego podszywki? Widać jak obchodzą was gracze.

 

 

Dobrze, problem rozwiązany

KHA`ZIX!

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Napisałem ci na pw z prośbą. A ty co? przeczytałeś i opuściłeś rozmowę.

KHA`ZIX!

Opublikowano

a. wiek 15

b. staż w MC 2lata

c. dlaczego chcesz dołączyć do testów?Bardzo lubię skakać

d. dlaczego chcesz zagrać na serwerze? Bo kocham Parkur (LOVE)

e. nick w grze Kacpi5559

Opublikowano

W tej chwili nie prowadzimy naboru do testów.

Ciągle wykrywamy jakieś bugi, które ja naprawiam.

Przypominam jednak - SZUKAMY BUDOWNICZYCH !

Zachęcamy do budowy parkoura na SinglePlayer i wysyłania

mapek do mnie na PW. Najlepsze parkoury otrzymają VIP !

Opublikowano

a. wiek 14

b. staż w MC Od wersji 1.8.1

c. dlaczego chcesz dołączyć do testów? Bo zainteresował mnie server tego typu

d. dlaczego chcesz zagrać na serwerze? Ponieważ uwielbiam skakać :-)

e. nick w grze Sharongi

Opublikowano

a. wiek 14

b. staż w MC Od wersji 1.8.1

c. dlaczego chcesz dołączyć do testów? Bo zainteresował mnie server tego typu

d. dlaczego chcesz zagrać na serwerze? Ponieważ uwielbiam skakać :-)

e. nick w grze Sharongi

 

 

 

nie umiesz czytać koniec naboru na testerów -,-

Opublikowano

Ja moge zostac budowniczym, ( to nie znaczy ze bd po 3-4h siedzial i budowal )

Moge pomoc . Umiem ciekawie budowac .

Opublikowano

a. wiek 15

b. staż w MC Duży

c. dlaczego chcesz dołączyć do testów? Bo Lubie

d. dlaczego chcesz zagrać na serwerze? Bo jestem pro i lubię pro Serwery

Nick :Riruteid

Buhah!

2402078843.png

I Love This!

<3

Opublikowano

Ludzieee ! Wkurwiacie mnie juz " To nie jest 1 serwer parkour " Czytajcie kurwa cały post a nie kurwa ... !

Ten serwer jest 3 parkour w Polsce ale 1 serwer parkour non premium ! Rozumiecie ?!

 

Przepraszam za wulgaryzmy ale juz nie wytrzymuje ... !

 

beznajdziejny serwer

Beznadziejny ? To, że ci sie nie podoba nie znaczy ze beznadziejny ... !

Opublikowano

Ahhh HEJT HEJT HEJT. Tak jak kolega wyżej - napisz takie pluginy i pogadamy.

 

 

Co do serwera: walczę w tej chwili ze statystykami (bugują się czasem, czasem źle wyświetla czas).

Reszta jest w porządku. Przedmioty, licznik czasu, punkt startu, koniec działają poprawnie.

Uporaliśmy się także z tzw. "cofkami", które powodował NoCheat.

 

Postaramy się wystartować z serwerem w piątek lub sobotę, ale to tylko

przypuszczenia. Chcę, by serwer był dopracowany przy starcie.

Opublikowano

a. wiek ---> 13

b. staż w MC ---> od: Luty 2012r.

c. dlaczego chcesz dołączyć do testów? ---> Bo chcę pomóc wykryć błędy.

d. dlaczego chcesz zagrać na serwerze? ---> Chce się sprawdzić wśród innych graczy.

e. nick w grze ---> Luminax15

Opublikowano

a. wiek 15

b. staż w MC 1,5 roku

c. dlaczego chcesz dołączyć do testów? Bo to 1 serwer Parkour NO-PREMIUM, i chciałbym znaleźć jak największą liczbę bugów.

d. dlaczego chcesz zagrać na serwerze? Zainteresował mnie system serwera, a także itemy pełniące inną funkcję niż na normalnych serwerach.

e. nick w grze Marco

Opublikowano

1 server parkour to był Skkf'a. Tyle mam do powiedzenia

 

Skkf ma serwer premium.

To jest pierwszy serwer no premium. Czytaj na przyszłość ze zrozumieniem.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...