Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

== 1 W POLSCE SERWER PARKOUR [NoPremium][Dedyk][24/7][WL:ON] ===


Mrostry0407

Minecraft Parkour  

170 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba si? zapowied? ?

  2. 2. Zagrasz na serwerze?

  3. 3. Który item jest najpotrzebniejszy?

    • Pochodnia
    • Ukrywacz graczy
    • Pióro teleportacyjne
    • Ksi??ka, której nikt nie czyta :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a. wiek - 13

b. staż w MC - od beta 1.5

c. dlaczego chcesz dołączyć do testów?- ponieważ myślę,że będzie to świetny serwer i chciałbym pomóc w wyeliminowaniu bugów na nim.

d. dlaczego chcesz zagrać na serwerze? -ponieważ bardzo podobają mi się serwery parkour,ale neistety nei mam premium

e.nick w grze - DragonMati

1377199031-U370188.png


By Valky



Jeśli już wypowiedziałem się w temacie,a ty chcesz mnie o coś zapytać to CYTUJ MOJE POSTY.

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

a. wiek 13

b. staż w MC ponad rok

c. dlaczego chcesz dołączyć do testów? Chce wam pomóc ze sprawdzeniem bugów

d. dlaczego chcesz zagrać na serwerze? Bo lubie parkoury więc to server dla mnie

e. nick w grze kozak4132

Opublikowano

Piterka, mistrzu,

 

Zerzneles z skkf pomysl i teraz sie jarasz i reklamujesz ze 1 server a tak nie jest. Wes sie zastanow i usun temat bo az zal sie robi....

"Like nie Kosztuje.... A cieszy innych"

Ps. Prosze Administracje o zdjecie paru %. Z Gory bardzo dziekuje :)

Opublikowano

Piterka, mistrzu,

 

Zerzneles z skkf pomysl i teraz sie jarasz i reklamujesz ze 1 server a tak nie jest. Wes sie zastanow i usun temat bo az zal sie robi....

Kolejny hejterze, po raz kolejny: przeczytaj CAŁY temat zanim będziesz się wypowiadał.

Nie pasuje? Proszę wyjdź i zachowaj swoje "genialne przemyślenia" dla siebie.

Opublikowano

Kolejny hejterze, po raz kolejny: przeczytaj CAŁY temat zanim będziesz się wypowiadał.

Nie pasuje? Proszę wyjdź i zachowaj swoje "genialne przemyślenia" dla siebie.

 

Dokładnie, w dodatku serwer skkf-a był drugi

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

a. wiek 15

b. staż w MC 2lata

c. dlaczego chcesz dołączyć do testów? Ponieważ lubię dobre i świeże serwery , i chętnie zobaczę jak już to wygląda.

d. dlaczego chcesz zagrać na serwerze? Ponieważ lubię parkour i escape.

e. nick w grze hubcik99

Opublikowano

haha pierwszy w polsce chyba 3 w polsce was serwer jest bo pierwszy jest NOlife999 drugi jest skkf'a a trzeci jest chyba twój

Opublikowano

Ludzie przeciez on napisał że mają już testerów !

|| Już ponad pół roku na Mpc ||

|| Zapraszam na serwer minecraft CraftyPL ||

Opublikowano

Usuniesz to konto moje ?! Bo ktoś cholera się włamał i nie mogę się zalogować, zalogował się za mnie. Podałem Ci nowe hasło na PW... PROSZĘ JUŻ Z 4 RAZY!

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Znawca
Opublikowano

Kiedy start? Bo sie doczekac nie moge

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

haha pierwszy w polsce chyba 3 w polsce was serwer jest bo pierwszy jest NOlife999 drugi jest skkf'a a trzeci jest chyba twój

Kolejny hejterze. Napiszę po raz trzeci specjalnie dla Ciebie - PRZECZYTAJ CAŁY TEMAT ZANIM DZIELISZ SIĘ

SWOIMI UWAGAMI. Jeśli coś Ci nie pasuje - proszę wyjdź i nie zaszczycaj nas więcej swoją obecnością.

Opublikowano

a. wiek 12

b. staż w MC 6 miechów ?

c. dlaczego chcesz dołączyć do testów? Ponieważ chcę zobaczyć 1 server w Polsce ParkOur!

d. dlaczego chcesz zagrać na serwerze? Ponieważ chcę zobaczyć jak to jest

e. nick w grze PanDiament

Opublikowano

a. wiek 14

b. staż w MC 1.0.0 Beta

c. dlaczego chcesz dołączyć do testów? Tak

d. dlaczego chcesz zagrać na serwerze? Ponieważ lubię sewery parkour :)i to jest jedyny no-premium :>

e. nick w grze Sw33T3R

Opublikowano

Najnowsze info:

-----------------------------

 

Zbudowaliśmy już 12 parkourów.

Po wstępnych testach pluginu wykryliśmy kilka poważnych błędów, które zostały już napawione.

(Były to: bugujący się zapis statystyk, błędne działanie niektórych komend, brak podziału na strony w niektórych komendach).

Opublikowano

a. wiek 15

b. staż w MC Od Luty 2011r.

c. dlaczego chcesz dołączyć do testów?Chcę pomoc wykryc różne bugi,i ogolnie chce troche pomoc i dobrze sie bawic

d. dlaczego chcesz zagrać na serwerze?Na serwerze chce zagrac poniewac lubie parkour.Nawet go ogarniam chcialbym sprobowac tu zagrac

e. nick w grze:rusalka56

Opublikowano

a. wiek -> 17 lat

b. staż w MC -> luty 2010

c. dlaczego chcesz dołączyć do testów? -> uwielbiam parkour i bede chciał pomóc wykryć (jeżeli są ) jakieś błedy na serwerze

d. dlaczego chcesz zagrać na serwerze? -> non-premium

e. nick w grze -> SebekPL

Opublikowano

A: Wiek - 17 w czerwcu będzie 18.

B: Staż w Minecraft - 2 lata

C: Dlaczego chcesz dołączyć do testów: Dlatego że lubię pomagać innym.

D: Dlaczego chcesz zagrać na serwerze: Dlatego że lubię parkour w realnym życiu trenuje do tego chciał bym pograć z kolegami !

E: Nick w grze: AdrianAdamski

 

To tyle jeżeli mam coś więcej napisać to na {PW} dziękuje.

2sgruiim7hp9.png

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Piterka, możesz mnie nie ignorować ?

Wybrałeś mnie na beta testera, ktoś się zarejestrował na moje konto - Teraz mi nie chcesz zmienić hasła na które Ci podałem na PW, lub w ogóle usunąć konto.

 

Pozdrawiam?

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Opublikowano

wiek 12lat

staż w MC minecraft beta 1.5

dlaczego chcesz dołączyć do testów? Chciałbym poszukać błędów na parkourze

dlaczego chcesz zagrać na serwerze? Ponieważ lubię rywalizować z innymi ludźmi na parkurze

nick w grze wojpiotr9

Opublikowano

To nie jest 1 server parkour no-premium.

Chyba ze wziasc pod uwage to ze bd to w stylu nolif666 ( z ukrywaniem graczy, check-point ) itd...

+ duza ilosc graczy, to mozna nazwac jako pierwszy ( najwiekszy )

Opublikowano

a. wiek - 15

b. staż w MC - od wersji 1.3

c. dlaczego chcesz dołączyć do testów? - chce pomóc w jak najszybszym otwarciu serwera

d. dlaczego chcesz zagrać na serwerze? - bo chce poskakać i mieć przy tym ubaw (no i oczywiście chcę być najszybszy na serwerze ^^)

e. nick w grze - asdf

Opublikowano

To nie jest 1 server parkour no-premium.

Chyba ze wziasc pod uwage to ze bd to w stylu nolif666 ( z ukrywaniem graczy, check-point ) itd...

+ duza ilosc graczy, to mozna nazwac jako pierwszy ( najwiekszy )

Hmmm chodzi tu o taki typowy parkour. Nie biorę pod uwagę,

małych i pół automatycznych serwerów parkour.

 

 

 

Zapraszam do rozmowy !

--------------------------------------------------

 

Czekam na serwerze TeamSpeak3:

IP: ts3.mc4u.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...