Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

== 1 W POLSCE SERWER PARKOUR [NoPremium][Dedyk][24/7][WL:ON] ===


Mrostry0407

Minecraft Parkour  

170 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba si? zapowied? ?

  2. 2. Zagrasz na serwerze?

  3. 3. Który item jest najpotrzebniejszy?

    • Pochodnia
    • Ukrywacz graczy
    • Pióro teleportacyjne
    • Ksi??ka, której nikt nie czyta :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a. wiek ---> 14

b. staż w MC ---> od: Marzec 2012r.

c. dlaczego chcesz dołączyć do testów? Bo chcę pomóc wykryć błędy.

d. dlaczego chcesz zagrać na serwerze? Chce się sprawdzić wśród innych graczy.

 

 

 

(( Nick Mrostry0407))

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

a. wiek 15

b. staż w MC Duży

c. dlaczego chcesz dołączyć do testów? Bo Lubie

d. dlaczego chcesz zagrać na serwerze? Bo jestem pro i lubię pro Serwery

Nick :Riruteid

Trzy Kropeczki


...

Opublikowano

a. wiek 13, ale ogarnięty

b. staż w MC Ok. 1,5 roku

c. dlaczego chcesz dołączyć do testów? Chciałbym po prostu ten smaczek serwerów Parkour odczuć, ale niestety nie mam premium, więc ten serwer to po prostu zajezacność

d. dlaczego chcesz zagrać na serwerze? Jak wyżej, oraz chciałbym spróbować swoich sił z innymi graczami, mam kanał na YouTube, aktualnie ma tydzień i już 30 widzów ;p

e.nick w grze HisYourFace

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Opublikowano

a. wiek: 13

b. staż w MC: Od Indev (czyli z 2 lata)

c. dlaczego chcesz dołączyć do testów?: Ponieważ uwielbiam parkour i jestem w nim całkiem niezły. Nie używam wulgaryzmów , jestem pomocny i pomysłowy. (Mam skype i TS)

d. dlaczego chcesz zagrać na serwerze?: Jak już wspomniałem , ponieważ lubię parkour , a to jest pierwszy taki server, na którym będe grał.

e.nick w grze: Hasin

 

 

EDIT: Napisz , kto został dodany.

Opublikowano

a. wiek 15

b. staż w MC od Alpha

c. dlaczego chcesz dołączyć do testów? Bo lubie parkour i nie mam premium

d. dlaczego chcesz zagrać na serwerze? Zeby miec FUN i przyjemnosc z cwiczenia skakania ^^

e. nick w grze Raspun122

Opublikowano

a. wiek: 11 lat(ale ogarnięty nie gorzej niż nie jeden 15 latek)

b. staż w MC: ponad rok

c. dlaczego chcesz dołączyć do testów? Ponieważ chcę znaleść błędy, oraz chciałbym przyczynić się do rozwoju serwera.

d. dlaczego chcesz zagrać na serwerze? Ponieważ chciałbym sprawdzić swoje siły w parkourze i porównać swoje czasy z innymi

e. nick w grze: MrCz0p3Q

KHA`ZIX!

Opublikowano

a. wiek : 16

b. staż w MC : od alphy

c. dlaczego chcesz dołączyć do testów?: Chciałbym pomóc w wykryciu błędów jak i również bawić się na całego ;p

d. dlaczego chcesz zagrać na serwerze? : Lubię skakać ;p

e. nick w grze: Pabllo1992

Sygnatury brak z powodu nauki ;3

Opublikowano

a. wiek: 12

b. staż w MC: 2 lata

c. dlaczego chcesz dołączyć do testów?: mogę pomagać w budowie, znam się też na pluginach, więc mogę pomóc w razie kłopotów

d. dlaczego chcesz zagrać na serwerze?: lubię sobie skakać na parkurach

e.nick w grze: bobikhd

1375685.jpeg

Opublikowano

Ej, ktoś wbił na mój nick, proszę zmień mi hasło, podam ci nap pw

KHA`ZIX!

Opublikowano

1 w polsce? ... hahaha proszę cie 1 serwer parkour w polsce to serwer nolifa666 a kolejny skkf i to jeszcze pluginy zgapione od skkf smieszne jak ludzie sie ponizaja ... rozumie ze to konkurencja ale bez przesady po 1 to nie 1 serwer parkour (nie mialbym nic do tego jak bys nie napisal ze 1 serwer w polsce)...

Hejcie, zanim napiszesz, proszę przeczytaj całą prezentację dokładnie włącznie z ostatnim zdaniem.

Plugin pisałem sam i zajęło mi to 2 dni.... Dodałem też funkcje, których nie ma serwer nolife i skkf.

Opublikowano

a. wiek

15

b. staż w MC

2-3 lata ;p

c. dlaczego chcesz dołączyć do testów?

Chcem dołączyć do testów ponieważ chciałbym poszukać czy nie ma jakiś bugów i czy mapki nie są za łatwe ;p

d. dlaczego chcesz zagrać na serwerze?

Chcem zagrać ponieważ nie mam zabardzo co robić ( choroba ;/ ) i od dawna szukam dobrego parkoura dla non=premium

e. nick w grze

Katahin

Opublikowano

a. wiek:13

b. staż w MC: Duży

c. dlaczego chcesz dołączyć do testów? Ponieważ uwielbiam parkour, ale nie mam Premium. Szukałem właśnie takiego serwera non-premium.

d. dlaczego chcesz zagrać na serwerze? Jak pisałem, uwielbiam parkour, chciałbym sprawdzić się wśród innych.

e. nick w grze: Piterooos

Opublikowano

a. wiek: 15 lat

b. staż w MC: ok. 2 lat

c. dlaczego chcesz dołączyć do testów? Bo sposobal mi się serwer skkf'a a obecnie nie mam premium ,a ten serwer będzie świetną alternatywą. Chce również pomóc wyłapać błędy.

d. dlaczego chcesz zagrać na serwerze? Uwielbiam parkour, a tu bede mogl pograc z kolegami.

e.nick w grze: Qaina_

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...