Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.5] Serwer MC bez lagów ;)[Survival + Frakcje] [Rekrutacja ON]


katrio022

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hmmm serwer fajny średnio gra 170 graczy ale laki kolosalne niestety kiedy nie byłbym na serwerze lagi są wielkie... (jeszcze nie było tak , że gdy jestem na serwerze to nie ma lagów) gdyby chociaż były małe ale to są na prawdę wielkie lagi ;(

Opublikowano

Wszyscy, którzy mają problemy z rejestracją - proszę o kontakt na PW.

Wszyscy którzy złożyli podanie - proszę o wejście na TeamSpeaka, najlepiej dzisiaj :)

 

Co do lagów - już powinno być znacznie lepiej :)

Opublikowano

CHUJOWY SERVER.JAK JEST +80GRACZY TO JAK BIJE KOGOŚ TO NIC MU NIE ZADAJE-_-.LAGI SĄ I DALEJ BĘDĄ.ZRESZTA TAM GRAJĄ SAMI CHEATERZY CO MOZNA ZOBACZYC NA FORUM.WPADASZ ZA STREFE PVP I ODRAZU ZUCA SIE NA CB 10 OSÓB.ZJEBANY SERVER I TYLE!

Opublikowano

Nick w grze: czechu126

Wiek:+16

Skype:TAK

TeamSpeak3:TAK

 

Mikrofon:TAK

Ile czasu możesz serverowi poświęcić: Około 3-4 dziennie :)

 

Jeszcze trochę o mnie

:) Mam na imię Marcin i mam lat 16...

Służyłem już wielu serwerom z rangą Admin, Moderator

:)

Jestem również dobrym Technikiem ( robię i konfiguruję pliki

:)

Dorabiam sobie również jako hoster na pewnej stronie z serwerami gier.

:)

Opublikowano

Nick w grze: Alerias

Wiek:14

Skype:TAK

TeamSpeak3:NIE

Mikrofon: NIE

Ile czasu możesz serverowi poświęcić: Około 4 - 5 h dziennie , od 15:00 do 20:00 maxymalnie.

''Gdy pisk opon słychać z dala, to ktoś bokiem zapier***a''




Cześć, jestem znany pod pseudo Proceente(Procent).


Macie problem z grafiką bądź z Pluginem/Luncherem do gry minecraft? Pisz do mnie na PW.

Opublikowano

Nick w grze:miltenkot

Wiek:16

Skype:TAK

TeamSpeak3:TAK

Mikrofon: NIE ale niedłguo będe miał więc pewne jak mnie dodacie to już będe miał.

Ile czasu możesz serverowi poświęcić:+4-5 godzin dziennie

Oprucz tego: Znam się na redstone więc będe robił i budował ciekawe eventy , gracze nie doświadczą dzięki temu nudy!

Jestem miły dla graczy i pomocny , NIE TOLERUJE HACEROW! będe regularnie sparwdzał czy nie mają różnich hackow

i czy nie oszukują.

w weekend mogę poświęcić nawet 7-8h serverowi

o reklamowaniu servera i zapraszaniu na nim moich kolegów chyba nie musze mówić bo to oczywiste!

niechce wypisywać tutaj wielu rzeczy które będe dla servera robił bo tu akurat nie oto mnie proszono.

 

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby

 

 

z Poważaniem

 

miltenkot

Opublikowano

Nick w grze: dragoxdd

Wiek: 15

Skype:

TAK MoskalaPiotr

TeamSpeak3:

NIE

Mikrofon:

NIE

Ile czasu możesz serverowi poświęcić: ok 3 godz dziennie

P.S jestem dobry w budowaniu

 

P.P.S Nie pierwszy raz muszę budować

 

:)

Opublikowano

Nick w grze:ReVoL

Wiek:

+16

Skype:

Nie

TeamSpeak3:

TAK

Mikrofon:

TAK

Ile czasu możesz serverowi poświęcić: 4-8 h

:) chyba ze bede mial jakas sprawe to mniej

Przybij Piątke [5] :D

Opublikowano

  • Members
  • bullet_black.png
  • 5 postów

Nick w grze: SpytajMnie

Wiek:14

Skype:TAK

TeamSpeak3:NIE

Mikrofon: TAK

Ile czasu możesz serverowi poświęcić +15 lub mniej bo koncze szkole o 11 wiec wejde

Opublikowano

Ja w sprawie rekrutacji na moderatora

 

 

Nick w grze: Hex

 

 

Wiek: 16 lat

 

 

Skype:

 

TAK

 

 

TeamSpeak3:

 

TAK

 

 

Mikrofon:

 

TAK

 

 

Ile czasu możesz serverowi poświęcić:

 

 

poniedzialek: od 7:30 do 8:30, 14:50-16:40

 

 

wtorek: od 7:30 do 9:30, 16:00-16:30

 

 

środa: od 7:30 do 8:30, 14:50-16:40

 

 

czwartek: od 14:40-16:40

 

 

piątek: od 14:40-22:00

 

 

sobota od 8:00-12:00,16:00-18:00

 

 

niedziela to się okaże ;P

 

skype:trevor123e

Opublikowano

Nick w grze: User2

Wiek:17

Skype:TAK

TeamSpeak3:NIE

Mikrofon: TAK

Ile czasu możesz serverowi poświęcić: Moge siedziec caly dzien w wolne a w dni robocze to jakie 5 - 6 Godz :)

Opublikowano

Nick w grze:Tezee

Wiek:14

Skype:NIE

TeamSpeak3:NIE

Mikrofon:NIE

Ile czasu możesz serverowi poświęcić:+6

.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...