Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.5] Serwer MC bez lagów ;)[Survival + Frakcje] [Rekrutacja ON]


katrio022

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie polecam... Chciałem sobie pograć , lecz jak no premium juz ktoś grał na moim nicku.

Gadalem na ts'ie z adminem (bo pisalo na serwie , że jak problem to powiedziec adminowi) i zaczał mnie wyzywać niewiem z jakiego powodu.

Opublikowano

Wszedłem na server, posiedziałem, wyszedłem.

Powyższe zdanie opisuje cały server, niestety.

 

Niczym specjalnym się nie wyróżnia, budowle - jak oczywiście na FB na początku sprawiają wrażenie pięknych, jednak jak kto woli.

Piękno tkwi w prostocie, ściany spawnu opierają się na prostym szkielecie ze stone'a, a w ścianach spływa woda. Nic specjalnego.

Enchant room jest położony na spawnie, więc już mamy ''full-wypas'', administracja nie wita jakoś specjalnie nowych graczy.

 

Admini od czasu do czasu (czasami często) czują się zbyt pewnie, przy czym spamują różnymi emotikonami, co nie należy do ich obowiązku ani nie

reprezentje pozytywnie ekipy.

 

Regulamin, że się tak wyrażę ''widać jak pół dupy zza krzaka'', a tak praktycznie - nie widać go.

Server jest non-premium, ogólnie - gra na nim nie jest zła, jednak niczym się nie wyróżnia.

 

Jak na server freebuild zarząd servera potraktował nas podstawowymi pluginami, server nie zachęca do gry, niestety.

 

[NEUTRALNIE-NEGATYWNA] Tak mniej więcej -5/10

Opublikowano

Nick w grze: bartekgaw1

Wiek: 14

Skype: TAK

TeamSpeak3: NIE

Mikrofon: TAK

Ile czasu możesz serverowi poświęcić:to zależy od dnia np w sobote to około 2-5h a w świenta np jak ta to 15h ;)

Opublikowano

Serwer AspirCraft

  • Rodzaj serwera:Survival
  • Sloty:16(bedzie wiecej)
  • Online Mode:Nie
  • IP:91.193.54.88:25575
  • Nether:Tak
  • Potwory:Tak
  • Pvp:Tak
  • BialaLista:Nie
  • Premium:Nie

Administracja

  • [Właściciel] GrzechuPL
  • [Admin] (poszukujemy ogarnientych Adminow 15+)
  • [Policjant] CreAtoR

Pluginy

  • AntiRelog
  • Factions
  • Jobs
  • ChestShop
  • TopPVP
  • Reservations (dla vipa)
  • Essentials
  • AuthMe
  • LagMeter
  • Melooon
  • AntyXray
  • AZRank(brak lagow!)
  • I wiele innych plugimow nie wymienionych...

Informacje

-Ciekawa klasa Vipa

-Ciekawe pakiety PvP

-Oraz wiele innych..!!

Opublikowano

Nick w grze:Nick30

Wiek:13

Skype:

TAK

TeamSpeak3

NIE

Mikrofon:

TAK

Ile czasu możesz serverowi poświęcić: od 2 do 4 godzin postaram sie jak najdłużej

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nick w grze:martuska999

Wiek:+13

Skype:TAK

TeamSpeak3:NIE

Mikrofon:TAK

Ile czasu możesz serverowi poświęcić:+3

 

 

Ja w sprawie rekrutacji na moderatora

 

 

Nick w grze: martuska999

 

 

 

 

Wiek: +13

 

 

 

Skype:

 

 

TAK

 

 

 

TeamSpeak3:

 

 

nie

 

 

 

Mikrofon:

 

 

TAK

 

 

 

Ile czasu możesz serverowi poświęcić: +3

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...