Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TS3Bahu [FreeBuild][Dedyk][24/7][Firma][NO-Premium][250-slotów] [1.4.7][TS3]


hunterpl2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajny serv, atmosfera jest miała a admini oraz gracze z chęcią pomagają z tego co widzę i sam się o tym przekonałem. Podobno teraz ma być arena, a ludzie jest coraz więcej. Polecam ten server mam nadzieję że się graczy będzie coraz więcej.

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witajcie !

 

za około 30 min rozpoczniemy Event, będziecie mogli przeszukać pewien teren mapy w poszukiwaniu przedmiotów !

 

pozdrawiam serdecznie.

b_560_95_1.png
Opublikowano

Zapraszamy ponownie !

 

Dzisiaj zrobiliśmy aktualizacje do wszystkich naszych pluginów, wszystko działa poprawnie.

 

pozdrawiam serdecznie.

b_560_95_1.png
Opublikowano

Witajcie !

 

pracujemy nad ulepszeniem naszego serwera, także od dzisiaj możecie w pełni korzystać z spleef arenek.

 

Wpisujemy:

/spl join - dołącz do gry !

/spl leave - wyjdź z gry !

/spl start - wystartuj daną grę z przeciwnikiem !

 

oczywiście nagroda w postaci pieniędzy za wygraną rundę !

tutaj już nie zdradzę jaką kwotę otrzymacie, sami sprawdźcie !

 

pozdrawiam właściciel firmy TS3 Bahu.

Mateusz Gladosz

b_560_95_1.png
Opublikowano

Witam ponownie !

 

Dokładnie skończyliśmy parkur.

 

komenda:

/warp parkur

 

także możecie skorzystać już z nowej atrakcji jako arena mobs:

 

komenda:

/warp mobs

 

pozdrawiam serdecznie

Właściciel TS3 Bahu

Mateusz Gladosz

b_560_95_1.png
Opublikowano

Witam !

 

zmieniliśmy konfigurację serwera !

 

update głównie z java 6 na java 7u10 JDK

 

dodaliśmy też 3 pluginy niektóre współpracują tylko z java 7:

 

- RuleBook

- mwParkour2

- Jobs

 

zmieniliśmy także ilość z 250 slotów na 100 dlatego że planujemy zrobić 2 serwer jako survival ale te informacje już podam w nowym temacie !

 

Pozdrawiam serdecznie

Właściciel TS3 Bahu

Mateusz Gladosz

b_560_95_1.png
Opublikowano

Dziękujemy za opinie oraz zgłoszenia które wpływają na adres Tomka mojego Managera E-mail: [email protected]

 

Przygotowujemy następny 2 serwer pod survival, oczywiście będą też gildie :) więcej informacji uzyskacie niebawem.

 

pozdrawiam serdecznie

Właściciel TS3 Bahu

Mateusz Gladosz

b_560_95_1.png
Opublikowano

Gdy się urodziłem byłem umazany cały w gównie i zostało to do dziś lecz czuje sie jak taka mała szmat. lubię brać do papy

Evant o godzinie 22.00 Do rozdania 1 vip + 300 Diax

 

Co do brania do papy tylko za 5 zl i lubie gdy ktoś mnie Dym. od Tylca i spuszcz. na twarz.

cooltext570762601.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...