Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Świąteczny konkurs w dziale minecraft! - DYSKUSJA


BR3NDzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

"Prace oddajemy do 22.12.12 godz. 23:59"

zawsze miałem z tym problemy, czyli mogę pracę oddać jeszcze 22 ?

i mam pytanko, bo szykuję coś fajnego na 2 kategorię, w ramach jednej pracy może być kilka przedmiotów na jednym zdjęciu? np. sanie mikołaja a obok sam mikołaj i obok jeszcze worek z prezentami?

Opublikowano

"Prace oddajemy do 22.12.12 godz. 23:59"

zawsze miałem z tym problemy, czyli mogę pracę oddać jeszcze 22 ?

 

 

Tak, przez całą sobotę można oddawać prace. :)

 

i mam pytanko, bo szykuję coś fajnego na 2 kategorię, w ramach jednej pracy może być kilka przedmiotów na jednym zdjęciu? np. sanie mikołaja a obok sam mikołaj i obok jeszcze worek z prezentami?

 

Tak, może być. ;)

 

Powtarzam moje pytanie:

Rysunek może być tylko naszkicowany?

 

Może być, to od Ciebie zależy jaką pracę oddasz. :)

 

Mogę prosić o ponowne zbadanie mojej pracy

 

Jeśli zmieniacie prace/ssy i edytujecie posty to pisać z tym do mnie na PW. ;]

Opublikowano

Ja mam pytanie sorry za tak proste ale ale gdzie mamy wysłać te prace bo chce sie upiewnic i nie wysłać nie do tego postu jeśli moża to prosze wysłać linka

Opublikowano

Hej adminie czy mógłbyś zaakceptować najnowsze prace? Bo widzę że jedną w pośrodku nich odrzuciłeś a reszta? To ma oznaczać że się nadają?

Opublikowano

Hej adminie czy mógłbyś zaakceptować najnowsze prace? Bo widzę że jedną w pośrodku nich odrzuciłeś a reszta? To ma oznaczać że się nadają?

 

Gotowe, wszystkie prace zostały rozpatrzone. O 00:00 zamykamy zgłoszenia. :)

Opublikowano

Mam takie pytanie: np. Jak bym wygrał serwer to trzeba by było od razu go odpalać ? Czy można by było np. po 1 tygodniu ?

 

Dostaje się kod na serwer, więc odpalasz kiedy chcesz. ;)

Opublikowano

Powodzenia wszystkim :)

 

Ps: Administracjo, weźcie pod uwagę, że niektóre z prac typu paper-craft są robione z szablonów z internetu! Piszę, ponieważ mają one np. lepsze odwzorowanie grafiki, co może zawyżyć ich ocenę :)

Moja oczywiście własnoręczna, ale...

mca.png

 

Administrator serwera 4craft floating island

ip serwera:
s103.csrv.pl:19444

Serwer otwarty, zapraszam do wchodzenia!
Opublikowano

Można wiedzieć o której dokładnie będą wyniki? :D

Wyniki zostaną podane dzisiaj - lecz nie wiadomo o której godzinie :D

 

 

Powodzenia wszystkim :)

 

Ps: Administracjo, weźcie pod uwagę, że niektóre z prac typu paper-craft są robione z szablonów z internetu! Piszę, ponieważ mają one np. lepsze odwzorowanie grafiki, co może zawyżyć ich ocenę :)

Moja oczywiście własnoręczna, ale...

Ale chciałbym też dodać coś od siebie :) np. Ja też robiłem pracę typu papercraft. 3 dni ciąłem, składałem oraz kleiłem :) wynik mojej pracy masz w temacie konkursowym :) Jury na 100% wybierze prace, które są ładne (nie mówię, że chodzi o moją), więc my nie mamy na to wpływu :)

4770714280454741315510.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...