Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak postawić serwer hamachi na plikach by Terenzo


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wyskakuje błąd połączenia się z serwerem. w portmapie i tych rootach daje się ip intenetu czy hamachi?? dam limit

82832231014459106085.png

Opublikowano

Odpowie mi ktos jak rozpakować lokale i root?

A własciwie może czym,bo niestety opcji rozpakuj niemam na tych plikach,i są 2 rooty czy każdy z nich mam rozpakowywać?

Z Góry dziekuje...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

jeśli ktoś chce sobie dodać ku do instruktorów bo na tych plikach nie ma :P robicie tak.

 

Logujemy się do Navicat:

następnie: wchodzimy do zakładki Player.

Następnie wchodzimy do mob_proto szukamy id instruktorów ja podam id instruktorów z Jinno

20340 Instruktor Mocy Arahan Jinno
20341 Instruktor Mocy Duchowej Jinno
20342 Instruktor Mocy Zabójcy Jinno
20343 Instruktor Mocy Łucznika Jinno
20344 Instruktor Mocy Fatam. Jinno
20345 Instruktor Mocy Czarnej Magii Jinno
20346 Instruktor Mocy Smoka Jinno
20347 Instruktor Mocy Błyskawicy Jinno

Następnie jeżeli znaleźliśmy tam id instruktorów to szukamy tam linijki on_click

jeżeli ją mamy to edytujemy ją z 0 czy tam 2 na 1. zamykamy mob_proto

Następnie Wchodzimy w zakładkę shop.

Następnie dodajemy coś takiego

vnum - tutaj dajemy na przykład 21 - będzie to nam potrzebne do wgrania itemów do npc

name - nazwa sama za siebie mówi (nadajemy jakieś imie dla instruktora np : Arahan)

npc_vnum - tutaj dajemy id tego naszego instruktora.

następnie zapisujemy i mamy gotowych handlarzy

i wystarczy tylko reboot serwera.

Liczę na Like

Ker169.gif

Opublikowano

Mama mały problem postawiłem serwer niby wszystko ok ale gdy próbuję się zalogować do gry to wyskakuje "Błąd podczas łączenia z serwerem" co mógłbym zrobić źle?

c5b30c9c59fcfa99fbbdb2bd1f21661e.jpg<<<- CLICK :D

Opublikowano

Mama mały problem postawiłem serwer niby wszystko ok ale gdy próbuję się zalogować do gry to wyskakuje "Błąd podczas łączenia z serwerem" co mógłbym zrobić źle?

hmm Ip, możesz mieć złe w plikach root.albo Ip złe w PortMap,Wyłączyć sobie AntyVirusa,zaporę systemową ,odblokować porty w routerze ;).!

Ker169.gif

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dla mnie wszystkie TuT'y z zakładaniem serwera na plikach by xxxx, xxxxx, xxxxxx lub jeszcze innych, to wielkie gówno. Na mpcforum jest miliony poradników o tym a przecież na każdych plikach robi się tak samo. Może inaczej jest wpisać 1 literkę.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

pytanie, gdzie pobiore xml creator?

battles,proportional,340,200,257008026ff


 


" Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno,


by na stacji złych zdarzeń złapać pociąg ostatni i odjechać do marzeń ... " 

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

robiłem jak pisales ale wyskakuje mi o : http://pokazywarka.pl/th1ssu/

do clienta dodalem :

ClientSideV3 i ClientSide na serwer przez filezille wgralem : ServerFiles V3.1.tar


rooty zmienilem na te z hamachi i wkleilem do metin2.pl spachowany


porty włączone wie ktos w czym moze byc problem ?

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Gdzie znajdę pliki clientside v1 v2 i v3 ???


Co zrobić z plikami takimi jak Metin2FIX mt2full metin2_root2013 ???

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

gdzie znajde te pliki client side ?

a po drugie czemu jak włączam to konsole te freebsd to potem jak mi sie to ładuje w konsoli to login moge normalnie napisać a jak chce password to nagle klawiatura przestaje mi pisać, ktoś wie dlaczego ?

Opublikowano

Da ktoś download maszyny v3 najlepiej na mega.co.nz  daje + 

                                                                                                                                                     kot-i-pilnik-do-paznokci.gif

 

                                                                                            Milordzie poczęstuj papierosem...

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...