Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NosMPC


Kubaman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja się właśnie zajmuję launcherem i nie jest w pełni gotowy, bo chyba widzieliście co jest napisane w temacie? :) będzie miał inny wygląd (trochę to potrwa)

sygnaturk_xsnqsxw.jpg


Starasz się starasz i tak nic z tego nie wyjdzie


  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie możemy się doczekać :D Dajcie jakiś nowy filmik z mobami albo coś :D

Opublikowano

"Będzie jej mógł" :D

Szkoda że każdy będzie mi mógł zmienić range :/

Jakoś zaradzisz.

O filmik chodziło mi bardziej coś w stylu moby, chyba że nie macie skilli,a taków etc.

 

@Kubaman

Myślisz że wyrobisz się z lvl systemem do soboty?

Opublikowano

Człowieku, ludzie czekają na priva do nostale od lat, a ty sie zajmujesz wyglądem launchera ^^. Jeśli to wypali, to zagram z wielką chęcią.

Dobra, dobra już się zajmuję magicznym przyciskiem "START" xD

Już wkrótce lista komend :)

sygnaturk_xsnqsxw.jpg


Starasz się starasz i tak nic z tego nie wyjdzie


Opublikowano

Propozycja :

 

założymy nowy temat : dyskusje na temat tego priva natomiast ten zostanie zamnięty i podpięty. w nim będą info itd a w dyskusji będziemy prowadzić rozmowy ... co wy na to?

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

 

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

Opublikowano

Nie kombinuj już -.- Niech ten będzie ew. go podepnij.

 

Da się zrobić tak żeby w temacie nie naliczały się posty?

Opublikowano

Nie kombinuj już -.- Niech ten będzie ew. go podepnij.

 

Da się zrobić tak żeby w temacie nie naliczały się posty?

 

Mnie to za bardzo nie dotyczy, ja nie siedzę i nie specjalnie zbieram posty. Właściwie w ogóle nie zwracam na nie uwagi.

3682722200_1353946775_thumb.jpg

DAJ +, TO NIE BOLI!!!

Opublikowano

@up

 

Projekt jeszcze nawet nie skończony a ty już pytasz o start ? D:

 

Pomyśl trochę , wiesz ile z tym jest roboty?

 

Ps.Report

//Mamy od tego dział.

Opublikowano

@up

No i o to mi chodziło !!!! ZAJE*STY SERWER!!!

 

Czekam niecierpliwie na open beta.

Dzięki :D

Opublikowano

@UP

Zaś to jebane forum.Nie umiecie się wybić tylko reklamować.

@Topic

Serwer wydaje się na razie świetny,ale na pewno dzieci z zagranicy tam wbiją ;p

1355923763-U786880.png
Opublikowano

Jak by się jakoś dało to można byłoby zrobić blokade na zagraniczne IP i grali by tylko tam polacy

sygnaturk_xsnqsxw.jpg


Starasz się starasz i tak nic z tego nie wyjdzie


Opublikowano

@UP. Taa, i by robili to samo, co my robimy z SE ( Zmienianie IP..). Ale rzeczywiście, trzeba by coś z tym zrobić, np. wyznaczyć z 5-10 osób które rozpatrują rejestrację/"podania" do gry, aby zbyt wielu cudzoziemców nie grało ( chyba że chcecie aby grali- nie ma sprawy ^^)

Opublikowano

Dobra masz mnie bo zapomniałem o zmienianiu IP

Mogą sobie grać, ale wadą jest taką, że to będzie FORUMOWY SERWER

sygnaturk_xsnqsxw.jpg


Starasz się starasz i tak nic z tego nie wyjdzie


Opublikowano

Kuźwa 10 % dostałem od Hurako.... za spam i za prośbę o filmik -.- 5% za filmik jest nieuczciwe bo normalna prośba była, mogłeś dać słowne.

5 % za spam a innym nie dajesz -.-

 

@topic

Zróbmy jakiś chat odnośnie serwera bo Haruko wszystkim naje*** procentów -.-

 

@Krael

Mam pytanie odnośnie serwera. Skąd wzieliście startowe pliki?

 

@edit

 

Jeszcze Haruko mi dojebi* procenty za ten post bo do niego na pw nie da się dopisać...

Napisałem w temacie o filmiku, bo kuba nie chciał żeby skrzynke mu spamować.

Opublikowano

Dawno nie zaglądałem do działu i widzę, że dużo rzeczy się pozmieniało ^_^

 

Powodzenia z serwerem. Mam nadzieję, że wszystko wypali. Moim zdaniem wpuszczanie obcych na serwer to będzie dobry pomysł, ponieważ obcokrajowcy bardzo często kupują przedmioty itp. z IS'u ^_^

 

Jeszcze raz życzę wam powodzenia !

1360325468-U541599.png

Opublikowano

Jeszcze rat nie wiadomo bo musimy także dopracować level system, a on jest ważny do przydzielania tego.

NosMarket będzie, jednak będzie tylko ON dodatkiem do gry a nie UŁATWIENIEM (może i będzie ułatwieniem ale drobnym).

Co do obco krajowców będą mogli wejść bo przemyślałem to.

@OFF-TOP

Zapraszam na chat teraz tam jestem :P

sygnaturk_xsnqsxw.jpg


Starasz się starasz i tak nic z tego nie wyjdzie


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...