Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WarsGuild][1.4.5][Wojny Frakcji][Duzo Eventow][Poszukiwani Moderatorzy][Dedyk][Nowy Drop]


Cyklop1211

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wszedłem na server, posiedziałem, wyszedłem.

Powyższe zdanie opisuje cały server, niestety.

 

Niczym specjalnym się nie wyróżnia, budowle - jak oczywiście na FB na początku sprawiają wrażenie pięknych, jednak jak kto woli.

Piękno tkwi w prostocie, ściany spawnu opierają się na prostym szkielecie ze stone'a, a w ścianach spływa woda. Nic specjalnego.

Enchant room jest położony na spawnie, więc już mamy ''full-wypas'', administracja nie wita jakoś specjalnie nowych graczy.

 

Admini od czasu do czasu (czasami często) czują się zbyt pewnie, przy czym spamują różnymi emotikonami, co nie należy do ich obowiązku ani nie

reprezentje pozytywnie ekipy.

 

Regulamin, że się tak wyrażę ''widać jak pół dupy zza krzaka'', a tak praktycznie - nie widać go.

Server jest non-premium, ogólnie - gra na nim nie jest zła, jednak niczym się nie wyróżnia.

 

Jak na server freebuild zarząd servera potraktował nas podstawowymi pluginami, server nie zachęca do gry, niestety.

 

[NEUTRALNIE-NEGATYWNA] Tak mniej więcej -5/10

Opublikowano

@up jak by się cyklopek nie wkurwił to bym coś zbudował ale oczywiście problem bo napisałem 3 graczom na serverze że będzie mieniony i odrazu ban...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...