Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WarsGuild][1.4.5][Wojny Frakcji][Duzo Eventow][Poszukiwani Moderatorzy][Dedyk][Nowy Drop]


Cyklop1211

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TO JEST OFICJALNA PREZETACJA , INNE MOZNA USUNAC !

 

Szukasz serwera na ktorym x ray sie nie da?

Czyli na ktorym np diaxy wypadaja ze stone ?

Jezeli tak , to nie czekaj tylko WBIJAJ !

 

 

prezentacjax.png

 

WarsGuild

 

informacjeo.png

083.gif Adres IP: s22.mineserv.eu:33619

083.gif Typ Serwera:Wojny Gildi

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:Poczatkowo 35

083.gif Biala Lista:Nie

083.gif Nether:Tak

 

083.gif Ts3 : 37.59.111.227 / NEW-SPEAK.PL (450 slotów) Darmowe kanały dla gildi ! :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pluginyy.png

Wszystkie Potrzebne .

 

ekipab.png

 

Cyklop - Head Admin

 

Milioner - Moderator

 

Adrianjoy - Moderator

 

 

 

 

 

infododatkowe.png

Na serwerze jest wiele eventow z nagrodami , z administracja latwo sie dogadac ! : )

 

Na serwerze jest mozliwosc kupna vipa

:)

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Podanie na moderatora

 

nick: kuna900

 

teamspeak i mikrofon: jest

 

wiek: 14 (bez mutacji jeszcze)

 

dlaczego ty?: ponieważ jestem ogarnięty, chętnie pomagam graczom, zrobie wszystko co każe admin, nie bawie się i nie chwale rangą.

 

ortografia: 9/10 zdażają się pomyłki lub przejęzyczenia.

 

znajomość WE: 10/10

 

będziesz nagrywać: tak

 

staż na serverze: 3 dni

 

staż w grze: 2-3 lata

Opublikowano

Polecam ten server ponieważ.Jest dużo eventów , mili admini,i wiele wiele więcej poprostu wejdz; )

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podanie

 

Nick:Eagle15PL

Wiek:Mam lat 13 ;)

TeamSpeak:Oczywiście że jest ;)

Mikrofon: Oczywiście ze mam mikrofon ;)

Staż na serwerze: Na serverze gram prawie od początku

Znajomość komend [0-10]: Komendy znam tak na 9-10 :).Ale ogarniam

Dlaczego ty ?: Dlaczego ja ponieważ jestem ogarnięty,Pomocny innym,Gram długo na serverze ,I jestem uczciwy.

Możliwość płacenia składek 7zł sms - TAK/NIE : Jak będa pieniądze na fonie to czywiście ;)

Siemka.! <3 Licze na -

Opublikowano

PODANIE

 

NICK:HernanDeZ

 

Wiek:13,5(małą mutacje już przeszłem)

 

Team Speak:Jest mikrofon także

 

Staż na serwerze :gram z 3 h serwer ciekawy godny uwagi

 

Komendy na survival : 8,5/10 , freebuild 7/10

 

 

Dlaczego ja ?:ponieważ umiem zadbać o atmosferę na serwerze, interesuje się graczami i staram się pomagać graczom jak najszybciej za zgodą członka teamu starszych rangą

 

Możliwość płacenia składki 7 zł : tak ale nie co miesiąc co dwa maksymalnie co trzy .

2ql8tpv.gif

Opublikowano

Świetny server, super admin. Dobrze dobrane pluginy. Cud miód i orzeszki. Kazel. :)

Opublikowano

Nick:AndriuPL

 

Wiek:13

 

Team Speak:Nie mam . :/

 

Mikrofon : Nie mam . :(

 

Staż na serwerze : Dopiero zaczynam

 

Komendy [0-10] : Powiedzmy , że 6.5%

 

Dlaczego ty ? Ponieważ lubie pomagać innym , jestem ogarnięty , oczywiście też uczciwy :)

 

Możliwość płacenia składek 7 zł : Tak , ale jak mam kase na fonie . :)

Opublikowano

;)FAJNY SERW POLECAM ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++OGARNIETA ADMINISTRACJA B)

OPŁACA SIĘ WEJŚĆ <3 -,-

DAJ LIKE T0 NIE BOLI :D :D

Opublikowano

Witam , szukam posady w teamie serwera.

Znalazłem was , a więc piszę.

Nick: NotowanyPL

TS/MIKRO: brak

Staż w mc.: od 1.0.0v

Staż na serw. : x3 Mod x2 Admin x1HeadAdmin x1 Architekt x1 Mechanik x1 Wlasciciel

Ogar pluginy/komendy: 8.8/10

Kontakty z ludźmi: 10/10

Znajomość ort : 9.2/10

Znajomość mechaniki(redstone): 9.5/10

Kontakt: PW (mpcforum)

 

To tyle.

Cześć !

NotowanyPL

Opublikowano

Nick: mieczos

TS/MIKRO: jest

Staż w mc.: od bety

Staż na serw. : x16 Mod x5 Admin x1HeadAdmin x20 Architekt x1 Wlasciciel

Ogar pluginy/komendy: 9/10

Kontakty z ludźmi: 10/10

Znajomość ort : 4/10 (mam dys ort.)

Kontakt: skype podam na pw

76561198046924593.png
Opublikowano

Nick: adrianjoy

Wiek:Mam 15 lat ;)

TeamSpeak:Tak posiadam nawet skype ;)

Mikrofon: Jest ; > ;)

Staż na serwerze: Na serwerze jestem codziennie od początku startu serwa ;)

Znajomość komend [0-10]: Komendy znam wszystkie w skali od 9 do 10 .

Dlaczego ty ?: Ponieważ widzę że ten serwer jest naprawdę rewelacyjny i widzę w nim przyszłość a jako mam doświadzczenie to sprubuje szans na admina albo moderatora. Na serwerze grałbym codziennie po 7-10 godzin.Doświadczenie mam spore miałem moda na serwie leagueofminecraft.com

Możliwość płacenia składek 7zł sms - TAK/NIE : Oczywiście że tak mam konto bankowe więc tak : >

 

Pozdrawiam Adrian Mam Nadzieję że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone ;>

Opublikowano

Mieczos- ODRZUCONY

 

 

AndriuPL - ODRZUCONY

 

 

HernanDeZ - ODRZUCONY

 

Adrianjoy - Przyjety

 

 

Eagle15PL i Kuna900 jutro kolo 14 tez nad nimi pomysle , czekam na kolejne podania !

Opublikowano

Podanie na moderatora

 

nick: Milfi

 

teamspeak i mikrofon: Jest.

 

wiek: 15 i pół (mutacja [ON])

 

dlaczego ty?: Ponieważ jestem ogarem, miałem kilka razy admina na serwerach z wyższej półki, myślę, że zajdziecie wysoko i chce Wam pomóc. ;)

 

ortografia: 10/10 Ortografia to mój główny atut, zawsze piszę zgodnie z zasadami.

 

znajomość WE: 10/10

 

będziesz nagrywać: Ta.

 

staż na serverze: 1 dzień.

 

staż w grze: 2 lata

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...