Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Balantia KamerMod (widoczność WSZYSTKICH itemów, WH na wszystkie postacie)


IstvanPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BY działał WH wystarczy tylko to do Clienta wkleić >? mi nie działa

 

Bo WH na klienta masz tutaj:

http://www.mpcforum.pl/topic/771803-dlbalantia-wh-na-klienta/

 

To jest kamermod i wkleja sie to do klienta PL'a, co zresztą jest napisane w instrukcji, której najwyraźniej nie chciało Ci się przeczytać;]

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wklej to do folderu pack do klienta z modem:

http://www32.zippyshare.com/v/95993876/file.html
https://www.virustotal.com/url/20284559c25b8e2a82bdbd7e161ad22b5792cad84d378fe7750293348b21fc9e/analysis/1354049323/

 

Potem otwórz w notatniku plik "Index" i dodaj linię:

*
istvanpltk
*

Opublikowano

Dałoby rade ze wyłączanie wh z gry,oraz aby nie było levla koło nicku?

 

Bo za to mozna bana dostac... Wgl. nie widzę wszystkich ikon. ;/

 

 

A i jest moberhack na clienta?

zv669_sipeantus.png

Opublikowano

wyłączenia wh z gry - nie

lvl obok nicku, bodajże komenda /wlevel (/help i tam masz spis komend)

nie posiadam mobbera na klienta

Jakich ikon nie widzisz?

Opublikowano

@McPopix ten ninja hack Ci dziala normalnie z konia ? czy tylko z buta... bo mi tylko z buta

 

w jakim kliencie masz zainstalowanego moda ?? w sensie od jakiego serwera

Opublikowano

@McPopix ten ninja hack Ci dziala normalnie z konia ? czy tylko z buta... bo mi tylko z buta

 

w jakim kliencie masz zainstalowanego moda ?? w sensie od jakiego serwera

 

To raczej nie ma różnicy jakim kliencie:P

Opublikowano

Wszystko co potrzebuję jak na razie działa. Mam tylko pytanie, bo słyszałem, że można było na KmR przerzucać pieczecie i/albo te skrzynie ucznia, ale mi jakoś to nie działa. Robię coś źle czy już nie ma tego bug'a?

1351447409-U762689.jpg Pomogłem? Postaw Like'a.


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...