Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Balantia KamerMod (widoczność WSZYSTKICH itemów, WH na wszystkie postacie)


IstvanPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

hmm spatchowalem od nowa metina wgralem metin2mod sf, potem podmenilem pliczki i dalej lipa ;/ wyrzuca po wyborze postaci, dodam że na metka polskiego przed wgraniem kamer moda wszedłem normalnie .

signxkb.jpg
Opublikowano

jakbys dodał v2 to byłby kot, dalbym Ci nawet przepe ale nie moge wejsc na konto bo mnei loga ;/ <postac w v2jest )

signxkb.jpg
Opublikowano

Jest problem,wrzucilem al pl widze itp,lecz obok kowala StaryMag jest w ziemi i nie moge na niego kliknac.

da rade zrobic zebym normalnie go widzial stojacego?

z gory like

Opublikowano

Hmmm musieli pozmieniać ID,zaraz to poprawie.

 

 

EDIT: Widać skrzynki i dodania. UP pobrałeś moda z 1 posta czy serverinfo, które ktoś dał?

Opublikowano

mam tego npc maga w ziemi,da rade to naprawic?

reszte al widac

 

U mnie jest normalnie, sprawdź relog.

 

 

Skąd tu się bierze przepustki to może zrobie to v2 na moda.

 

 

@Topowy: nie wiem, u mnie działa normalnie.

Opublikowano

Topowy a metka pla patchowałeś? czy nie ?

@edit topowy metka pla nie patchuj tylko zainstaluj czystego ! i wszystko dziala

Nicki na serwerach Metin2:


BooMbel


Hisoka


 

Opublikowano

Naprawiłem wchodzenie do V2, zaraz zmienie download na początku tematu.

 

EDIT:

Daje też tutaj, żeby łatwiej było znaleźć:

 

 

http://www27.zippyshare.com/v/26188849/file.html
Hasło: www.istvanpl.tk
https://www.virustotal.com/url/f1d24356eda086ce8fbc8881633c4a343e08da79f7930b91ab25b19134ba7520/analysis/1353789754/

Opublikowano

Up. metek ma być spatchowany,tak pisalo a juz instalki nie mam chyba ;d

Zaraz pokombinuje,wh swietnie w 27minut gry 30lev bronie sa eq pobonowane 100+dodan zmian +rekawica i szkaty leca jak burza.

do 75 zejdzie do groty ino bony dobre i bez ujdzie ;d

Tylko skile...

Bywalec
Opublikowano

Jeżeli ktoś nie widzi ikon, a wgrał najnowszą aktualizację cheat'a, wystarczy nie edytować pliku index - po prostu go zostawić.

I wszystko działa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...