Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[LifeMc] Pixelowa Kraina [Kwadratowa Masakra]


VegasMt2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: MrZoombie

Imię: Filip

Wiek: 17

Premium: Tak

Czy wiesz co to jest grief? : Oczywiście.

Będziesz griefował? : Nie jestem graczem który powoduje zniszczenia.

Opublikowano

Nick:MagicznyAutobus

Imię:Dawid

Wiek:15lat

Premium: nie

Czy wiesz co to jest grief? : tak

Będziesz griefował? : nie

 

 

PS: Lubie grac z komunikacja wiec jak zostane dodany to bedziemy gadac na skejpaju?

Opublikowano

Nick: Archerowy

Imię: Krzysztof/Krzysiek jak kto woli.

;)

Wiek: 12

Premium: Jasne.

Czy wiesz co to jest grief? : Owszem, wiem.

Będziesz griefował? : Nie. . Bo wiem jak to jest zaczynać wszystko od nowa. A po za tym nie chcę nikomu sprawiać przykrości.

Opublikowano

Nick: Levenhart

Imię: Piotr

 

Wiek: 15

 

Premium: nie

 

Czy wiesz co to jest grief? : Tak wiem

 

Będziesz griefował? : No jasne ze nie

Opublikowano

Nick:MinecraftPre1

Imię:dawid

Wiek:14

Premium:Tak

Czy wiesz co to jest grief? :Wiem

Będziesz griefował? :Nigdy niegrifowalem i niezamierzam

Opublikowano

Nick:

t_

thor

Imię: ma

teusz

Wiek: 14

Premium: Nie

Czy wiesz co to jest grief? : Owszem

Będziesz griefował? : Nie :>

1348939498-U482456.png

 

Lubisz Barcelone ? Daj Lajk!!

Opublikowano

Nick:JJayklocek

Imię:Kuba

Wiek:12

Premium:Nie

Czy wiesz co to jest grief? :Tak , Jest to świadome niszczenie mapy przez natrętnych graczy <czyt. noobów>

Będziesz griefował? :Oczywiśćie że nie , nie jestem noobem

 

Opublikowano

Dodani.

 

Jeżeli administracja jest na serwie to nie polecam . ( Znaczy jak np admin lata z creativem )

Administracja ma możliwość używania creative ale zazwyczaj u nas staramy sie nie uzywac go chyba ze cos sie stalo czy np budujemy spawn.(Administracja też gra survival !)

 

@refresh

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...