Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[LifeMc] Pixelowa Kraina [Kwadratowa Masakra]


VegasMt2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Wetido

Imię: Jakub

Wiek: 14

Premium: Nie ale mam mineshafter

Czy wiesz co to jest grief? Notoryczne niszczenie budowli które nie mają cuba

Będziesz griefował? : Nie...

Opublikowano

Nie polecam serwera !

Gracze kradną!

Zabijają za nic !

Serwer miał cofke i nie oddali itemów !

Admin teleportuje was do siebie !

STRATA CZASU !

Opublikowano

Jęczysz i żulisz pół godziny od Admina eq, jak admin oddaje też źle.

Nie polecam gracza, nie stosuje się do regulaminu, wybrzydza jak dwulatek przy śniadaniu, przeklina na czacie i nie potrafi najwidoczniej czytać ogłoszeń (w których stoi jak się zabezpieczyć przed kradzieżą).

 

Wiem co to LogBlock i jak się tego używa.

Jak cie zabiją bez powodu i cie oskarżają o nic to co (CENZURA) nie wkurzysz sie?

Znam regulamin noobku bo gram na (CENZURA) polskich serwerach.

Więc wychodzi na to że 80% polskich graczy to tępe (CENZURA).

Więc wole angielskie serwery.

Gdzie gracze są lepsi,pomagają i nie zabijają zbyt często niż polacy...

Opublikowano

Wiem co to LogBlock i jak się tego używa.

Jak cie zabiją bez powodu i cie oskarżają o nic to co (CENZURA) nie wkurzysz sie?

Znam regulamin noobku bo gram na (CENZURA) polskich serwerach.

Więc wychodzi na to że 80% polskich graczy to tępe (CENZURA).

Więc wole angielskie serwery.

Gdzie gracze są lepsi,pomagają i nie zabijają zbyt często niż polacy...

Masz racje. To że chciałeś żebym cię tp do expiarki a tobie cos odwalilo że kopales sie pod siebie i spadles do lawy to robisz afere zeby admin oddal ci eq. Jak tak dobrze ci sie gra na angielskich serwerach to prosze bardzo.

 

@refresh

Opublikowano

Nick:Bezimienny

Imię:Sebastian

Wiek: 11 (nie uważajcie mnie za kolejnego gnoja, może mam niezawiele lat ale przynajmniej troszkę ort. umiem :).)

Premium:Nie, zamierzam kupić.

Czy wiesz co to jest grief? : Tak, Niszczenie komuś czyjeś własności.. itp.

Będziesz griefował? :Nie... Chyba mi ktoś z griefuje to zmienia postać rzeczy. Jeśli zostanę dodany na serv. to dziękuje, ale mam jak narazie problem z netem, nie to że nie chodzi ale cienki jest :/..

Opublikowano

Nick: _KakaCper_

Imię: Kacper

Wiek: 17

Premium: Nie ale będzie :D

Czy wiesz co to jest grief? : To rozwalanie czyiś budowli ;)

Będziesz griefował? : Nieee. ;)

DODAJ MOJEGO KUZYNA On nie ma konta na MPC ... Jego Podanie:

Nick: Chmielu29

Imię: Adrian

Wiek: 15

Premium: Nie ma ;c

Czy wiesz co to jest grief? : Rozwalanie czyiś budowli

Będziesz griefował? : Nie

95 % WARNA @@@

 

Yea...

Opublikowano

Nick: Xideusz

Imię: Konrad

Wiek: 15

Premium : Nie :/

Czy wiesz co to jest grief? : Tak , wiem , niszczenie tego co zbudował ktoś inny

Będziesz griefował? : W 100% nie :)

Opublikowano

Nick: Sekocot

 

 

Imię: Sebastian

 

 

Wiek: 15

 

 

Premium: Nie

 

 

Czy wiesz co to jest grief? : Tak

 

 

Będziesz griefował? : Nie. Jedynym przypadkiem griefu z mojej strony to sytuacja, w której mi ktoś wkroczy budynkiem na działkę/farmę. Wtedy niszczę to co weszło na mój teren(Za zgodą admina).

Opublikowano

Nick: Patryk0600

Imię: Patryk

Wiek: 12

Premium: Nie

Czy wiesz co to jest grief? : Tak wiem

Będziesz griefował? : Absolutnie nie

//nieregulaminowa sygnatura - reflink
//BR3ND

Opublikowano

Nick: PanDiament

Imię: Bartek

Wiek: 15

Premium: Tak

Czy wiesz co to jest grief? : Tak

Będziesz griefował? : Nie

 

Kontakt jeżeli zostane przyjęty / polak1126

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...