Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[LifeMc] Pixelowa Kraina [Kwadratowa Masakra]


VegasMt2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Znowu dodaje bo sezon 2 i mnie nie dodaliscie :P Odpowiedz mi na pw jak mozesz :)

Nick : DreMo0N

Imię : Kuba

Wiek : 14

Premium : Nie (mineshafter)

Czy wiesz co to grief ? : ta

Bedziesz griefowal : Oczywisie ze nie

 

Czemu nie ma mnie w white liscie ? bylem dodany i juz nie jestem

 

Nick : DreMo0N

Imię : Kuba

Wiek : 14

Premium : Nie (mineshafter)

Czy wiesz co to grief ? : ta

Bedziesz griefowal : Oczywisie ze nie

Opublikowano

Podanie do WL:

Nick: Lex

Imię: Tomasz

Wiek: 15

Premium: Noooo ... tak...

Czy wiesz co to jest grief? : Rozdupcanie.

Będziesz griefował? : Nie.

zu439g.jpg

Opublikowano

Nick: szykujPlecy

Imię: Damian

Wiek: 17

Premium: Niestety, nie :)

Czy wiesz co to jest grief? : Owszem, niszczenie czyjejś własności bez pozwolenia .

Będziesz griefował? : Nie.

71980847649594293132.png

"Na majku, ziom targam wszystko jak tajfun
z Hawajów, to flow jest pierwszą iskrą pożaru.
Idź stąd, nie czaruj. U mnie wszystko jest nice tu.
Mam to coś, BO Twój wzrost, to moje IQ."

Opublikowano

Nick: ValanderQ

 

Imię: Oskar

 

Wiek: 14

 

Premium: Tak

 

Czy wiesz co to jest grief? : Tak

 

Będziesz griefował? : Nie. Oczywiśćie że nie

;).No chyba że mój domek Zostanie.Zniszczony i Za zgodą admina sie odegram ;)

Opublikowano

Nick: luki9898

Imię: Łukasz

Wiek: 14 lat

Premium: tak

Czy wiesz co to jest grief?: Wiem

Będziesz griefował?: Nie będe; jestem ogarem więc tego nie robię.

 

Czekam na odpowiedź :)

Opublikowano

Nick: Sett

Imię: Michał

Wiek: 15

Premium: Niestety nie

Czy wiesz co to jest grief? : To nieszczenie budynków itp bez żadnego sesownego powodu.

Będziesz griefował? : Oczywiście że nie

 

Opublikowano

Siemka mam pytanie mój nick to 4everrrr i gdy chcę wejść na serwer pierwszy raz to pisze że podpalałem i griefowałem skoro nawet nie wchodziłem na niego

Opublikowano

Smutno mi że muszę pisać skargę na 3 graczy.

Skargę piszę ponieważ tygrys,pan diament i patrykx77 tworzą bloki w czyiś domach.

U mnie mam bloki chyba wszystkich trzech a w domu tygrysa są bloki pana diamenta.

Daje ssy

u mnie:

 

 

PS:mam jeszcze lekko griefowany domek

post-497834-0-15637400-1353426827_thumb.jpg

 

post-497834-0-01143600-1353426837.jpg

 

 

 

i u tygrysa:

 

post-497834-0-07905600-1353426850.jpg

 

GREFI(U MNIE)

post-497834-0-59039100-1353427754_thumb.jpg

post-497834-0-46438000-1353427712_thumb.jpg

Opublikowano

Po 1. Ja Ci nic nie robiłem . Po 2 . U Ciebie jest przed domem . po 3. Szybka skarga pajcyku ;3 : )

 

 

wiesz w domu też

Opublikowano

Nick: a r d y a r d e (bez spacji aby mozna bylo sie doczytac

:D )

Imię: Jakub (jak kto woli - Kuba c-: )

Wiek: Tydzien temu ukonczylem 16 lat

:)

Premium: Tak, kupiłem w czasach kiedy bylo jeszcze po 40zl

:)

Czy wiesz co to jest grief? : Tak, jest to niszczenie cudzych budowli, aby wspomoc samego siebie.

Będziesz griefował? : Nie. Nie mam takiego zamiaru. Wiem co to za bul, poniewaz nie raz padlem ofiara griefu na serwerach survival.

#karaczanmoimbogiem

 

Opublikowano

Nick: Lices

Imię: Paweł

Wiek: 18

Premium: Tak

Czy wiesz co to jest grief? : Tak, wiem.

Będziesz griefował? : Będę się starał jak tylko będę mógł

 

Pozdrawiam i czekam na pozytywne rozpatrzenie mojego podania. :)

35353.png

18703.png

32266.png

Opublikowano

Witam ! Oto moje podaje na WL :

Nick: krystolex

Imię: Krystian

Wiek: 16

Premium: Tak

Czy wiesz co to jest grief? : Oczywiście że wiem

Będziesz griefował? : Nigdy , nie griefuje na żadnych serwerach , ponieważ dbam o to co zrobili inni

;)

Pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...