Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[LifeMc] Pixelowa Kraina [Kwadratowa Masakra]


VegasMt2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Podanie do WL:

Nick:Nonek

Imię:Piotrek

Wiek:14lat

Premium:tak

Czy wiesz co to jest grief? :Tak wiem

Będziesz griefował? : Nie będe.

Opublikowano

Nick: mieczos

 

Imię:Michał

 

Wiek: 13

 

Premium: Nie

 

Czy wiesz co to jest grief? : Tak

 

Będziesz griefował? : Nie

76561198046924593.png
Opublikowano

Nick: RaZzoR24

 

Imię: Arek

 

Wiek: 13

 

Premium: Tak,od 2 lat

 

Czy wiesz co to jest grief? : Tak wiem.

 

Będziesz griefował? :To zależy jak będą zachowywali się inni gracze na serverze ... ;]

Opublikowano

Nick:MrJoJo

Imię:Sebastian

Wiek:15

Premium:Nie

Czy wiesz co to jest grief? :Tak wiem

Będziesz griefował? :Oczywiscie ze nie

Opublikowano

Nick: Prezyk

Imię: Maciek

Wiek: 14

Premium: Tak

Czy wiesz co to jest grief? : Tak - niszczenie komuś budynków, farm :)

Będziesz griefował? : Co to za gra z griefowaniem? Nigdy w życiu!

23364451.jpg
Opublikowano

Admin .! zostalem zbanowany ze nodusa , którego nie mam .! a tagżę za zabijanie innych graczy .! Wiec tak : nodusa nie mam , a zabilem 2 graczy UBU poniewaz .

1. grifnol mi dom

2. chcial sie strzelac na luki a nie muwil ze ma 3serca .!

 

A pozatym jedno z tych dzieci zgrifowalo expiarke którą chcialem naprawic .! ODBANUJCIE MNIE ! : NICK - MagicznyAutobus

Opublikowano

Nick: RaZzoR249

 

Imię: Arek

 

Wiek: 13

 

Premium: Tak,od 2 lat

 

Czy wiesz co to jest grief? : Tak wiem.

 

Będziesz griefował? :To zależy jak będą zachowywali się inni gracze na serverze ... ;]

To bedzie moja 2 posatc/konto poto aby afkowac na expiarce ponaiwaz moja expiarka dziala tak ze jedna osba musi afkowac aby 2 mogla expic A wiec wynalazlem sposob taki ze bede uruchamiall 2 minecrafta na laptopie i bede afkowal a na nicku RaZzoR24 bede sobie expic

Mam nadzieje ze jest dozwolone cos takiego

Prosze o dodanie na WL ;]

Opublikowano

Nick:MinecraftPre1

 

Imię:Alex

 

Wiek:16

 

Premium:Nie

 

Czy wiesz co to jest grief? :Wiem

 

Będziesz griefował? :Nigdy niegrifowalem i niezamierzam

 

Nick:MetaxKe

 

Imię : Mateusz

 

Wiek:16

 

Premium:Tak

 

Czy wiesz co to jest grief? :Wiem

 

Będziesz griefował? :Nigdy niegrifowalem i niezamierzam

Opublikowano

Nick: bleee.

Imię: Kamil.

Wiek: 16.

Premium: Już nie dłogo (świeta) ;).

Czy wiesz co to jest grief? : Tak, wiem.

Będziesz griefował? : Oczywiście że nie, nie należę do tych graczy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...