Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineJail [Powrót JailCraft][Więzienie][Autorskie Pluginy] - Zapraszamy!


Malinczik_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

78248231222536553795.png

 

Pamiętacie pierwszy w Polsce, klimatyczny serwer Jail Craft ?

Wracamy pod nazwą MineJail !

MineJail jest najbardziej dopracowanym serwerem typu Prison w Polsce, zapewne

pamiętasz ten klimat rozgrywki na starym serwerze ... To powraca !

Serwer jest dopięty na ostatni guzik, wyeliminowane wszelkie błędy, doszło dużo nowości

których nie ujrzycie na innych serwerach Prison, np. farmy !

 

Nazwa Serwera: MineJail [Prison]

IP: mc.minejail.pl

Ilość Slotów: 40 - Powiększymy !

Typ Rozgrywki: Więzienie

PVP: Na spacerniaku.

Premium: Nie

Polub nas na Facebooku !

 

http://www.facebook.com/minejail

 

Zapraszamy również na nasz serwer TeamSpeak 3

 

service_4_big.png

 

 

ts.minejail.pl:9090

 

 

Napisz opinie o serwerze i podpisz się swoim nickiem a otrzymasz mały bonus

na serwerze!

  • Odpowiedzi 518
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Grałem na starym :) mam nadzieję że będzie jeszcze lepiej oraz serwer tak szybko nie padnie :)

 

Jail Craft nie padł by do teraz gdyby nasz "pseudo" technik nie rozwalił serwera :)

MineJail nie padnie, mogę Cię zapewnić. Opłaca się czekać :)

Opublikowano

Serwer będzie bardzo dopracowany.

Aktualnie pozostała jedynie kwestia Ekonomi.

 

Wszelkie nowe informacje na temat serwera, będą znajdowały się w tym temacie.

Opublikowano

Serwer bedzie pro gralem na JailCrafcie i byl zaj... wiec mozna sie spodziewac ze ten bedzie jeszcze lepszy Malinczik pamietasz mnie gralem pod nickiem WSRHWilgus :)

 

Oczywiście że Cię pamiętam, liczę na to że spotkamy się w grze.

Pozdrawiam.

Opublikowano

NIE GRAĆ TU!!!!

Właściciel zarabia kasę na VIPach, następnie sprzedaje swoje konto na serwisie który obsługuje płatności SMS z VIPami (miał ponad 700zł) poprzez to zarabia na graczach i zamyka serwer.

 

Strata czasu, padnie, stracicie wszystko a on zarobi.

Zwykły chuj i kłamca.

:)
Opublikowano

Czekam na start ;) Doczekać się nie moge.

 

Pozdrawiam - Teramichu

 

PS: Jets aktualnie nabór? Zawsze pomogę, jestem doświadczony ;)

svh03y.jpg


Opublikowano

NIE GRAĆ TU!!!!

Właściciel zarabia kasę na VIPach, następnie sprzedaje swoje konto na serwisie który obsługuje płatności SMS z VIPami (miał ponad 700zł) poprzez to zarabia na graczach i zamyka serwer.

 

Strata czasu, padnie, stracicie wszystko a on zarobi.

Zwykły chuj i kłamca.

 

Witaj,

żadnego konta nie sprzedałem, nie zamykam serwerów aby tylko zarobić - pomyśl.

Jeśli serwer jest popularny, zarabia się na nim pieniądze to chce się go prowadzić jak najdłużej prawda ?

Z tym że wszystkie pieniądze które były z VIP poszły na hosting - czyli zarobiła firma a nie ja.

Przeczytaj na górze tematu co było przyczyną upadku serwera.

Wiesz że to znieważanie publiczne ? :)

 

@Teramichu

 

Nabór będzie otwarty na naszym forum dyskusyjnym, IP będzie również linkiem do forum.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Witaj,

żadnego konta nie sprzedałem, nie zamykam serwerów aby tylko zarobić - pomyśl.

Jeśli serwer jest popularny, zarabia się na nim pieniądze to chce się go prowadzić jak najdłużej prawda ?

Z tym że wszystkie pieniądze które były z VIP poszły na hosting - czyli zarobiła firma a nie ja.

Przeczytaj na górze tematu co było przyczyną upadku serwera.

Wiesz że to znieważanie publiczne ? :)

 

sprzedawałeś poprzez gg konto na tym swoim mineserv z 700zł na koncie... z vipów

 

tego nie zaprzeczysz bucu

:)
Opublikowano

@up ale posłuchaj, miał te 700 zł z vipów, ktore poszły na Hosting, a nie do kieszeni Malinczika. Czytaj ze zrozumieniem :)

svh03y.jpg


Opublikowano

No dobrze, choćbym sprzedawał to konto to je sprzedałem ? NIE.

Oszukiwałem swoich graczy, serwer wyłączyłem z powodu pieniędzy ? NIE.

Więc proszę Cię, skończ hejcić - zbliżająca się konkurencja czy po prostu efekt nudy ?

Pozdrawiam.

 

 

//edit.

 

@Down

 

Tak, jestem zwykłym chamem - co ty możesz człowieku o mnie wiedzieć ?

Niech gracze powiedzą co tak na prawdę stało się z serwerem pod moją nieobecność.

Siedziałem na TeamSpeak3 z blisko 20 osobami, skończ już drążyć temat człowieku bo na prawdę nie chcę mi się kłócić.

Opublikowano

wyłączyłeś, technik to jedynie wymówka ;)

 

próbujesz grać jakiegoś opanowanego gościa a jesteś zwykłym chamem.

pozdr

 

Prawda w oczy kole :P

Żadne konto nie zostało sprzedane, czy też oddane.

Opublikowano

Grałem na 1-szej edycji serwera. Atmosfera wspaniała wszystko idealnie zrobione pod jail. Zapraszam serdecznie i z niecierpliwością oczekuję na Start.

 

Pozdrawiam

Vixon48

Opublikowano

NIE GRAĆ TU!!!!

Właściciel zarabia kasę na VIPach, następnie sprzedaje swoje konto na serwisie który obsługuje płatności SMS z VIPami (miał ponad 700zł) poprzez to zarabia na graczach i zamyka serwer.

 

Strata czasu, padnie, stracicie wszystko a on zarobi.

Zwykły chuj i kłamca.

 

Bardzo ciekawe. W średniowieczu już by Ci głowę ścieli za herezję. Co do chuja i kłamcy to sam nim jesteś. Nie udało Ci się nic w życiu i tylko hejtujesz inne serwery by się dowartościować.

Opublikowano

raquo !!!!!

Skad wyciagasz takie wnioski grales na tym serwerze... ?? bo ja gralem i administracja byla bardzo mila poprostu serwer z mila atmosfera popularny i nikt niemialby powodu zamykac serwa ktory byl wtedy njapopularniejszym serwer jail. Zapewne byl w 10 top serwerow minecraft.Wiec skoncz pierd... glupoty skoro nic niewiesz i wyjdz z mpcforum skoro niepotrafisz sie zachowac :0 Pozdrawiam WSRHWilgus

Opublikowano

Tutaj się już robi niepotrzebny spam...

Nie macie nic ciekawego do powiedzenia o serwerze to nie piszcie. A do kłótni zapraszam na PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...