Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineJail [Powrót JailCraft][Więzienie][Autorskie Pluginy] - Zapraszamy!


Malinczik_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

78248231222536553795.png

 

Pamiętacie pierwszy w Polsce, klimatyczny serwer Jail Craft ?

Wracamy pod nazwą MineJail !

MineJail jest najbardziej dopracowanym serwerem typu Prison w Polsce, zapewne

pamiętasz ten klimat rozgrywki na starym serwerze ... To powraca !

Serwer jest dopięty na ostatni guzik, wyeliminowane wszelkie błędy, doszło dużo nowości

których nie ujrzycie na innych serwerach Prison, np. farmy !

 

Nazwa Serwera: MineJail [Prison]

IP: Podamy na starcie !

Ilość Slotów: 30 - Powiększymy !

Typ Rozgrywki: Więzienie

PVP: Na spacerniaku.

Premium: Nie

 

Administracja:

Malinczik - Założyciel JailCraft / MineJail

Nakamitsu - Założyciel MineJail, Technik.

lapaPL - Założyciel MineJail, Budowniczy.

 

 

Informacje:

 

Serwer startuje piątek/sobota, dokładne informacje i nowinki będę podawać systematycznie.

Odpowiem na wszelkie pytania.

 

 

Update 16.11.2012

 

Z przykrością muszę powiedzieć że start może się opóźnić, nie wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, nie chcemy uruchomić serwera z niedokończonymi plikami.

Wszystkie osoby które podadzą swoje nicki w tym temacie otrzymają mały bonus.

Mogę jeszcze powiedzieć ze naprawdę opłaca się czekać trochę dłużej i przepraszam.

Pozdrawiam w imieniu całego zarządu.

Teramichu,

jeszcze Malina mi napisał na GG co do wcześniejszych wynagrodzeń ale raczej warto też tu napisać :3

svh03y.jpg


  • Odpowiedzi 518
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam nadzieję że dziś wystartuje : >

Nick :MineGryson

[+18]

 

http://marekjoe.xaa.pl/Minecraft/Diamonds/index.php?add=SkyTek

 

Opublikowano

#Siema-= Czekam na otwarcie !! ;) - Gralem na serwie - Zaj3bisty - Polecam - :::...

 

 

Nick : SenSej

Sprzedam Serwer Dedyk .160slot , 8 GB ramu wykupiony na 7 mies Wiecej na gg:47630444

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...