Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineJail [Powrót JailCraft][Więzienie][Autorskie Pluginy] - Zapraszamy!


Malinczik_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poczekam, poczekam. Mam nadzieję, że to nie będzie jakiś szajs co będzie się trudzić trzeba będzie tydzień, ale też nie za łatwy co po jednym dniu się wszystko ma. Czekam. =)

Stone

  • Odpowiedzi 518
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Lovciam ten serv nick Lomes malina pamieta mnie ////Jebac krakersa

 

teskie za karaniem botow na spacerniaku :) ps nie chce nikogo obrazic :) było milo pograc a jeszcze chcetniej sie teraz zagra.A i pytanko ile bedzie sektorow i czy beda farmy. dzieki pozdrawiam

Opublikowano

Malincziku Poczekamy spokojnie poczekamy na serwer ;)

 

Tylko czekać na dobre wiadomości :D

 

Nick: Pro121

Opublikowano

Gralem we wszesniejszej odslonie serwera i bardzo mi sie podobal. Mysle ze ten tez bedzie dobry znajac umiejetnosci Maliny. Moj nick: Qdzio

Byłbym wdzięczny młodemu grafikowi za zrobienie avatara, bo jak widać mój aktualny jest... oryginalny ale nie estetyczny :D

Opublikowano

Lovciam ten serv nick Lomes malina pamieta mnie ////Jebac krakersa

 

teskie za karaniem botow na spacerniaku :) ps nie chce nikogo obrazic :) było milo pograc a jeszcze chcetniej sie teraz zagra.A i pytanko ile bedzie sektorow i czy beda farmy. dzieki pozdrawiam

 

Sektorów na chwile obecną jest 10, co do farm przeczytaj dokładnie prezentacje.

Pozdrawiam.

Opublikowano

78248231222536553795.png

 

Pamiętacie pierwszy w Polsce, klimatyczny serwer Jail Craft ?

Wracamy pod nazwą MineJail !

MineJail jest najbardziej dopracowanym serwerem typu Prison w Polsce, zapewne

pamiętasz ten klimat rozgrywki na starym serwerze ... To powraca !

Serwer jest dopięty na ostatni guzik, wyeliminowane wszelkie błędy, doszło dużo nowości

których nie ujrzycie na innych serwerach Prison, np. farmy !

 

Nazwa Serwera: MineJail [Prison]

IP: Podamy na starcie !

Ilość Slotów: 30 - Powiększymy !

Typ Rozgrywki: Więzienie

PVP: Na spacerniaku.

Premium: Nie

 

Administracja:

Malinczik - Założyciel JailCraft / MineJail

Nakamitsu - Założyciel MineJail, Technik.

lapaPL - Założyciel MineJail, Budowniczy.

 

 

Informacje:

 

Serwer startuje piątek/sobota, dokładne informacje i nowinki będę podawać systematycznie.

Odpowiem na wszelkie pytania.

 

 

Update 16.11.2012

 

Z przykrością muszę powiedzieć że start może się opóźnić, nie wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, nie chcemy uruchomić serwera z niedokończonymi plikami.

Wszystkie osoby które podadzą swoje nicki w tym temacie otrzymają mały bonus.

Mogę jeszcze powiedzieć ze naprawdę opłaca się czekać trochę dłużej i przepraszam.

Pozdrawiam w imieniu całego zarządu.

MilyPL

Opublikowano

Jeśli serwer miałby odpalić w sobotę/niedzielę To w jakich godzinach ? Porannych czy też wieczornych a może południowych :D

Opublikowano

Z przykrością muszę was zawiadomić, iż start serwera zostanie opóźniony do wydania bety craftbukkita,

jako, iż nie chcemy modyfikować wersji developerskiej.

 

Z poważaniem,

Ekipa MineJail

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...