Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineJail [Powrót JailCraft][Więzienie][Autorskie Pluginy] - Zapraszamy!


Malinczik_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 518
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP - Oczywiście.

Na początek będzie 30 slotów jak to było w pierwszej edycji, jeśli będzie widać że przybywa graczy sloty zostaną powiększone do 100.

Dokańczamy robić mapę, wyszukujemy różnorakie błędy w plikach - nic tylko pozostaje czekać.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Dziękuję Za odpowiedź :)

 

Teraz tylko czekać na serwer i by nie było żadnych komplikacji i szybki start :)

 

Z mojej strony na 100% będę polecał serwer :)

 

Pozdrawiam Administracje

// Pro121

Opublikowano

Hmm.. Malicznik ;3 Zycze powodzenia Mam nadzieje ze bedziesz znow jedyna dobra konkurencja ;D (i tak cie zmiazdze ) ;D

Opublikowano

Polecam serwer, gralem na poprzedniej edycji. Czemu polecam?

 

OGARNIETA ADMINISTRACJA

ZAJEBISTA MAPA

ZAJE.... PLUGINY

CIEKAWY MOD

GRALEM NA POPRZEDNIEJ WERSJI I BYLO FAJNIE!

JAK DLA MNIE NAJLEPSZY SERWER W CALEJ SIECI!

 

 

POZDRAWIAM NiochBochxD :)

Opublikowano

@UP

 

Witaj, niestety nie posiadamy spisu nicków osób które wspomogły nasz serwer.

Przykro mi ale konta VIP ze starego serwera nie zostaną przywrócone.

mam pytanie jak i dawni znajomi z serva 1 co dostana svipy oraz vipy ?

 

 

Proszę czytać cały temat następnym razem :)

Opublikowano

Jak idą prace z serwerem ?

O której miałby wystartować serwer i czy się wyrobicie w piątek czy w sobotę ;) // Uprzedzam Pewne pytania :D

 

// Pro121

Opublikowano

@upSPIERDALAJ!!!

 

@TOPIC czekamy z niecierpliwością ;) zresztą jak by nie kto inny :)

 

@offtop

Coś nie myślę by nie którym co ty spamują uszło to bez ostrzeżenia ;/

svh03y.jpg


Opublikowano

Z przykrością muszę powiedzieć że start może się opóźnić, nie wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, nie chcemy uruchomić serwera z niedokończonymi plikami.

Wszystkie osoby które podadzą swoje nicki w tym temacie otrzymają mały bonus.

Pozdrawiam.

 

//edit.

 

Mogę jeszcze powiedzieć ze naprawdę opłaca się czekać trochę dłużej i przepraszam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...