Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TheWarZ [Zapowiedź] [1.4.2] [No Premium] [Profesionalny]


RioProject

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick :Lyba

Staż w mc:Około 5 miesięcy

Wiek:13 ale głos ogarnięty

TS Nie

Mikro: Tak

Czemu ty?Ponieważ jestem godzien walki z zoombie i nie nawidze ich i chce uratować świat przed nimi

Czy jesteś godzien podjąć walki?:ALeż jestem za świat

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick : djlee

Staż w mc: 1,5 roku

Wiek: 14

TS: Tak

Mikro: Nie

Czemu ty?: Jestem ogarnięty; nie "trolluje" i nie griefuje :)

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Jasne ze tak :)

5 postów Jep!
10 postów Jep!
20 postów Jep!
50 postów Jep!

100 postów Nope : (

200 postów Nope : (
500 postów Nope : (
1000 postów Nope : (
2000 postów Nope : (
5000 postów Nope : (

Opublikowano

Nick : GabrysMC

Staż w mc: Można powiedzieć, że od pierwszych beta testów.

Wiek: 12

TS: Tak.

Mikro: Tak.

Czemu ty? Serwer zapowiada się ciekawie i na pewno taki będzie. Oczekiwać tylko dodania na WL.

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Od początku pisania podania na WL. ;)

Podanie na adm.

 

Wiek: 12 lat.

Dlaczego ja: Nie ma u mnie problemów, jeśli chodzi o wsparcie pieniężne. Nie kaleczę Polskiego języka. Jestem cierpliwy, wyrozumiały oraz odpowiedzialny.

Doświadczenie: Posiadałem kiedyś swój serwer dedyk 40 slotów, który dziennie miał w godzinach szczytu 30 graczy. Ogarniam pluginy oraz komendy. Mógłbym doradzić parę pluginów H@/Właścicielowi.

Poparcie graczy: Raczej tak.

Wpłata SMS/PRZELEW: Nie ma problemu. Ilość to tak 10-15 zł miesięcznie ;)

Staż na Minecraft (wersja): 1.8.1 Beta.

Sam jestes!

Opublikowano

Nick : Bartas06

Staż w mc: Wersja 1.3 (beta)

Wiek: 14,5 lat

TS: Tak/Nie Tak

Mikro: Tak/Nie Tak ale zepsute.

Czemu ty? Ponieważ mam doświatczenie w minecrafcie, gram w niego od dawna. Umiem dobrze walczyć.

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Tak

Opublikowano

Nick : paxivr/xapp/szampooon/komarman13

Staż w mc: od Alphy

Wiek: 15/16/15/15

TS: Tak

Mikro: Tak

Czemu ty? A czemu nie? Mógłbym tutaj nakłamać więc według mnie nie ma znaczenia co tu napiszę.

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Tak.

Opublikowano

Podziękujcie GabrysMC (gg GaBryS Bielany) serwer przez niego nie ruszy temat do zamknięcia

 

 

TeamSpeakUser jutro bądź o 18 to zrobimy do końca mapkę a ten gabrys niech się *******

5bdfab3193c618c13343fe33e04ada93.jpg

Zdejmijcie mi parę procentów ja tak się staram :) Yyy Baton ?!

Opublikowano

Nick : kssk5152

Staż w mc: od wersji 1.7.3

Wiek:16

TS: Tak

Mikro: Tak

Czemu ty? bo szukam nowych wyzwan

Czy jesteś godzien podjąć walki?: jak nie jak tak. oczywiscie ze tak

 

Sorry za brak ą,ę,ś

Opublikowano

Nick :Marco215

Staż w mc:Około 2 lata

Wiek:15 lat

TS: Tak/Nie:Nie posiadam TS'a ale mam Skype :P

Mikro: Tak/Nie:Tak, mam

Czemu ty?:Bo bardzo lubię takie serwery.A swoją drogą mało jest takiego typu serwerów

Czy jesteś godzien podjąć walki?:Oczywiście z dużą przyjemnścią

 

Nick :Suwerren

Staż w mc:7 lat

Wiek:16 lat

TS: Tak

Mikro: Tak

Czemu ty?:Ponieważ umiem dobrze grac i rozkręcać atmosfere :D

Czy jesteś godzien podjąć walki?:Oczywiście że tak

Ogarnij się Minecraft nie ma 7 lat ma tylko 3 :P
Opublikowano

Nick :Slaxpl122

Staż w mc:1 rok

Wiek:13

TS: Tak

Mikro: Tak

Czemu ty?:Jestem ogarnięty i posiadam grę WarZ i chcę jak to zostanie utworzone w MC :)

Czy jesteś godzien podjąć walki?:Tak Sir.

mikolaj1222.png
Opublikowano

Nick : MrPanChirurg

Staż w mc: Od Alphy

Wiek: 16

TS: Tak

Mikro: Tak

Czemu ty? Ponieważ lubię serwery tego typu (lubię zabijać zombie)

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Pewnie

Opublikowano

Nick : AkuRato

Staż w mc: od bety 1.2

Wiek: 16

TS: Tak/Nie tak

Mikro: Tak/Nie tak

Czemu ty? Lubię pograć sobie na takim serwerze a jeżeli jeszcze będzie tak jak w War Z to cud malina !

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Ba ;]

Opublikowano

Wzór na White:

Nick :Kosa001

Staż w mc:2 lata

Wiek:12

TS: Tak/Nie:Oczywiście

Mikro: Tak/Nie: taaaa

Czemu ty?Bo llubie takie serwerki :D

Czy jesteś godzien podjąć walki?:Tak :)

Opublikowano

Nick : TurolekPL

Staż w mc: 1 rok

Wiek: 12

TS: Tak/Nie: Nie

Mikro: Tak/Nie: Nie

Czemu ty? Chciałem spróbować czegoś nowego. Myślę że to serwer którego szukam.

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Jak najbardziej...! :D

Opublikowano

to że serwer nie wypali na NON-PREMIUM zbyt dużo nie ogarów tak jak ty już od "kurwa"

5bdfab3193c618c13343fe33e04ada93.jpg

Zdejmijcie mi parę procentów ja tak się staram :) Yyy Baton ?!

Opublikowano

Daje nadzieje i będzie nadzieja ale już o 23grudnia startnie non premium 1grudnia premium PROTOTYPE

 

 

a oficialna 23grudnia NON PREMIUM ALPHA TESTY

5bdfab3193c618c13343fe33e04ada93.jpg

Zdejmijcie mi parę procentów ja tak się staram :) Yyy Baton ?!

Opublikowano

Nick :Thecperkerus992

Staż w mc:od 1.0.0

Wiek:13

TS:Zamierzam pobrać :D

Mikro:Tak

Czemu ty?:Ja ponieważ szukałem takiego serwera.Myślę że będzie dużo ludzi,zabawy.Lubię się rozkręcać :D

Czy jesteś godzien podjąć walki?:Tak,jestem godzien :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...