Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TheWarZ [Zapowiedź] [1.4.2] [No Premium] [Profesionalny]


RioProject

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg TheWarZ

 

informacje.png

 

strzalka.gifTYP: Zombie

strzalka.gifSloty: 50

strzalka.gifIP:[Zapowiedź]

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Tak

 

 

admini.png

Rio [Rekrutacja otwarta]

 

pluginy.png

Tajne / Dla bezpieczeństwa serwera

 

inf.png

Będzie to serwer typu WarZ.

W grudniu będzie gotowy.

Jest ogromna mapa.

Wzór na White:

Nick :

Staż w mc:

Wiek:

TS: Tak/Nie

Mikro: Tak/Nie

Czemu ty?

Czy jesteś godzien podjąć walki?:

 

To ty zadecydujesz czy będziesz zombie czy człowiekiem

 

Pierwsze 20 Osób dostanie Parachute , 10 Bandażów , 50000 Blood , Ak

 

Pierwsze 3 osoby dostaną Bazooka , 20 Apteczek , 100000 Blood , M4A1,Vipa

 

 

 

 

 

5bdfab3193c618c13343fe33e04ada93.jpg

Zdejmijcie mi parę procentów ja tak się staram :) Yyy Baton ?!

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

PLamus1,

Od Alpha 1.2,

15,

Nie,

Nie,

Ponieważ wydaje mi się, że będzie to serwer godzien wagi,

Raczej tak.

Opublikowano

Nick :

Staż w mc:

Wiek:

TS: Tak/Nie

Mikro: Tak/Nie

Czemu ty?

Czy jesteś godzien podjąć walki?:

 

 

z tego pisz!!!

 

 

 

jesteś 1 osobą z 3-20 dostajesz Bazooka , 20 Apteczek , 100000 Blood , M4A1,Vipa

 

 

 

DODANY serwer dokładnie wystartuje 25-28 grudnia

5bdfab3193c618c13343fe33e04ada93.jpg

Zdejmijcie mi parę procentów ja tak się staram :) Yyy Baton ?!

Opublikowano

Nick :Suwerren

Staż w mc:7 lat

Wiek:16 lat

TS: Tak

Mikro: Tak

Czemu ty?:Ponieważ umiem dobrze grac i rozkręcać atmosfere :D

Czy jesteś godzien podjąć walki?:Oczywiście że tak

mca.png
Opublikowano

Nick : Torsons

Staż w mc: Jakieś rok lub półtorej od wersji Minecraft'a 1.2_02

Wiek: 15

TS: Tak/Nie

Mikro: Tak/Nie

Czemu ty? Od bardzo dawna szukałem serwera tego typu. Myślę, że gra na takim serwie a w dodatku PROFESJONALNYM to czysta przyjemność z gry. Nie ma co pisać jakim graczem jestem, ogólnie jako pierwsze i najważniejsze to, że nie hackuje i jestem sympatycznym graczem.

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Jestem godzien podjąć się tego wyzwania. Aż się palę do walki

"[...] w szaleństwie moim odnalazłem

zarazem i wolność i bezpieczeństwo.

Wolność samotności i

bezpieczeństwo niezrozumienia."

Opublikowano

Ależ oczywiście, że podejmę się tego wyzwania.

"[...] w szaleństwie moim odnalazłem

zarazem i wolność i bezpieczeństwo.

Wolność samotności i

bezpieczeństwo niezrozumienia."

Opublikowano

45266662 gg zgłoś się

 

 

pierwsze 3 osoby wygrały nagrody

 

teraz jeszcze czeka 17nagród

 

ref@

5bdfab3193c618c13343fe33e04ada93.jpg

Zdejmijcie mi parę procentów ja tak się staram :) Yyy Baton ?!

Opublikowano

Nick :Boman

Staż w mc: od 1.5

Wiek:16

TS: Tak

Mikro: Tak

Czemu ty? podobaja mi sie servery tego typu:)

Czy jesteś godzien podjąć walki?: tak jestem godzien

Opublikowano

Nick :TeamSpeakUser

Staż w mc:Od 4 klasy teraz(6)

Wiek:12

TS: Tak/Nie Tak

Mikro: Tak/Nie Tak

Czemu ty? Bo chciałbym zagrać w jakiś nowy rodzaj serwera

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Yes . 'szer' !


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Opublikowano

Nick : WhR

Staż w mc: 1,7 roku

Wiek: 14

TS: Tak/Nie: nie

Mikro: Tak/Nie: tak

Czemu ty?: jestem ciekaw tego serwera bardzo lubie DayZ oraz WarZ

Czy jesteś godzien podjąć walki?: OCZYWIŚCIE!!

Opublikowano

Nick : Joony91

Staż w mc: Od Alphy

Wiek: 21

TS: Tak

Mikro: Tak

Czemu ty? Jestem znudzony standardowymi serwerami Minecrafta, to może być ciekawa odmiana.

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Tak

600925.png

Sygnatura niezgodna z regulaminem forum 'MPC Forum' rozdział XLVIII pkt. π.

Opublikowano

Nick : pawelekpro

Staż w mc:2 lata

Wiek:13

TS: Tak

Mikro: Tak

Czemu ty?: Bo juz grałem na takim serwerze podoba mi się a myśle że ten serwer dlugo wytrzyma

Czy jesteś godzien podjąć walki?:Ta

Opublikowano

Nick : Gienek,Zenek

Staż w mc: 3 lata

Wiek:14,13

TS: Tak

Mikro: Tak

Czemu ty?: Lubimy takie tryby gry, cos lepszego niz tylko budowanie

Czy jesteś godzien podjąć walki?:No ba.

Zombie obaj

Po przecinku wpisuje odrazu brata ;)

Opublikowano

Pierwsze 3 osoby dostali Bazooka , 20 Apteczek , 100000 Blood , M4A1,Vipa:

1.DerrrrrQ-PLamus1

2.Thros-Torsons

3.Piotrex119-Suwerren

Pierwsze 20 Osób dostali Parachute , 10 Bandażów , 50000 Blood , Ak:

1.Boman12-Boman

2.TeamSpeakUser-TeamSpeakUser

3.WmordeMord-WhR

4.Joony91-Joony91

5.Mizutsuki-sendeR

6.pawelekpro-pawelekpro

7.MrMateuszPL-Gienek

8.MrMateuszPL-Zenek

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

 

 

Dodani na White-Liste:

1.Gienek

2.Zenek

3.pawelekpro

4.sendeR

5.Joony91

6.WhR

7.TeamSpeakUser

8.Boman

9.Torsons

10.Suwerren

11.piotrex119

 

 

UWAGA KONKURS:

Zrobienie lepszej prezentacji do wygrania:

1.Admin na miesiąc / Vip dożywotni (do wyboru)

2.200000 Blood / Vip dożywotni (do wyboru)

3.Zestaw małego alchemika / Zestaw małego terrorysty (do wyboru)

 

UWAGA KONKURS 2:

Piszcie swoje nicki do wylosowania 2 wejściówki na testowanie (koniec 5grudnia)

 

 

Nabór na moderatorów / administratorów otwarty

Wiek:

Dlaczego ja:

Doświadczenie:

Poparcie graczy:

Wpłata SMS/PRZELEW:

Staż na Minecraft (wersja):

 

 

 

Screeny Mapy:

Spawn:

indeks2a.jpg

Opuszczone Miasto Sumeryjskie:

indeksvd.jpg

Mapa rund:

images1fz.jpg

Texture Pack (jeszcze robiony):

images23l.jpg

Tylko w tym poście będą aktualizacje serwer.

Uwaga:1grudnia może wyjdzie wersja Prototype

5bdfab3193c618c13343fe33e04ada93.jpg

Zdejmijcie mi parę procentów ja tak się staram :) Yyy Baton ?!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...