Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TheWarZ [Zapowiedź] [1.4.2] [No Premium] [Profesionalny]


RioProject

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick : Keerok

Staż w mc: ponad rok

Wiek: 13

TS: Tak/Nie: TAK

Mikro: Tak/Nie: TAK

Czemu ty? Chciałbym zagrać na profesjonalnym serwerze, takim jak ten właśnie, może to być miła odskocznia od FB czy Survival.

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Zwarty i gotowy.

 

 

 

Wiek: 13

Dlaczego ja: znam się bardzo dobrze na komendach dostosowanych pod każdy rodzaj serwera, jeśli jest coś dla mnie nowego, szybko się uczę, wiek może zniechęcić, ale potrafię naprawdę wiele

Doświadczenie: znajomość komend mogę ocenić na 8,5/10

Poparcie graczy: popieracie mnie? :D

Wpłata SMS/PRZELEW: sms, jeśli chozi o kwotę to do ustalenia

Staż na Minecraft (wersja): ponad rok, nie pamiętam za bardzo jaka to była wersja



Opublikowano

Nick:marcinek1

Staż w mc:od bety 1.3

Wiek:14

TS:nie

Mikro:tak

Czemu ty? Lubie servery z dużą ilością PVP, nigdy na takim czymś nie grałem. Zaprosze znajomych i będziemy kosić zombiaki

Czu jesteś godzien podjąć walki? Oczywiście że tak

marcin199922.png

Opublikowano

Oco chodzi w konkursie 2?

 

Piszesz swój nick i może cie wylosują do wejścia na beta serwera. Mam pytanie czy na tym serwie będą mody czy tylko na pluginach?

600925.png

Sygnatura niezgodna z regulaminem forum 'MPC Forum' rozdział XLVIII pkt. π.

Opublikowano

Nick :CebulkaMC

Staż w mc:2 lata

Wiek:13

TS: Tak/NieTak

Mikro: Tak/NieTak

Czemu ty?Bo jestem wyjatkowy :D

Czy jesteś godzien podjąć walki?:Pewnie zolniezu :D

Opublikowano

Nick :Tdejwid

Staż w mc: od bety

Wiek:15

TS: Tak

Mikro: Tak

Czemu ty? wiem ze to bardzo fajna gra ludzie przeciwko zombie

Czy jesteś godzien podjąć walki?:oczywiscie

 

 

Chciałbym się zgłosić na Admina tego serwera

dlaczego ja? :

-Sam chdzialem zrobic taki serwer lecz nie chcialem placic za dedyka

- bede dawal ciekawe pomysly

- nie bede takim ze jestem adminem to nic nie robie ODWROTNIE jestem adminem i bede robil fabule tej gry i ulepszal ja

Opublikowano

Nick :MallPL

Staż w mc:OD Alphy :}

Wiek:14

TS: Tak

Mikro: Tak, ale nie działa -_-

Czemu ty? Bardzo lubie takie servery i warto będzie spróbować trochę adrenaliny :D

Czy jesteś godzien podjąć walki?:Tak,oczywiście :}

Opublikowano

Nick :Dem0n1358

Staż w mc: Gram W Mc Od Beta 1.3 Nie wiem ile to ale jakieś półtora roku będzie

Wiek: 14lat

TS: Tak/Nie: Tak

Mikro: Tak/Nie: Tak

Czemu ty?: Ogólnie Lubie WarZ (DayZ Przed tym i nadal) A że będzie serwer minecraft na podstawie warZ To chętnie zagram i myślę że to będzie cośniezłego

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Zrobię Wszystko By Przeżyci ^^

Opublikowano

Nick : Kacperovski

Staż w mc: od 1.2_02 alpha chyba ^^

Wiek: 14

TS: Tak/Nie

Mikro: Tak/Nie

Czemu ty? Bo lubie tego typu serwery, a skoro profesjonalny, to już dodatkowo zachęca.

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Pewnie, poświęcenie musi byc.

1360865668-U643884.png


Sygna by @Syndicate


Pomogłem? Daj Like!


Opublikowano

Jeśli można kupić admina/moda to serwer już jest spalony.

600925.png

Sygnatura niezgodna z regulaminem forum 'MPC Forum' rozdział XLVIII pkt. π.

Opublikowano

Nick :Shellerini

Staż w mc:Gram od beta 1.2_01 wiec mysle ,ze to dosc dlugi czas.

Wiek:13

TS: Tak/

Mikro: Tak

Czemu ty?:Lubie zombie, postapokaliptyczny klimat i mylse ,ze chodzby z tych powodow warto tu zagrac :)

Czy jesteś godzien podjąć walki?:Jasne, bede sial zniszczenie :D

Opublikowano

Nick : Oxozon

Staż w mc: od 1.2_01

Wiek: 12

TS: Tak/Nie TAK

Mikro: Tak/Nie TAK

Czemu ty? Ponieważ lubie tego typu serwery i ten bardzo mnie zainteresował

Czy jesteś godzien podjąć walki? TAK

Opublikowano

Nick :KalekaaPL

Staż w mc:od 1.5_01 Beta

Wiek:13 prawie 14

TS: Tak/Nie : Tak

Mikro: Tak/Nie: Tak

Czemu ty?: Bo zawsze chcialem zagrac na serwie WarZ

Czy jesteś godzien podjąć walki?:Tak bo trzeba sie poswiecic

120e28931615a44159db1c8c2f498382.jpg
Opublikowano

Nick : Rejter

Staż w mc: od1.2 beta

Wiek: 14

TS: Tak

Mikro: Tak ale nie dział

Czemu ty? Bo nigdy nie grałem na tego typu serwerach i chciałbym spróbować, wydaje się ciekawy :D

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Jasne że tak :)

Opublikowano

Nick :Zaduszny

Staż w mc:3.5lat

Wiek:12

TS: Tak

Mikro: Tak

Czemu ty?: Jest to moj ulubiony tym serwerow. Pomoge reklamowac

Czy jesteś godzien podjąć walki?:Jestem godzien lubie zombie i walke

 

To ty zadecydujesz czy będziesz zombie czy człowiekiem

Opublikowano

Proszę o nie reklamowanie tutaj bezsensownych reklam

 

DODANI

 

 

admina się dostaje pod zapłątą 2-11zł i micro + ts +16lat + zgoda użytkowników i grupy administracyjnej

5bdfab3193c618c13343fe33e04ada93.jpg

Zdejmijcie mi parę procentów ja tak się staram :) Yyy Baton ?!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...