Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra 1.4.2 [WYSPA]


TediPro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick :Horusssek

Wiek:14

Skype/TS3/Mikro:TS3

Będziesz Grifował ?: nie

3 zdania o sobie: nazywam się Szymon, lubię sporty drużynowe, chodzę do gimnazjum, lubię serwery survival bez griefu

Będziesz uczciwy ?: tak

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick : ardyarde

Wiek: 16 lat

Skype/TS3/Mikro: Tak, nie wyobrazam sobie rozmawiania na skype przez glosniki :)

Będziesz Grifował ?: Nieeee :) nie ma takiej opcji...

3 zdania o sobie: Przestrzegam regulaminow, zasad. Jestem mily, tolerancyjny, ogarniety, zabawny oraz lubie serwery ala kwadratowa masakta. Bardzo lubie mile towarzystwo.

Będziesz uczciwy ?: No pewnie ze nie.... inaczej :) (tak będe.)

#karaczanmoimbogiem

 

Opublikowano

Nick :DeCk0R

Wiek:14

Skype/TS3/Mikro:Taa Wszystko ;)

Będziesz Grifował ?: Niee ;D

3 zdania o sobie: Nazywam sie Michał, interesuje się Piłką Nozną, Lubie sobie pograć w Minecrafta i w FIFE 13 W wolnym czasie! Hala Madrid ! :))

Będziesz uczciwy ?: Tak ;]

 

Prosze o Dodanie ;**

Opublikowano

Nick : Zicko

 

Wiek: 14

 

]Skype/TS3/Mikro: Skype jest/TS jest/Micro jest

 

Będziesz Grifował ?: Pewnie że nie!!

 

3 zdania o sobie:Jestem miły, uczciwy. Lubię grać w takie serwery, przeszczegam prawa serwera:-D

 

Będziesz uczciwy ?: Napewno tak !!

^^

 

Proszę o dodanie

:D

 

 

;-*

Opublikowano

Nick : Szybcior

Wiek: 13

Skype/TS3/Mikro: Tak wszyskie wymienione posiadam!

Będziesz Grifował ?: Nie

3 zdania o sobie: Mam na imie Dominik w MC gram od alphy. Interesuje sie komputerami i informatyka. Nie jestem chamem i nie grifuje oraz nie kradne!

Będziesz uczciwy ?: Tak

Opublikowano

Nick : mieczos

Wiek:14 lat

Skype/TS3/Mikro: mam

Będziesz Grifował ?: NIEEEEEEEE, Nieeee, Nieee

3 zdania o sobie:Jestem uczciwy wobec graczy. Gram w minecrafta okolo 2,5 roku.Lubie

serwery tego typu :).

Będziesz uczciwy ?:TAK

 

Nick : mieczos

Wiek: 14 tat

Skype/TS3/Mikro: mam

Będziesz Grifował ?: NIEEEEEEEE, Nieeee, Nieee

3 zdania o sobie:Jestem uczciwy wobec graczy. Gram w minecrafta okolo 2,5 roku.Lubie

serwery tego typu :).

Będziesz uczciwy ?:TAK

76561198046924593.png
Opublikowano

Nick :Cvaniaczek112

Wiek:14

Skype/TS3/Mikro:Tak/Tak/Tak

Będziesz Grifował ?:Postaram się nie

3 zdania o sobie:W minecraft gram od 1.5 roku. Słucham reggae rock hip-hop. Piszę poprawnie po polsku

Będziesz uczciwy ?:No Ba

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...