Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra 1.4.2 [WYSPA]


TediPro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick :Zigut

Wiek:16 lat

Skype/TS3/Mikro: mam skype i mikro

Będziesz Grifował ?: niee napewno nie

3 zdania o sobie: jestem uczciwy, lubie grac w mc i inne gry. jestem zabawny

Będziesz uczciwy ?: TAK nie jestem chamski

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

SIEMA

Nick: SHOEL_PL

Wiek:16

Skype/Ts3/Mikro: mam skype i mikro

Będziesz grifował?: Nie

3 zdania o sobie : Jestem kreatywny i lubię budować. Gram w Minecraft 2 lata. I jestem uczciwy

Będziesz uczciwy: TAK

Opublikowano

Nick : Chris

 

Wiek: 15 lat

 

Skype/TS3/Mikro: Wszystko

:)

 

Będziesz Grifował ?: Nie mam zamiaru ale jestem mściwy :P

 

3 zdania o sobie: Mam na imię Jakub, gram w MC od alphy 1.2.3. Chodzę do 2 klasy gimnazjum w Poznaniu. Mieszkam również w Pile, jak ktoś również to z chęcią poznam. Nie wiem co jeszcze... Opowiem później na Skype/TS

:)

 

Będziesz uczciwy ?: Mam taki zamiar, ale zazwyczaj ludzie pożyczają rzeczy na takich serverach więc uczciwość 100 %

:)

Opublikowano

O 19:10 START SERWERA

 

DODANE OSOBY

 

darkvegan

albercik113

GameToU

MrLOL

Tygrys6PL

kacper173173

HeeCreator

SmetR007

ReVoL

KropaPL

Enginner459

interenetowy

KacperPL

Buko37

rychuPL123

bartosz19984

sebixonp

Zigut

SHOEL_PL

Chris

Tuor
Chunjo

Sura-WP
Trudny

09350491600558213991.jpg

Opublikowano

Nick :Brokle1

 

Wiek: 14

 

Skype/TS3/Mikro: mam ts3 i mikro skype tez mam :>

 

Będziesz Grifował ?: nieee

 

3 zdania o sobie: Lubie grac w minecraft , sport i rozne gry komputerowe. Gram w miencrafta z 2 lata. Nooo iii chce grac na tym serwerze :>>

 

Będziesz uczciwy ?: oczywiscie

Opublikowano

Nick : Vixon48

 

Wiek: 14

 

Skype/TS3/Mikro: Jest

 

Będziesz Grifował ?: Nie

 

3 zdania o sobie: Mam na imie Piotrek. Interesuje sie muzyka, sportem oraz grami komputerowymi.W Minecrafta gram od grudnia 2010r

 

Będziesz uczciwy ?: Tak

Opublikowano

Brokle1

Vixon48

DODANI

 

jest problem z serwerem jak się wchodzi widzi się odchłań bo mapa się nie ładuje jak ktos wie co zrobić pisać PW dam cos na start na serwerze.

Tuor
Chunjo

Sura-WP
Trudny

09350491600558213991.jpg

Opublikowano

Nick :MCMentosPL

Wiek:12

Skype/TS3/Mikro:mam TS skype i mikro

 

Będziesz Grifował ?:nie

3 zdania o sobie:lubie tego typu serwery. mam na imie Paweł. Znam komendy 7/10

 

']Będziesz uczciwy ?:oczywiscie

Opublikowano

Nick :Piotrek221

 

Wiek:14[

 

 

Skype/TS3/Mikro:Tak

 

Będziesz Grifował ?:Nie

 

3 zdania o sobie:Mam na imię Piotrek.Interesuje sie programistyka.W Minecrafta gram od grudnia 2011

 

Będziesz uczciwy ?:Tak[

Opublikowano

Nick : MiodoweCheerios

Wiek:16

Skype/TS3/Mikro:są mikro i Skype

Będziesz Grifował ?: nie

3 zdania o sobie:Całkiem nieźle buduję, liczę na dobrą zabawę w towarzystwie ogarniętych osób

Będziesz uczciwy ?:Tak

Opublikowano

Nick :KakunaX

Wiek:16

Skype/TS3/Mikro:Ts i mam mikro

Będziesz Grifował ?:Niee

3 zdania o sobie:Lubie grac w Piłkę nozna.Chodze do szkoły ZST

Mielec.Gram w klubie piłkarskim.

Będziesz uczciwy ?:Takk

Opublikowano

Nick: NotowanyPL

Wiek: 13

Brak Skype itp.

Nie będę Griffował

Dość dobrze buduję i dość znam się na mechanizmach. Umiem rozmawiać z innymi ludźmi. Oczywiście ogarniam MC i inne.

Będę uczciwy i będę chciał jak najwięcej pomagać.

NotowanyPL

Opublikowano

@up nie polecam tego gracza ten to cziter grałem sobie na serwie a ten lata aura killa kazdego dedał

5bdfab3193c618c13343fe33e04ada93.jpg

Zdejmijcie mi parę procentów ja tak się staram :) Yyy Baton ?!

Opublikowano

Nick : izajla

Wiek: 13

Skype/TS3/Mikro: Wszytko prócz TS3

Będziesz Grifował ?: Nie

3 zdania o sobie: Lubię bardzo tą grę. Kręciła bym z serwera serie (dla zainteresowanych moje yt: www.youtube.com/izajlaa) i pasjonuję się grafiką komputerową. Lubię także zawierać nowe znajomości ;d

Będziesz uczciwy ?: Tak :-)

Opublikowano

Nick :kubex001

Wiek:13/14

Skype/TS3/Mikro: Mam skype,ts3,mikro

:)

Będziesz Grifował ?:NIE!

3 zdania o sobie:Mam na imie Kuba , mam 13 lat.Interesuje sie grafiką komputerową (Nick : KubexGameplay ).Lubie grać w różne gry

:D

Będziesz uczciwy ?:Oczywiscie

:D

Opublikowano

Nick :Rio

Wiek:13/14

Skype/TS3/Mikro: Mam skype,ts3,mikro :)

Będziesz Grifował ?:NIE!

3 zdania o sobie:Mam na imie Kuba , mam 13 lat.Interesuje sie grafiką komputerową (Nick : Rio ).Lubie grać w różne gry :D

Będziesz uczciwy ?:Oczywiscie :D

5bdfab3193c618c13343fe33e04ada93.jpg

Zdejmijcie mi parę procentów ja tak się staram :) Yyy Baton ?!

Opublikowano

CZEKAM NA ODP. ;>

 

Nick :kubex001

Wiek:13/14

Skype/TS3/Mikro: Mam skype,ts3,mikro :)

Będziesz Grifował ?:NIE!

3 zdania o sobie:Mam na imie Kuba , mam 13 lat.Interesuje sie grafiką komputerową (Nick : Rio ).Lubie grać w różne gry :D

Będziesz uczciwy ?:Oczywiscie :D

CZEKAM NA ODP. ;>

 

EJ TY

Nick :kubex001

Wiek:13/14

Skype/TS3/Mikro: Mam skype,ts3,mikro :)

Będziesz Grifował ?:NIE!

3 zdania o sobie:Mam na imie Kuba , mam 13 lat.Interesuje sie grafiką komputerową (Nick : Rio ).Lubie grać w różne gry :D

Będziesz uczciwy ?:Oczywiscie :D

EJ H*j* OGARNIJ ! =.=

Opublikowano

Nick :xXxKuriataxXx

Wiek:14

Skype/TS3/Mikro:Wszystko jest

Będziesz Grifował ?:[Nie, nie będę

Będziesz uczciwy ?:tak będę uczciwy.

3 zdania o sobie:W minecrafta gram juz 2 lata.

jestem ogarnięty w minecrafta.

Jak serwer będzie mi się spodoba to będę kręcić filmiki.

Lubie tego typu serwery.

Opublikowano

Nick : Chris

 

Wiek: 15 lat

 

Skype/TS3/Mikro: Wszystko

:)

 

Będziesz Grifował ?: Nie mam zamiaru ale jestem mściwy :P

 

3 zdania o sobie: Mam na imię Jakub, gram w MC od alphy 1.2.3. Chodzę do 2 klasy gimnazjum w Poznaniu. Mieszkam również w Pile, jak ktoś również to z chęcią poznam. Nie wiem co jeszcze... Opowiem później na Skype/TS

:)

 

Będziesz uczciwy ?: Mam taki zamiar, ale zazwyczaj ludzie pożyczają rzeczy na takich serverach więc uczciwość 100 %

:)

Opublikowano

Nick : MrKubaxD

Wiek: 13

Skype/TS3/Mikro: Wszystko

Będziesz Grifował ?: Nie nie bede

3 zdania o sobie: Mam na imię Jakub. W minecrafta gram juz ok 2 lata. Ogarniam gre . jezeli bedzie fajnie zaczne nagrywac filmiki

Będziesz uczciwy ?: Tak

Opublikowano

Nick :Achmed9595

 

Wiek:16

 

Skype/TS3/Mikro:Ts Skype Tak

 

Będziesz Grifował ?:Nie

 

3 zdania o sobie:Jestem miły zdecydowany Wiem kiedy przestac Umiem się zachowac

 

Będziesz uczciwy ?:Tak

Opublikowano

Nick: Gokopak

Wiek: 13

Skype: mam

Nie będę Griffował

Jestem dobrym budowniczym. Jestem ogarnięty. Mam doświadczenie ;P

42f7a647a437974ba0e446c27b8ef215.jpg
Opublikowano

Nick :Archer

Wiek:13

Skype/TS3/Mikro:artxdd800/niemam/mam

Będziesz Grifował ?:Nie

3 zdania o sobie:Jestem normalnym nastolatkiem ktory lubi spotykac sie ze znajomymi , grac w pilke nozna i grac w minecrafta

Będziesz uczciwy ?:Tak:)

Nieregulaminowa sygnatura. Majkel

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...