Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra 1.4.2 [WYSPA]


TediPro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick : Jacky0

 

Wiek:15

 

Skype/Mikro: Posiadam mikro i skype ale osobiście wole rozmawiać na TS

:)

 

Będziesz Grifował?: Dla mnie grifowanie to jest jak gra na creativie, Ja wole zdobyć wszystko sam bądź współpracy z kimś

:)

 

7 zdań o sobie: Nazywam sie Kuba. Bardzo lubię jeździć na BMX i grać w unihockeja.

:) Mieszkam w Hrubieszowie. Niewiem co jeszcze o sobie napisać.. :P Lubie grać w Minecraft'a

 

Będziesz uczciwy?: Postaram Się

:) (nie żartuje) Jak ktoś szanuje mnie ja szanuje go :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick :ElPolako

Wiek:15

Skype/TS3/Mikro:Skype pw

Będziesz Grifował ?:nie

3 zdania o sobie:lubię grac w minecrafta, mam na imię patryk,podobają mi się takie serwery

Będziesz uczciwy ?:tak

vintage2x.jpg
Opublikowano

Nick : Noneq

Wiek:15 lat

Skype/TS3/Mikro: Posiadam wszystko mikrofon - SteelSeries 4H

Będziesz Grifował ?:Oczywiście , że nie ;/

3 zdania o sobie: Siemka jestem Piotrek mam 15 lat chodzę do 3 klasy Gimnazjum interesuję się grami komputerowymi i z lekka piłką nożna . Jestem bardzo miły i koleżeński ;] . Interesuję się także E-Sportem . To tyle ode mnie trzymajcie się i cześć :)

Będziesz uczciwy ?: Tak :]

Opublikowano

Nick :Pastek

 

Wiek:15

 

Skype/TS3/Mikro:Mam skype i TS3

Będziesz Grifował ?:Nie,bo nie chce żeby mi tak robiono.

3 zdania o sobie:Mam 15 lat i lubie grać w minecrafta i w csa.Umiem się dogadać z innymi i współpracować.Nie grifuje i nie wnerwiam ludzi i przestrzegam zasad serwera.

Będziesz uczciwy ?:Tak,bo gra na czitach jest nudna.

sygnaturkabyme24.png
Opublikowano

Nick :Firstangelist2

Wiek:16

Skype/TS3/Mikro:Skype i ts3 mam skype:Palacyki1234 micro tez mam

Będziesz Grifował ?:Nie

3 zdania o sobie:niewiem co tu mam napisac ale dobra od wersji 1.3 grm w minecrafta po za tym lubie piłke nożna i siatkówke

Będziesz uczciwy ?:Jasne

Opublikowano

Nick :razorek1

Wiek:13

Skype/TS3/Mikro:tak/tak/tak

Będziesz Grifował ?:hmm oczywiscie ze nie i oczekuje tego po innych :)

3 zdania o sobie: co by tu powiedziec ;0 W minecrafta gram od wersji 1.9 .Na serwera tego typu juz tez gralem lecz na tamtych byly same noobki ze tak powiem gdyrz co chwile grif admin nie ogarnial mam nadzieje ze na tym serwerze bedzie innaczej i lepiej :)

Będziesz uczciwy ?:tak i oczekuje tego po innych :)

Opublikowano

Nick : M4CI3KPL

Wiek: 15+

Skype/TS3/Mikro: Skype + Mikro

Będziesz Grifował ?: Nie

3 zdania o sobie: Mam na imie Maciej. Lubie sporty ekstremalne oraz Sztuki Walk. Interesuje sie Komputerami, motoryzacja oraz pilka nozna.

Będziesz uczciwy ?: Oczywiscie

Opublikowano

Nick :pan_kakao

 

Wiek:13

 

Skype/TS3/Mikro:skype i mikro nie mam ts3

Będziesz Grifował ?:nie

 

3 zdania o sobie: Jestem mily. jestem przyjacielski. nie jestem samolubny

 

Bedziesz uczciwy?: tak

Grasz w LoL'a, lub pomogłem ? Klikaj !



49c599ae0598a7fcaff52ce521d164ea.jpg


10 20 30 40 50 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000

Opublikowano

Dodani

 

 

izajla

kubex001

xXxKuriataxXx

Rio

MrKubaxD

Achmed9595

Archer

Gokopak

Jacky0

Noneq

ElPolako

Pastek

Firstangelist2

razorek1

pan_kakao

M4CI3KPL

Tuor
Chunjo

Sura-WP
Trudny

09350491600558213991.jpg

Opublikowano

Nick : Roger

Wiek: 16

Skype/TS3/Mikro: Posiadam

Będziesz Grifował ?: Nie. Mam jeszcze trochę rozumu i wiem że taki serwer też trzeba utrzymać

3 zdania o sobie: Jestem odpowiedzialny i "ogarnięty". Interesuję się informatyką, grami oraz piłką nożną. W wolnym czasie porobie jakieś Let's Play'e itp . Pozdrawiam

Będziesz uczciwy ?: Pewnie

Only CKM !!!

Jak pomogłem to daj reputację na ^^ Mnie to satysfakcjonuje i zachęca do dalszej pracy.

Opublikowano

Nick :Owned25

Wiek:14

Skype/TS3/Mikro:Tak

Będziesz Grifował ?:Nie będę i nigdy nie będę.

3 zdania o sobie:Gram w minecraft 2 lata.Lubię grać w piłkę oraz grac na kompie.Jestem spoko

:)

Będziesz uczciwy ?:Tak

Opublikowano

PROSZĘ O ZAMKNIECIE TEMATU DZIŚ WYJDZIE 2 SEZON BO KTOŚ WSZYTKO ZNISZCZYŁ NAZWA MURZYŃSKA KRAINA OCZEKUJCIE TEGO GORĄCO : )

Tuor
Chunjo

Sura-WP
Trudny

09350491600558213991.jpg

Opublikowano

Nick : puma821us

Wiek: 14

Skype/TS3/Mikro : tak

Będziesz Grifował ?: nie

3 zdania o sobie: Lubie grac w minecraft i rozne gry komputerowe. Gram w miencrafta ponad rok. No i chce grac na tym serwerze.

Będziesz uczciwy ?: tak

Opublikowano

Nick : MrKamixes123

Wiek: 15

Skype/TS3/Mikro: Jest

Będziesz Grifował ?: NIE

3 zdania o sobie:Mam na imie Kamil.Chodze do 3 gimnazjum.Interesuje się pilką nożną

Będziesz uczciwy ?: TAK

Jeżeli pomogłem daj like oraz kliknij na miniature poniżej:
cc3f830237433ec121773071f9901651.jpg

Opublikowano

Nick : kubuszeki

 

Wiek: 14 lat

 

Skype/TS3/Mikro: Posiadam Skype zarówno TS3 oraz Mikro .

 

Będziesz Grifował ?: Nie .

 

3 zdania o sobie: Cześć , mam na imię Kuba i mieszkam w Dąbrowie Górniczej.

Chodzę do szkoły sportowej ponieważ interesuję się piłką nożną.

Na zabicie czasu uwielbiam pogrywać w minecraft/a .

 

Będziesz uczciwy ?: Tak

Opublikowano

Nick : QnikMaster

Wiek: 16

Skype/TS3/Mikro: Tak/Tak/Tak !

Będziesz Grifował ?: Nie ;p

3 zdania o sobie: Mam na imię Dawid , mieszkam we Wrocławiu. Interesuje się grafiką , muzyką , filmami , koszykówką. W wolnych chwilach słucham muzyki i gram w mc ^^.

Będziesz uczciwy ?: Tak :)

Opublikowano

Nick : vvBoBiXvv

Wiek: 16

Skype/TS3/Mikro: Jest

Będziesz Grifował ?:Ależ żartowniś z ciebie:) Oczywiście że nie

:)

3 zdania o sobie: Gram w minecrafta już od dawna.Nagrywam materiały na serwis YouTube cieszy się on duża oglądalnością jeżeli chcesz zobaczyć wpisz nick z forum ,Lubie serwery tego typu i chcę poprowadzić z niego serie

:)

Będziesz uczciwy ?:Tak zawsze jestem

^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...