Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][Bukkit][Horror] Project X ( Nie jest to związane z filmem )


GhostE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick :Deralaos

Staż w mc:2 lata

Wiek:13

TS: Tak

Mikro: Tak

Czemu ty? Bo kolega mnie namówił.Oraz szukam jakichś fajnych serwów

Czy jesteś godzien podjąć walki?:Tak :D

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick : Zakini

Staż w mc: od startu Minecrfata

Wiek: 15

TS: Tak

Mikro: Tak

Czemu ty? Zawsze lubiałem grać w gry gdzie panoszy się epidemia i myśle że będe się nadał do gry :P

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Jasne że tak :P

lg8ppp.jpg jestem Proo Eloo Fajnyyy 110/100 % :D yeaah

Opublikowano

Nick : cwaniak565

Staż w mc: od wersji alpha

Wiek: 14 lat

TS: Nie

Mikro: Tak

Czemu ty? Lubię grać w minecrafta i serwerach tego typu oraz szanuje innych graczy.

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Oczywiście.

Opublikowano

Nick :Sniperz (No-Premium)

Staż w mc:od dodania łóżka (beta)

Wiek:14lat.

TS: Tak

Mikro: Tak (Głos ja oceniam że 14/15 a inni że 16/18)

Czemu ja? Dlatego że lubi serwery typu przetrwania i walki w zwarciu Szukam/Szukałem serweru

typu MineZ (DayZ) ten serwer jest podobny do tych typów.

Jestem ogarnięty,nie jestem trollem,lubię tworzyć kooperacje i tworzyć super drużyne

z którą można podjąć to ryzyko.

Pozdrawiam Sniperz będę wdzięczny za dodanie do WL(White-List)

P.S. Jeśli byście mogli zrobić serwer Typu DayZ to bardzo będę wdzięczny odpiszcie na Pw taka prośba.

Czy jesteś godzien podjąć walki?:Nie wiem myślę że tak sami zdecydujcie.

 

(...)Lubie serwery Typu MineZ itp. jeśli ktoś taki ma non-premium 24/7 to proszę wysłać na pw.

Chętnie zagram na tym serwerze zostawie sobie linka do tego tematu.

http://Nie działa mi avatar :<

Opublikowano

Nick :ProLegend

Staż w mc:od alphy :D

Wiek:16

TS: Tak/Nie posiadam

Mikro: Tak/Nie mam

Czemu ty? ponieważ lubię takiego typu servery minecraft są jednak one nieliczne :(

Czy jesteś godzien podjąć walki?:oczywiście że tak :D

Opublikowano

Nick : ardyarde

 

Staż w mc: ponad 2 lata :)

 

Wiek: 16

 

TS: Tak/Nie : Tak

 

Mikro: Tak/Nie : Tak :)

 

Czemu ty? Poniewaz jestem osobą zajmującą się od bardzo długiego czasu grą tego typu. Bardzo lubie wczuwać się w atmosfere i nawalać z innymi walcząc o przetrchwanie :)

 

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Tak, jestem godziem podjąć się walki o życie.

#karaczanmoimbogiem

 

Opublikowano

Nick : Archerowy

Staż w mc: 1,5-2 lata.

Wiek: 12

TS: Owszem.

Mikro: Tak mam.

Czemu ty?: Nie wiem chciałbym zagrać na serwerze tego typu. Z tego co widzę zapowiada się super. Jestem ogarnięty, ale małomówny.

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Jestem! Tak i owszem!

Opublikowano

Nick : MostFighter

Staż w mc: Od Ponad Roku

Wiek:15 lat

TS: Tak

Mikro: Tak

Czemu ty? : Lubię ten klimat , horrory i zombie to coś dla mnie.

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Tak i jestem pewien że stanę na wysokości zadania.

Opublikowano

Nick : Karolek

Staż w mc: Coś ok. 1,5 roku

Wiek:13 lat

TS: Tak

Mikro: Tak

Czemu ty? : Chciałbym spróbować zagrać na takim czymś :D

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Jasne : )

Opublikowano

Nick : Kaer

Staż w mc: z dwa latka będą

Wiek: 14

TS: Nie(moge zainstalować)

Mikro: Tak

Czemu ty? : Lubie takie serwery... JFG mnie tu zaprosił :P

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Hmmmm w weekend jak najbardziej ! :D

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

Nick :PLFerbuson

Staż w mc:Od 1.4 Beta około 2.5 lat

Wiek:15

TS: Tak/Nie Tal

Mikro: Tak/Nie Tak

Czemu ty? Podoba mi się projekt i chętnie se zagram

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Tak jestem Uwielbiam wyzwania w mc z walka :)

 

Mój 100 Post ale jestem happy :D

Opublikowano

Nick : Perspektywny

Staż w mc: Rok

Wiek: 11

TS: Tak/Nie Tak

Mikro: Tak/Nie Tak

Czemu ty? Bo lubie serwery tego tupy moze jestem najstarszy ale jestem ogar i znam ortografie

Czy jesteś godzien podjąć walki?: No a czemu nie

mca.png

Opublikowano

Nick : SaterPL

Staż w mc: od wersji 1.3 beta

Wiek: 13

TS: Tak

Mikro: Tak

Czemu ty? Uwielbiam takie tematy jak zagłada zombie o surwiwal :D

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Nie wiem, ale bardzo bym chciał.

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...