Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][Bukkit][Horror] Project X ( Nie jest to związane z filmem )


GhostE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Project X

 

informacje2.png

 

strzalka.gifTYP: Horror

strzalka.gifSloty: 100

strzalka.gifIP: W budowie !

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak w niektórych miejscach

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Nie

strzalka.gifBialaLista: Nie

 

 

Administracja4.png

[H@] DredBurger ... reszta poszukiwana (GG:10571561)

 

pluginy2.png

Dużo różnych pluginów + mody.

 

InformacjeDOT2.png

W tych czasach ciężko jest żyć. Epidemia która spadła na świat Mc .. Jedynie duża grupa ocalałych walczy teraz o przetrwanie.

 

Serwer polega na przetrwaniu w zabójczych warunkach .. Zginiesz .. wypadasz.. Jesteście na posterunku policji, zabarykadowani .. Epidemia zamieniła reszte w zabójcze zombie, bestie i nie wiadomo co . Na serwerze są mody typu:

+ Ulepszony Gun Mod.

+ Zombie mod by EpicSides

+ I wiele innych przydatnych ..

 

Celem ocalałych będzie dotarcie do granicy i ucieczka z miasta .. Do bazy gdzie odbędzie się druga runda ..

 

WZÓR O PRZYJĘCIE DO 1 RUNDY:

 

Nick :
Staż w mc:
Wiek:
TS: Tak/Nie
Mikro: Tak/Nie
Czemu ty?
Czy jesteś godzien podjąć walki?:

Piszcie w komentarzu ..!

Jest 100 rund .. w każdej coraz silniejsze stwory a was ciągle tyle samo .. O przyjęcie do ekipy to na GG 10571561

 

Aby zobaczyć opis kliknij Spoilera !!

 

 

Życie to bułka z dżemem, jak coś nie pasi to robisz nową.

 

Nazywam się...

GhostE

Elitarny członek do spraw specjalnych.

S.Z.K.O.Ł.A - SPECJALNY ZAKŁAD KARNO - OPIEKUŃCZY ŁĄCZĄCY ANALFABETÓW

 

Szkoła to też CS.

 

Dyrektor - HeadAdmin

Nauczyciel - Admin

Uczniowie - Gracze

Ściągi - Cheaty

Klasy - Serwery

Dzwonek - zmiana mapy.

 

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick :Shellerini

Staż w mc:Gram od bety 1.2_01

Wiek:13

TS: Tak

Mikro: Tak

Czemu ty?:Lubie postapokaliptyczny klimat ,wiec mysle ,ze to bede pasowac do mnie ;]

Czy jesteś godzien podjąć walki?:No jasne ^^

Opublikowano

Nick :Rio

Staż w mc:InfDev(18-06-10)

Wiek:14

TS: Tak

Mikro: Tak

Czemu ty?:Lubię tego typu serwer a myślę że na tym serwie będzie fajnie...

Czy jesteś godzien podjąć walki?:Jak nie jak Tak!

5bdfab3193c618c13343fe33e04ada93.jpg

Zdejmijcie mi parę procentów ja tak się staram :) Yyy Baton ?!

Opublikowano

Nick : kotkowski

Staż w mc: od Beta 1.5, Premium od Beta 1.8

Wiek: 13

TS: Tak

Mikro: Tak

Czemu ty?: Bardzo zaciekawił mnie serwer, mam nadzieję że wypali :D Chciałbym być jednym z tych, którzy zagrają na serwerze (100 rund to i tak kiedyś będzie koniec)

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Chyba

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

3 powyżej .. przyjmuje was na liste .. niedługo więcej info :)

Aby zobaczyć opis kliknij Spoilera !!

 

 

Życie to bułka z dżemem, jak coś nie pasi to robisz nową.

 

Nazywam się...

GhostE

Elitarny członek do spraw specjalnych.

S.Z.K.O.Ł.A - SPECJALNY ZAKŁAD KARNO - OPIEKUŃCZY ŁĄCZĄCY ANALFABETÓW

 

Szkoła to też CS.

 

Dyrektor - HeadAdmin

Nauczyciel - Admin

Uczniowie - Gracze

Ściągi - Cheaty

Klasy - Serwery

Dzwonek - zmiana mapy.

 

Opublikowano

Nick : Shundey a jeśłi musi byc premium (Czipendejs)

Staż w mc: Od startu mc

Wiek: 16

TS: Tak/Nie TAK

Mikro: Tak/Nie TAK

Czemu ty? Poniewaz kocham serwy z modami w szczególnie jeśli est klimat epidemi zombie. Kocham filmy typu Resident Evil

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Tak oczywiśćie

xmMfHrm.png
Opublikowano

@Up

 

Przyjęty.

Aby zobaczyć opis kliknij Spoilera !!

 

 

Życie to bułka z dżemem, jak coś nie pasi to robisz nową.

 

Nazywam się...

GhostE

Elitarny członek do spraw specjalnych.

S.Z.K.O.Ł.A - SPECJALNY ZAKŁAD KARNO - OPIEKUŃCZY ŁĄCZĄCY ANALFABETÓW

 

Szkoła to też CS.

 

Dyrektor - HeadAdmin

Nauczyciel - Admin

Uczniowie - Gracze

Ściągi - Cheaty

Klasy - Serwery

Dzwonek - zmiana mapy.

 

Opublikowano

Nick : KosmoTost

Staż w mc: 2,5 Roku

Wiek: 14 Lat

TS: Tak

Mikro: Tak

Czemu ty? : Jestem osobą miłą, sympatyczną oraz pomocną. Umiem współpracować z innymi ludźmi. Łatwo się komunikuję i poznaję nowe osoby. Mam poczucie humoru i zawsze umiem rozluźnić sytuację. Poza tym lubię taki klimat oraz zombie. Jestem wielkim fanem Resident Evil.

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Oczywiście ! Chętnie pozabijam trochę zombie !

Opublikowano

@Up

 

Przyjęty.

Aby zobaczyć opis kliknij Spoilera !!

 

 

Życie to bułka z dżemem, jak coś nie pasi to robisz nową.

 

Nazywam się...

GhostE

Elitarny członek do spraw specjalnych.

S.Z.K.O.Ł.A - SPECJALNY ZAKŁAD KARNO - OPIEKUŃCZY ŁĄCZĄCY ANALFABETÓW

 

Szkoła to też CS.

 

Dyrektor - HeadAdmin

Nauczyciel - Admin

Uczniowie - Gracze

Ściągi - Cheaty

Klasy - Serwery

Dzwonek - zmiana mapy.

 

Opublikowano

Do rundy 1 nie każdy moze wejść ( przez plugi)ny

Aby zobaczyć opis kliknij Spoilera !!

 

 

Życie to bułka z dżemem, jak coś nie pasi to robisz nową.

 

Nazywam się...

GhostE

Elitarny członek do spraw specjalnych.

S.Z.K.O.Ł.A - SPECJALNY ZAKŁAD KARNO - OPIEKUŃCZY ŁĄCZĄCY ANALFABETÓW

 

Szkoła to też CS.

 

Dyrektor - HeadAdmin

Nauczyciel - Admin

Uczniowie - Gracze

Ściągi - Cheaty

Klasy - Serwery

Dzwonek - zmiana mapy.

 

Opublikowano

@Ref

Aby zobaczyć opis kliknij Spoilera !!

 

 

Życie to bułka z dżemem, jak coś nie pasi to robisz nową.

 

Nazywam się...

GhostE

Elitarny członek do spraw specjalnych.

S.Z.K.O.Ł.A - SPECJALNY ZAKŁAD KARNO - OPIEKUŃCZY ŁĄCZĄCY ANALFABETÓW

 

Szkoła to też CS.

 

Dyrektor - HeadAdmin

Nauczyciel - Admin

Uczniowie - Gracze

Ściągi - Cheaty

Klasy - Serwery

Dzwonek - zmiana mapy.

 

Opublikowano

Nick :Volkodav

Staż w mc:1 rok

Wiek:12

TS: Tak/Nie:Tak

Mikro: Tak/Nie:Tak

Czemu ty?: Chcialbym zagrac na takim serwerze

Czy jesteś godzien podjąć walki?:Oczywiscie

Znawca
Opublikowano

Nick : goldpliz

Staż w mc: ponad rok

Wiek: 15

TS: Tak

Mikro: Tak

Czemu ty? A czemu nie? ;) Jestem opanowanym, ogarniętym z poczuciem homoru nastolatkiem.

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Oczywiście ;) Wydaje mi się że nie źle się nadam na tego typu rozgrywke, ponieważ jestem bdb w strzelankach.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Nick :lucxy55

Staż w mc: Ponad 2 lata

Wiek:13

TS: Tak

Mikro: Tak

Czemu ty? Jestem Zainteresowany tym Serwer Ciekawie jak będzie :D

Czy jesteś godzien podjąć walki?:Tak Oczywiście

Opublikowano

Wszyscy powyżej przechodzą :)

Stan: 33/100

Aby zobaczyć opis kliknij Spoilera !!

 

 

Życie to bułka z dżemem, jak coś nie pasi to robisz nową.

 

Nazywam się...

GhostE

Elitarny członek do spraw specjalnych.

S.Z.K.O.Ł.A - SPECJALNY ZAKŁAD KARNO - OPIEKUŃCZY ŁĄCZĄCY ANALFABETÓW

 

Szkoła to też CS.

 

Dyrektor - HeadAdmin

Nauczyciel - Admin

Uczniowie - Gracze

Ściągi - Cheaty

Klasy - Serwery

Dzwonek - zmiana mapy.

 

Opublikowano

Nick : qawciakss

Staż w mc: ok. 1,5 roku

Wiek: 13

TS: Tak

Mikro: Tak

Czemu ty?: Ponieważ nie grałem na tego typu rozgrywce a bardzo chętnie chciałbym pograć i zobaczyć czy ten tryb jest warty uwagi, jestem miły i potrafię grać z innymi graczami.

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Tak, oczywiście.

Opublikowano

Nick :Kssk5152

Staż w mc: od 1.7.3

Wiek: 16

TS: Tak

Mikro: Tak

Czemu ty? bo jestem godzien do walki i poszukuje dobrych serwerów

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Bo jestem odważny, TAK

Opublikowano

Nick:marcinek1

Staż w mc: od bety 1.3

Wiek:14

TS:nie

Mikro:Tak

Czemu ty?Lubie takie servery, poszukuje mocnych wrażeń

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Oczywiście że tak

marcin199922.png

Opublikowano

Nick : Kamil13 Staz w mc : od 1.5 Wiek : 14 lat , Ts Nie . Mikro Nie . Dlaczego ty : poniewaz gralem kiedys na takim serwerze i byl swietny i mysle ze ten bedzie jeszcze lepszy ;-) Czy jestes godzien podjac walki : oczywiscie ze tak . Sory ze nie wedlug wzoru ale pisze z telefonu..

Opublikowano

Wszyscy prócz Asior123 przechodzą.

Asior brak mikro i TS

Aby zobaczyć opis kliknij Spoilera !!

 

 

Życie to bułka z dżemem, jak coś nie pasi to robisz nową.

 

Nazywam się...

GhostE

Elitarny członek do spraw specjalnych.

S.Z.K.O.Ł.A - SPECJALNY ZAKŁAD KARNO - OPIEKUŃCZY ŁĄCZĄCY ANALFABETÓW

 

Szkoła to też CS.

 

Dyrektor - HeadAdmin

Nauczyciel - Admin

Uczniowie - Gracze

Ściągi - Cheaty

Klasy - Serwery

Dzwonek - zmiana mapy.

 

Opublikowano

Nick : wXnkO

Staż w mc: od wersji 1.5.1 beta. Chyba w lutym 2011

Wiek: 14

TS: Tak

Mikro: Tak

Czemu ty? Chciałbym pograć i zobaczyć tego typu serwer, jestem raczej miły nie cheatuje i jestem sprawiedliwy

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Oczywiście że tak

Uczeń
Opublikowano

Nick : MinecraftJFG

Staż w mc: Od wersji 1.6.6.

Wiek: 12 lat.(Nie zważajcie na wiek, to tylko liczba.)

TS: Tak

Mikro: Tak

Czemu ty?: Gdyż czekałem na taki serwer dość dużo czasu, i myślę , że będzie się świetnie grało. ^^

Czy jesteś godzien podjąć walki?: O każdej porze, każdego dnia. : p

Opublikowano

2 wyżej przyjmuję :P

Aby zobaczyć opis kliknij Spoilera !!

 

 

Życie to bułka z dżemem, jak coś nie pasi to robisz nową.

 

Nazywam się...

GhostE

Elitarny członek do spraw specjalnych.

S.Z.K.O.Ł.A - SPECJALNY ZAKŁAD KARNO - OPIEKUŃCZY ŁĄCZĄCY ANALFABETÓW

 

Szkoła to też CS.

 

Dyrektor - HeadAdmin

Nauczyciel - Admin

Uczniowie - Gracze

Ściągi - Cheaty

Klasy - Serwery

Dzwonek - zmiana mapy.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...