Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][Bukkit][Horror] Project X ( Nie jest to związane z filmem )


GhostE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick :Lyba

Staż w mc:Około 5 miesięcy

Wiek:13 ale głos ogarnięty

TS Nie

Mikro: Tak

Czemu ty?Ponieważ jestem godzien walki z zoombie i nie nawidze ich i chce uratować świat przed nimi

Czy jesteś godzien podjąć walki?:ALeż jestem za świat

Opublikowano

Nick : Stone

Staż w mc: Od alphy

Wiek: 15

TS: Tak

Mikro: Tak

Czemu ty?: Zaciekawił mnie serwer i chciałbym zobaczyć co z tego wyjdzie. Jestem ogarnięty.

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Ta..

Opublikowano

Nick :TopekStudio

Staż w mc:No już z 1,5 lata

Wiek:13

TS: Tak/Nie Tak

Mikro: Tak/Nie Tak

Czemu ty? Ponieważ potrafię grać w grupie

Czy jesteś godzien podjąć walki?: No Pewnie xD

Opublikowano

Nick:Wiciu

Staż w mc:2 lata

Wiek:15

TS:Tak

Mikro:Tak

Czemu ty?:Lubie tego klimatu serwery,nie sprawiam problemow ;]

Czy jesteś godzien podjąć walki?:No a jak ;P

Opublikowano

Nick: Lolek98

staż : od 1.7.3

Wiek :14 lat

Ts : Nie

Mikro : Tak

Czemu ty : Lubie serwy o takim klimacie no i oraz mysle ze serw bedzie zajebisty

Czy jestes godzien podjac walki : Oczywiscie

Opublikowano

Nick: paxivr/xapp/szampooon/komarman13

Staż w mc: od Alphhy

Wiek: 15/16/15/15

TS: Tak

Mikro: Tak

Czemu ty? A czemu nie?

Zwarci i gotowi.

Opublikowano

Nick :MinePower

Staż w mc: 1.3 Beta

Wiek: 10 lat, ale ogarniam. :]

TS: Tak

Mikro: Tak

Czemu ty?: Bo lubie serwery takiego typu,fajnie się na nich gra.

Czy jesteś godzien podjąć walki?: No pewnie zawsze i wszędzie :P

Opublikowano

Nick :Neron

Staż w mc:Od pierwszej Versi alphy.

Wiek:12.

TS: Tak.

Mikro: Tak.

Czemu ty?:Zaciekawil mnie ten serwer i bardzo lubie grac w grupach ;)

Czy jesteś godzien podjąć walki?:Tak jestem godzien podjac walke.

Opublikowano

Nick : mamaraga

Staż w mc: od bety 1.5_0.1

Wiek: 15

TS: Tak/Nie Tak

Mikro: Tak/Nie Tak

Czemu ty? Bardzo lubię tego typu zabawy w MC.Jestem bardzo ogarniętym graczem, zawsze pomagam, zachowuję się przyzwoicie. Nie robię kłopotów ani kłótni.Jedynym problemem jest to, że niekiedy mikro mi pierdzi ;/

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Tak jestem godzien

Opublikowano

Wszyscy wyżej się dostają.

Stan: 80/100

Aby zobaczyć opis kliknij Spoilera !!

 

 

Życie to bułka z dżemem, jak coś nie pasi to robisz nową.

 

Nazywam się...

GhostE

Elitarny członek do spraw specjalnych.

S.Z.K.O.Ł.A - SPECJALNY ZAKŁAD KARNO - OPIEKUŃCZY ŁĄCZĄCY ANALFABETÓW

 

Szkoła to też CS.

 

Dyrektor - HeadAdmin

Nauczyciel - Admin

Uczniowie - Gracze

Ściągi - Cheaty

Klasy - Serwery

Dzwonek - zmiana mapy.

 

Opublikowano

Nick:Sawarz

Staż w Mc:2 lata

Wiek:14

Ts:Nie

Mikro:Nie

Dlaczego ty?:Jeszcze nigdy nie grałem na serwerze tego typu więc sądzę, że to będzie ciekawa rozgrywka. ;)

Czy jesteś godzien podjąć walki?:Oczywiście, że tak!!!!!

Opublikowano

Podanie kolegów nie mają tutaj konta:

Nick:Poomp/Infinity/GlobFe/FakeFrak

Staż w Mc:1.8/1.8/1.8/1.8 (poleciłem im wtedy mc :D)

Wiek:15/16/15/14

Ts:Tak/tak/tak/tak

Mikro:tak/tak/tak/tak

Dlaczego ty?:Bo jest to nowa rozrywka typu Horror zapowiada się ciekawie

Czy jesteś godzien podjąć walki?:Jak nie jak tak :G

5bdfab3193c618c13343fe33e04ada93.jpg

Zdejmijcie mi parę procentów ja tak się staram :) Yyy Baton ?!

Opublikowano

Nick:Kosa001

Staż w mc:2 lata

Wiek:12

TS:Tak/Nie Tak

Mikro:Tak/Nie Tak

Czemu ty? Bo szukam jakichś zajebistych serwerów

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Oczywiście tylko znając życie to padnę po 3 minutach :D

 

386b336abcace28a301d0ac43f2a770a.jpg

Opublikowano

Wszyscy się dostają powyżej.

Aby zobaczyć opis kliknij Spoilera !!

 

 

Życie to bułka z dżemem, jak coś nie pasi to robisz nową.

 

Nazywam się...

GhostE

Elitarny członek do spraw specjalnych.

S.Z.K.O.Ł.A - SPECJALNY ZAKŁAD KARNO - OPIEKUŃCZY ŁĄCZĄCY ANALFABETÓW

 

Szkoła to też CS.

 

Dyrektor - HeadAdmin

Nauczyciel - Admin

Uczniowie - Gracze

Ściągi - Cheaty

Klasy - Serwery

Dzwonek - zmiana mapy.

 

Opublikowano

Nick: sonkuba4pro

Staż w Mc: Od wersji beta

Wiek: 3

Ts: Tak

Mikro: Tak

Dlaczego ty?:Nie gralem nigdy na takim serwerze a chcialbym bardzo sprobowac poniewaz wasz pomysl jest na 5

Czy jesteś godzien podjąć walki?: No jak nie jak tak :)

Opublikowano

@up

przechodzisz.

Aby zobaczyć opis kliknij Spoilera !!

 

 

Życie to bułka z dżemem, jak coś nie pasi to robisz nową.

 

Nazywam się...

GhostE

Elitarny członek do spraw specjalnych.

S.Z.K.O.Ł.A - SPECJALNY ZAKŁAD KARNO - OPIEKUŃCZY ŁĄCZĄCY ANALFABETÓW

 

Szkoła to też CS.

 

Dyrektor - HeadAdmin

Nauczyciel - Admin

Uczniowie - Gracze

Ściągi - Cheaty

Klasy - Serwery

Dzwonek - zmiana mapy.

 

Opublikowano

Nick : Godfather

Staż w mc: Alpha 1.2.6

Wiek: 16

TS: Tak

Mikro: Tak

Czemu ty? Nie ma sensu rozpisywac sie tu zbyt wiele. Poprostu chce pograc na serwerze, inne mnie nudza typu RP, FB , czysty survi. Nie bede wypisywac swoich dobrych cech, bo to nie w moim stylu.

Czy jesteś godzien podjąć walki?: Nie jestem niepelnosprawny ani fizycznie, ani umyslowo wiec chyba tak ...

Untitled.png


Opublikowano

Nick : olek222

Staż w mc: od bety 1.4

Wiek: 14

TS: NIE

Mikro: Tak

Czemu ty? chciałbym sobie zagrac na takim ciekawym serwerze

Czy jesteś godzien podjąć walki?: oczywiście, o ile nie bede mial zakazu kompa ;_;

 

@nie mam premium mcka

shoob.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...